Χαριζονται 4 μπουκαλακια Κirkland Minoxidil 5%

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

seeker

Verified MM member
Καλησπερα παιδια. Εχω 4 μπουκαλακια ΚΛΕΙΣΤΑ Kirkland Minoxidil 5% απο τα συνολικα 6 που ειχα αγορασει το περασμενο Σεπτεμβρη για να ξεκινησω θεραπεια. Εχω σταματησει εδω και καιρο τη χρηση μινοξιδιλης μετα απο αλλαγη στη θεραπεια μου, οποτε τα εχω αποθηκευμενα και αχρησιμοποιητα.

Μιας και δε προκειται να τα χρησιμοποιησω συντομα, τα χαριζω σε οποιον ενδιαφερεται και σκεφτεται να κανει θεραπεια ή χρησιμοποιει ήδη μινοξιδιλη και του τελειώνει. Ειναι 3 σε συσκευασια μαζι -εχω ομως ανοιξει το κουτι να παρω το dropper, oποτε πρεπει να χετε δικο σας dropper- και ενα μονο του. Ημερομηνία λήξης 2013.

Επίσης δίνω με 15 ευρώ και ένα ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΤΟ Rogaine Foam. Ειχα παρει μια τριαδα με 50 ευρω απο Αμερικη και τελικα χρησιμοποιησα μονο 1.5 μπουκαλι μεχρι που σταματησα. Ημερομηνια λήξης εδώ Νοεμβριος 2010.

Οποιος ενδιαφερεται για κατι απο αυτα ή και τα δυο, μου στελνει PM. Μενω Αθήνα, οπότε αναφέρομαι σε αθηναίους, ωστε να μπορώ να σας βρω σε κάποιο μετρό να σας τα δωσω.



Γιώργος
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

seeker

Verified MM member
Απ: Χαριζονται 4 μπουκαλακια Κirkland Minoxidil 5%

Παιδια τα 4 μπουκαλακια με Kirkland τα προλαβε ηδη ενας συμφορουμιτης.

Παραμένει ακόμα το κλειστο αχρησιμοποιητο μπουκαλι Rogaine Foam, με το οποιο πλεον σας δινω και ενα ακομα που ειναι το μισο. Η τιμη παραμενει η ιδια.
 

magic810

New Member
Απ: Χαριζονται 4 μπουκαλακια Κirkland Minoxidil 5%

Οταν λες αλλαγη στη θεραπεια.....?

Βρηκες ή σου προτειναν κατι πιο αποτελεσματικο απο την μινοξιδιλη?
 

seeker

Verified MM member
Απ: Χαριζονται 4 μπουκαλακια Κirkland Minoxidil 5%

Επαιζα minoxidil - φινα, σταματησα και τα δυο και τωρα ειμαι μονο με avodart εδω και τρεις μηνες.

Γενικά το δυο-φορες-τη-μερα-λαδωμενο-μαλλι της μινοξιδιλης, δε το μπορουσα. Περιμενω πλεον να φτασω τον 1 χρονο στο avodart που θα χουν φανει ως τοτε τα πιθανα αποτελεσματα και απο κει και περα θα ξεκινησω Rogaine Foam για επιπροσθετο regrowth. Απλώς τη μεν Κirkland δε θα τη χρησιμοποιούσα ποτέ όπως καταλαβαίνεις και τον δε αφρό Rogaine μέχρι να θελήσω να τον χρησιμοποιήσω ξανα (σε 9 μηνες απο τώρα), θα είχε λήξει. Γι'αυτο και τα δινω αμφότερα ;)
 

seeker

Verified MM member
Απ: Χαριζονται 4 μπουκαλακια Κirkland Minoxidil 5%

Επίσης, έφυγε και το Rogain Foam, οπότε μπορεί κάποιος διαχειριστής αν θέλει να κλεισει το topic.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα