Ervamatin Power

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

geofish

New Member
Παιδία μήπως έχει δοκιμάσει κάνεις αυτό το προϊόν λέγεται Ervamatin Power και προέρχεται από βότανα του Αμαζόνιου. Πρέπει κανονικά να είναι snake oil αλλά ο λόγος που το αναφέρω είναι ότι από την συγκεκριμένη εταιρία έχω πάρει άλλο προϊόν κατά του καπνίσματος και έχω δει αποτελέσματα γιατί το έχω μειώσει σχεδόν στο μισό από τα 30 έπεσα στα 10. Και λέω μήπως όπως για το τσιγάρο είναι αποτελεσματικό το προϊόν τους για την φαλάκρα?
Σε αναζήτηση στο net δεν βρήκα τίποτα σχόλια η αποτελέσματα από χρήστες, μήπως το έχει δοκιμάσει κάνεις από εδώ. Εγω επειδη εχω δοκιμασει κατά καιρους snake oils δεν το έχω δοκιμάσει για αυτό και ρωτάω
Παραθετω και το λινκ της εταιριας

http://www.ngmed.gr/opibra_ervamatin.html
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

shawn00

New Member
Απ: Ervamatin Power

Το είχα πάρει από κατάστημα βιολογικών ειδών.
Δεν έχω φαλάκρα, ούτε μεγάλη τριχόπτωση και εμφανή αραίωση, αλλά μου πέφτουν μερικές τρίχες την ημέρα.
Μία εβδομάδα αφότου το έβαλα (λένε 2 φορές τη μέρα αλλά εγώ το έβαζα 1) μου σταμάτησε εντελώς η τριχόπτωση (αυτή που είχα τέλος πάντων).
Ήταν πολύ αποτελεσματικό στην περίπτωσή μου, αλλά το άσχημο είναι ότι με ερέθιζε λίγο όταν ερχόταν σε επαφή με τη μύτη ή τα μάτια και το σταμάτησα. Μου φαίνεται ότι δεν είναι τόσο φυσικό, πρέπει να το έχει το χημικό του, αλλά σε μένα δούλεψε αρκετά.
 
Απ: Ervamatin Power

Την είχα αγοράσει αλλά δεν την είχα χρησιμοποιήσει πολύ γιατί δεν έβλεπα να μου κάνει τίποτα το ιδιαίτερο.
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Ervamatin Power

εσείς που το αγοράσατε,δεν γράφετε τα συστατικά του να δούμε τι παίζει ??? ::)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα