Το πιστευετε ?

Δημητρης38

Active Member
www.youtube.com/watch?v=OZw89wyGjDU

Φιλοι, εχω κανει ηδη 2 μμ και θεωρω τον εαυτο μου αρκετα εκπαιδευμενο να αντιλαμβανεται εαν τα αποτελεσματα των μμ που διαφημιζουν ειναι αληθη ή οχι. Ποια η γνωμη σας για το παραπανω βιντεο ?

Εαν το πιστευετε μου ειναι χρησιμη η συμβουλη σας να επισκεφτω τον συγκεκριμενο γιατρο να εχω και εγω τα αναλογα αποτελεσματα

Εαν δεν το πιστευετε, καλο δεν ειναι να υπαρχουν καποιοι αρμοδιοι φορεις να ελεγχουν τα αποτελεσματα οσων διαφημιζουν τις μμ που εχουν κανει, με αποτελεσμα να θησαυριζουν εις βαρος των κοροιδων ?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Flosk

Well-Known Member
Οχι φιλε, εχει βαλει πολυ τοπικ και το χρωμα του δερματος του και του μαλλιου του επειδη ειναι πολυ ομοια βοηθανε επισης στο να φαινεται τοσο καλο.. Εμεις ομως ξερουμε!!!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
εγκω εκανα εντο στο ελλαντα και μαλλι μου μπολυ ωραιο :worshipper:worshipper:worshipper
στον 6 μηνα δαγκωμενο τον βλεπω....
 

athenian

Well-Known Member
Ρε τον πακιστανο εβαλε και δωρεαν μαλλι.Αν γυρισει ποτε πακισταν δεν θα τον γνωριζουν.
 
Φίλε Δημήτρη,

Έχω δει το βίντεο που έχει στον πιο πάνω σύνδεσμο και το αποτέλεσμα που απεικονίζει. Δε γνωρίζω να σου πω για τον γιατρό αλλά από την έρευνα που έκανα για αποτελέσματα μεταμόσχευσης μπορώ να πω με σιγουριά ότι με 2.154 μοσχεύματα δε μπορεί να επιτευχθεί ένα τέτοιο αποτέλεσμα. Το κεφάλι φαίνεται σκούρο από πάνω και κατά πάσα πιθανότητα έχει χρησιμοποιηθεί TOPPIK. Αν θες να δεις αποτελέσματα καλύτερα είναι να δεις αυτά που έχουν παρουσιάσει τα άλλα παιδιά εδώ μέσα.

Επίσης μπορείς να ψάξεις και στο youtube, αποτελέσματα μεταμόσχευσης μαλλιών, και να δεις πολλά αποτελέσματα.
 

pr3torian

New Member
Παιδια εχω ακουσει πολυ καλα λογια για τον συγκεκριμενο γιατρο αλλα δεν ξερω η hairline του ειναι to good to be true!!!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
καλος ισως ειναι αλλα εγω δε πειθομαι.
Μου βαλανε τον ανθρωπο απο το μπαγκλαντες τωρα για προυσιαση μεταμοσχευσης.Ειναι δυνατον???
:clap2::clap2: αντε γεια αντε γειαα.7SFGSFG7SFGSFG7SFGSFG ο επομενος...


Το καλο της ιστοριας εινι οτι στο τελος βγηκε και φωτογραφια με 2 καλα μωρα.
Θα παρει πολλα Like στο facebook.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

thmanou

Member
αν δεν δεις φωτό ή βίντεο από μεταμόσχευση μαλλιών με βρεγμένη hairline don't trust anyone, εκτός και αν έχει βγει αδιάβροχο τόπικ
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
Flosk είπε:
Οχι φιλε, εχει βαλει πολυ τοπικ και το χρωμα του δερματος του και του μαλλιου του επειδη ειναι πολυ ομοια βοηθανε επισης στο να φαινεται τοσο καλο.. Εμεις ομως ξερουμε!!!

Συμφωνω φιλε.Παντως ακομα κ ετσι τουμπανο ο αλλοδαπος.
 

Δημητρης38

Active Member
Υποψιαζομαι οτι το Πακιστανι το ξυρισαν και το δειξανε καραφλο
Στην πορεια βγηκανε τα μαλλια του και το δειχνουν σαν αποτελεσμα μμ
Απο που πηρανε ολες αυτες τις τριχες και τον κανανε τουμπανο ?

Αν κανω λαθος ζητω ταπεινα συγνωμη απο τον Γιατρο του και τρεφω ελπιδες για τα αποτελεσματα των μμ !!!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
αν σε βαλω φωτο μου πριν την μεταμοσχευση με ενα κιλο τοππικ ενω ημουν σαν καραφλη μαιμου θα σε πω εγω τι τουμπανος φενομουν αν και αισχος......
 
Μπλουζα