DR GEORGIOU M2841 grafts, 5-6/12/2022

a75

Member
Καλησπέρα στην ομάδα. Κατ αρχήν θα ήθελα να συγχαρώ όσους συνεισφεραν να δημιουργηθεί αυτό το forum και να λειτουργεί έως σήμερα, με το επίπεδο και την αναλυτική πληροφορία και ενημέρωση που υπάρχει εδώ μέσα. Σε εμένα η τριχόπτωση άρχισε στα 20 περίπου, αρχικά αρκετά έντονα και πιο ήπια αργότερα πιστεύω. Στα 39 μου χρησιμοποίησα μινοξιντιν για περίπου έξι μήνες και μετά βαρέθηκα και σταμάτησα. Αφού το σκεφτόμουν αρκετό καιρο αποφάσισα να κάνω μεταμόσχευση πλεον τωρα στα 47 μου. Ο γιατρός στην επικοινωνία μας μου είπε πως θα μπορούσαμε να κάνουμε μόνο το πίσω μέρος ή το μπροστινό του κεφαλιού και εγώ προτίμησα να βάλουμε όλα τα δυνατά μοσχεύματα που ο γιατρός είχε υπολογίσει από φωτογραφίες σε 3.000 περίπου, μόνο πίσω που είχα σημαντικά μεγαλύτερη αραίωση. Δεν έχω ιδιαίτερη γνώση του αντικειμένου και γιαυτό θα ήταν χρήσιμη η αξιολόγηση από τους πιο έμπειρους. Ελπίζω η παρουσίαση μου να βοηθήσει και άλλους που σκέφτονται να κάνουν το ίδιο. Τέλος να αναφέρω ότι δεν λαμβάνω και ούτε έλαβα ποτέ καμία αγωγή από χάπια η βιταμίνες, μόνο μετά από 20 μέρες από τη μεταμόσχευση χρησιμοποιώ μινιξιντιν πρωί-βράδυ κατόπιν σύστασης του γιατρού.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα