τα αγαπημενα σας αρωματα

barman

Member
Απ: τα αγαπημενα σας αρωματα

εχω χαλασει πολλααααααα λεφτα σε αρωματα..οντως οσα ανεβασατε ειναι πολυ καλα.... εγω προτιμω εντονα αρωματα..οχι ''κολωνιτσες''..αν και κατα καιρους οι armani,d&g,ck klp klp βγαζουν συμπα8ιτικα αρωματα,προτιμω να παρω κανα μπλουζακι τους παρα αρωματα.για αρωμα 8α πας στους ''ειδικους''..!! 8α γραψω μερικα που ειναι ολα 1 και 1....

-Μ7 απο ysl
-body kouros απο ysl
-homme intense απο dior
-ultra red απο pacco rabbane
-individual απο mont blanc
-co stume national (απλα αυτην δεν 8α την βρειτε σχεδον που8ενα)!

και μετα υπαρχουν αρωματα με φερομονες.....εκει παμε αλλου....!! για οσους δεν καταλαβαν οι φερομονες ελκουν τις γυναικες....!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: τα αγαπημενα σας αρωματα

μερικα απο τα αρωματα που λες τα ξερω

ελπιζω οταν μιλας για το kouros να μην εννοειες το ασπρο
γιατι για μενα ειναι πολυ μαπα
το μαυρο παλι καλυτερο ειναι

για φερομονες ξερω , ξερω ,,, αλλα κυκλοφορουν και πολλες μουφες
 

barman

Member
Απ: τα αγαπημενα σας αρωματα

Παναγιωτης είπε:
μερικα απο τα αρωματα που λες τα ξερω

ελπιζω οταν μιλας για το kouros να μην εννοειες το ασπρο
γιατι για μενα ειναι πολυ μαπα
το μαυρο παλι καλυτερο ειναι

για φερομονες ξερω , ξερω ,,, αλλα κυκλοφορουν και πολλες μουφες
το μαυρο εννοω φυσικα!! το ασπρο το φορουσε ο παππους μου ο συγχωρεμενος! :D :D :D
το καλυτερο αρωμα που εχω μυρισει ομως το φορουσε ο πουστης ο Ψινακης..μιλαμε απιστευτο...αλλα δεν ελεγε ποιο ηταν..πι8ανον να ειναι ειδικη παραγγελια ισως κανα tom ford και δεν εννοω αυτα που υπαρχουν στα καταστηματα..μιλω για ειδικες κατασκευες που κοστιζουν απο 200 ευρω και πανω...
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: τα αγαπημενα σας αρωματα

ακριβα αρωματα ειναι σε body oil
οχι αυτα που και καλα πουλαν αντιγραφη και κοστιζουν λιγα ευρω

εχω πετυχει αρωματα κανονικα γνησιο σε body oil και ειναι πανακριβα

καλα ο ψινακης θα φορουσε σιγουρα κατι ψαγμενο

αν του εκανες τα γλυκα ματια ισως σου ελεγε κανε μυστικο ;D ;D (αστειακι-χιουμορακι)( ελπιζω να μην θυμωσεις)
 

barman

Member
Απ: τα αγαπημενα σας αρωματα

Παναγιωτης είπε:
ακριβα αρωματα ειναι σε body oil
οχι αυτα που και καλα πουλαν αντιγραφη και κοστιζουν λιγα ευρω

εχω πετυχει αρωματα κανονικα γνησιο σε body oil και ειναι πανακριβα

καλα ο ψινακης θα φορουσε σιγουρα κατι ψαγμενο

αν του εκανες τα γλυκα ματια ισως σου ελεγε κανε μυστικο ;D ;D (αστειακι-χιουμορακι)( ελπιζω να μην θυμωσεις)
Επρεπε λες να του τον δωσω ε? το μονο σιγουρο ειναι οτι τωρα 8α μυριζα και γω πολυ ψαγμενος!! :D :D :D :D ;D ;D ;D ;D
 

geofish

New Member
Απ: τα αγαπημενα σας αρωματα

Μιας και μιλάμε για αρώματα και πόσο πολύ να σε επηρεάσουν να πω την εμπειρία μου.
Πριν 7 χρόνια δούλευα με μια συνάδελφο που μου ήταν παντελώς αδιάφορη.
Μια μέρα όμως και δεν ξέρω τι άρωμα έβαλε. Μιλάμε με τρέλανε, ήμουν σαν υπνωτισμένος δεν μπορούσα να ξεκολλήσω από δίπλα της. Αν ήθελε εκείνη την ημέρα θα μπορούσε να αποπλανήσει άνετα χωρίς να φέρω την παραμικρή αντίσταση.
Άσε, που από εκείνη την ημέρα την έβλεπα με διαφορετικό μάτι.
Για τους περιέργους η πονηρούς να πω ότι δεν έγινε τίποτα μιας και μετά από λίγο έφυγε.
 

