1 χρονο μετα την δωρεαν μεταμοσχευση στην DHI Η κατασταση μου κ η επομενη κινηση.

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
Οντως φιλε dance το αποτελεσμα ειναι σουπερ φυσικο κ πραγματικα ειναι σχεδον αδυνατο να διακρινεις ποιες ειναι μμ τριχες κ ποιες οχι.Για την πυκνοτητα θα πω οτι ειμαι ευχαριστημενος απλα.Στο φως ισως φαινεται μια μικρη διαφορα αναμεσα στην φυσικη πυκνοτητα κ σε αυτα που μπηκαν αλλα πιστεψε με οτι ανακατεμενα με ζελε δεν φαινεται το παραμικρο.Δεν θεωρω το αποτελεσμα μου οτι ειναι τελειο αλλα με βαση τα grafts που μπηκαν κ τα λεφτα που χαλασα ειναι παραπανω απο καλο.Να μην βγηκαν καποια grafts το αποκλειω παντως.Υπαρχει ομοιομορφια στις περιοχες που μπηκαν τα μμ.Ακουω καποιους να λενε οτι ειδαν βελτιωση μεχρι κ 10 μηνα.Θα περιμενω λιγο ακομα να βγαλω τελικο συμπερασμα αλλα ακομα κ ετσι θεωρω οτι ειναι καλη η δουλεια που εχει γινει.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
8 μηνες μετραω.Οι φωτογραφιες ειναι οσο πιο φωτεινες γινεται.Εχουν κλεισει εντελως οι κροταφοι πλεον και μπορω να πω πλεον με σιγουρια οτι η δουλεια του Ηλια του Ευαγγελατου ειναι αρκετα καλη.Η θεραπεια μου ειναι μονο η μινοξιδιλη περιπου 5 φορες την εβδομαδα απο 1 φορα την ημερα.
 

Συνημμένα

  • 20150214_112606 - Αντίγραφο.jpg
    20150214_112606 - Αντίγραφο.jpg
    511.8 KB · Προβολές: 207
  • 20150214_112623.jpg
    20150214_112623.jpg
    530.7 KB · Προβολές: 206

gkast

Active Member
8 μηνες μετραω.Οι φωτογραφιες ειναι οσο πιο φωτεινες γινεται.Εχουν κλεισει εντελως οι κροταφοι πλεον και μπορω να πω πλεον με σιγουρια οτι η δουλεια του Ηλια του Ευαγγελατου ειναι αρκετα καλη.Η θεραπεια μου ειναι μονο η μινοξιδιλη περιπου 5 φορες την εβδομαδα απο 1 φορα την ημερα.
Μια χαρά φαινεσαι Μικες .....
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
Φιλε dance οταν επαιρνα φινα το 2010 αν θυμαμαι καλα ημουν πολυ πολυ καλα κ εννοειται δεν χρειαζομουν μεταμοσχευση.Οταν την εκοψα ομως αδεισα στους κροταφους.Καλυτερα σε μια καλη σχετικα κατασταση χωρις φινα παρα σε μια σουπερ με φινα.Δεν ρισκαρω την υγεια μου για κανεναν λογο.Και μινοξιδιλη που βαζω προσπαθω να βαζω οσο πιο λιγο γινεται.Μπορει να μην εχω επιθετικη ΑΑ αλλα οπως και να εχει αν δεν κανω κατι το οποιο λεγεται ειτε θεραπεια ειτε μμ το αποτελεσμα θα ειναι αργα η γρηγορα το ιδιο.Προς το παρον ειμαι θεωρω σε μια καλη κατασταση και εννοειται με ψιλοανεβασμενη ψυχολογια.Περασα λιγο δυσκολα τα τελευταια 2 χρονια η αληθεια ειναι αλλα με υπομονη κ επιμονη καταφερα να βρισκομαι σε καλυτερη κατασταση.
 
Τελευταία επεξεργασία:

gkast

Active Member
Φιλε dance οταν επαιρνα φινα το 2010 αν θυμαμαι καλα ημουν πολυ πολυ καλα κ εννοειται δεν χρειαζομουν μεταμοσχευση.Οταν την εκοψα ομως αδεισα στους κροταφους.Καλυτερα σε μια καλη σχετικα κατασταση χωρις φινα παρα σε μια σουπερ με φινα.Δεν ρισκαρω την υγεια μου για κανεναν λογο.Και μινοξιδιλη που βαζω προσπαθω να βαζω οσο πιο λιγο γινεται.Μπορει να μην εχω επιθετικη ΑΑ αλλα οπως και να εχει αν δεν κανω κατι το οποιο λεγεται ειτε θεραπεια ειτε μμ το αποτελεσμα θα ειναι αργα η γρηγορα το ιδιο.Προς το παρον ειμαι θεωρω σε μια καλη κατασταση και εννοειται με ψιλοανεβασμενη ψυχολογια.Περασα λιγο δυσκολα τα τελευταια 2 χρονια η αληθεια ειναι αλλα με υπομονη κ επιμονη καταφερα να βρισκομαι σε καλυτερη κατασταση.
Μια χαρά εισαι φίλε ΜΙΚΕΣ στο ξαναλέω ...καλά κάνεις που κρατάς αυτήν τακτική ....δεν χρειάζεσαι φίνα
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
Καπως ετσι ειναι τα πραγματα μετα απο 9+ μηνες απο την μμ στην dhi.Θεραπεια μονο μινοξιδιλη 1 φορα την ημερα 5-6 φορες την εβδομαδα.Θα πρεπει να πω επισης οτι λουζομαι καθε μερα πλεον και θεωρω οτι βοηθαει λιγο κ αυτο παρολο που καποιοι πιστευουν οτι το καθημερινο λουσιμο κανει κακο.Θα ανεβασω και φωτογραφιες σε λιγες μερες κ με κοντο μαλλι μιας κ σκεφτομαι να τα κοψω κοντα.
 

Συνημμένα

  • 20150331_192020 - Αντίγραφο.jpg
    20150331_192020 - Αντίγραφο.jpg
    398.5 KB · Προβολές: 133
  • 20150331_192042 - Αντίγραφο.jpg
    20150331_192042 - Αντίγραφο.jpg
    422 KB · Προβολές: 134
  • 20150331_192028 - Αντίγραφο.jpg
    20150331_192028 - Αντίγραφο.jpg
    443 KB · Προβολές: 131
Μπλουζα