έντονη λιπαρότητα SSOOSS

weznem

Well-Known Member
xk είπε:
το καλυτερο χρωμα για τις γυναικες ειναι το φυσικο τους χρωμα...μια ταπεινη αντρικη αποψη...

σπανια ισχυει σε μεσογειακες χωρες.. παντα μπορεις να βελτιωσεις κατι..


ζωή :-D είπε:
Ναι όμως δεν θα μυρίζει άσχημα ? Πήρα ένα της apivita καλό φαίνεται τώρα δεν ξέρω πόσο θα κρατήσουν . Είχα βολευτεί με ένα της ?fresh line φαντάρου λάδωναν την 5 μέρα αλλά τ συνήθισαν :-( . Μήπως ξέρεις τίποτα για για την frezyderm ? Η για της kerastace για λιπαρά πάντα


Επίσης αν γνωρίζει κανείς για το moroccan oil oily scalp treatment τίποτα κάνει γύρω στα 30 αν δεν κάνω λάθος κ δεν μπορώ να βρω κάποιο review. Στο ίντερνετ για να τ πάρω . Χωρίς κάποια κριτική δεν είναι καιρός για να δίνω έτσι λεφτά . Πάντως τ λαδάκι τους είναι τ καλύτερο που έχω χρησιμοποιήσει κ δεν βαραίνει καθόλου τ μαλλιά



επαιρνα για την τριχοπτωση τις φρεζυντερμ οποτε δεν ξερω για την λιπαροτητα.. της λορελα ειναι καλα τα πραοιοντα που λες αλλα δεν ξερωκατα ποσο ενα σαμπουαν απο μονο του μπορει να ρυθμισει την εκκριση λιπαροτητα των αδενων..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ζωή :-D

New Member
Άκυρο αλλά η γιαγιά χρησιμοποιεί την fair hair δεν ξέρω αν τ γράφω σωστά μια λοσιόν για τριχόπτωση κ είδε μεγάλη διάφορα . Επειδή δεν έχω παθολογικό πρόβλημα ούτε άγχος ούτε τίποτα γι αυτό την ψάχνω με σαμπουάν η λοσιόν για την λιπαρότητα ελπίζω να περάσει γιατί δεν είχα πάντα λιπαρά θεόξερά είχα κ χωρίς να τ κάνω ίσια τώρα τελευταία για αλλαγή τ κάνω . Έπαιρνα κ Τις solgar κάποτε για να γίνουν πιο ανθεκτικά αλλά βαρέθηκα με τ χάπια . Κ τ αμύγδαλελαιο βοήθησε κάτι φίλες με τριχόπτωση αλλά λόγω άγχους τους πέφτανε
 
Μπλουζα