kakashi

Member
Απ: τα αγαπημενα σας αρωματα

παντως εμενα οι περισσοτερες γυναικες μπορουν να με κανουν οτι θελουν και να με αποπλανησουν χωρις να φερω την παραμικρη αντισταση και ας μη φορανε κανενα αρωμα... ;Dγιατι αραγε :chinscratch :chinscratch?
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: τα αγαπημενα σας αρωματα

Eγω δεν θελω καμια αλλη γυναίκα οτι αρωμα και να φοράει θελω μονο την γυναικα μου ΤΕΛΟΣ :)
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: τα αγαπημενα σας αρωματα

mindtrapper είπε:
[quote author=ANAR link=topic=2057.msg37935#msg37935 date=1281619639]
Eγω δεν θελω καμια αλλη γυναίκα οτι αρωμα και να φοράει θελω μονο την γυναικα μου ΤΕΛΟΣ :)

Όταν φύγει από δίπλα σου κάνε edit και πες μας την αλήθεια :D
[/quote]


:D :D :D :D :D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ANAR

Well-Known Member
Απ: τα αγαπημενα σας αρωματα

mindtrapper είπε:
[quote author=ANAR link=topic=2057.msg37935#msg37935 date=1281619639]
Eγω δεν θελω καμια αλλη γυναίκα οτι αρωμα και να φοράει θελω μονο την γυναικα μου ΤΕΛΟΣ :)

Όταν φύγει από δίπλα σου κάνε edit και πες μας την αλήθεια :D
[/quote]

Ρε συ αληθεια λεω κοιτα να δεις που δεν μας πιστεύουν ;D
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: τα αγαπημενα σας αρωματα

ANAR είπε:
Eγω δεν θελω καμια αλλη γυναίκα οτι αρωμα και να φοράει θελω μονο την γυναικα μου ΤΕΛΟΣ :)

mindtrapper είπε:
Όταν φύγει από δίπλα σου κάνε edit και πες μας την αλήθεια :D



κορυφη αυτη η απαντηση :D :D :D :D :D :D
 

vradipous1

New Member
Καλησπέρα και από μένα ..2 μέρες έψαχνα να αγοράσω άρωμα για τα γενέθλια μιας φίλης, και τελικά της πήρα το Blumarine Blugirl
Δεν ξέρω πως είναι γενικά, αλλά στο δείγματάκι μύριζε ωραία πάντως..Δεν ξέρω, το ξέρει κάποιος από εσας....?? Να της έπαιρνα τίποτε άλλο?

Εμένα ένα άρωμα που μ'αρέσει πολύ είναι το Bvlgari :Aqua pour Homme Marine (αυτό στο στρογγυλό μπουκαλάκι :p)
Γενικά για αρώματα πληροφορούμαι από εδώ, αλλά είναι πολύ δύσκολο να ξέρεις τι καινούριο βγαίνει στην αγορά, κάθε μήνα βγάζουν και νέα! Έχετε και τίποτε άλλο που μπορώ να κοιτάω?
 

tseles

New Member
Μπήκα στη διαδικασία πιο εντατικού ψαξίματος για τις κολώνιες πριν ένα μήνα και με βοήθησε πάρα πολύ αυτή η ιστοσελίδα:

http://www.fragrantica.com/

Μπορείς να φτιάξεις προφίλ, να έχεις τη συλλογή σου από κολώνιες εγγεγραμένη ηλεκτρονικά, να κάνεις και να διαβάσεις κριτικές, να δεις τις νότες από όλα τα αρώματα, και να αναζητήσεις άρωμα με συγκεκριμένη νότα που σου αρέσει (για τους πιο ψαγμένους).
 

Soralteno

Alternative treatment member
Μέλος του προσωπικού
Jazz

3290_6f0ae14d892935d0d7ac03ad814752b2.jpg
 
Μπλουζα