Τι γίνετε τελικά με το θέμα Σεξκ αυνανισμος !

arhs

Member
Όταν άρχισα Ω3 αποφάσισα Να δω και τι γίνετε με Σεξκ αυνανισμος ... Έκανα καθημερνή εκσπερμάτωση , τις μέρες π δεν έκανα Σεξκ με την κοπέλα μ έκανα αυνανισμό. Αυτό έγινε για 3 μίνες κοντά 3,5 καθημερινά ...
Τις 2 πρώτες βδομάδες ιδα μύωση της τριχόπτωσης αλά αυτό λογικά οφειλόταν πιστεύω στα ω3 . Μέτα απο 2,5 μίνες ιδα αυξημένη λαδίλα όσο δεν είχα πότε αποφάσισα να σταματήσω τα ωμέγα 3 και να συνεχίσω την καθημερνή εκσπερμάτωση Η λαδίλα έχει συνεχιστή μέχρι τώρα και η τριχόπτωση . Επειδή χώρισα με την κοπέλα μ πριν 2 βδομάδες Ήρθε η ώρα να σταματήσω την εκσπερμάτωση μαχαίρι και να ξαναβάλω στο πρόγραμμα τα ωμέγα 3 να δω τελικά το τι φταίει . Αλα πιστεύω ότι η καθημερινή εκσπερμάτωση έπαιξε πολυ μεγάλο ρόλο σε όλο αυτό ... ! ( Σε συνδυασμό με reagian ) !!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Κοίτα για προστάτη δεν κινδυνεύεις,πρέπει να είσαι μικρός...Διαγράφεται λαμπρό μέλλον μπροστά σου
 

petrospap

Active Member
κοιτα αν επηρεαζει εμας που εχουμε προβλημα δεν ξερω αλλα ενας π δεν εχει σιγουρα δεν του κανει τπτ...εγω παντως πιστευω οτι δεν παιζει ρολο..
 

hairz

New Member
Eιμαι 115 μερες χωρις αυνανισμο...3-4 ονειρωξεις σε αυτο το διαστημα...

Οσο λιγοτερο την παιζεις τοσο καλυτερο...Αυτο να θυμασαι...
 

xk

Active Member
hairz είπε:
Eιμαι 115 μερες χωρις αυνανισμο...3-4 ονειρωξεις σε αυτο το διαστημα...

Οσο λιγοτερο την παιζεις τοσο καλυτερο...Αυτο να θυμασαι...


ξέρω έναν που ήταν 120 μέρες χωρίς αυνανισμό και πέθανε
 

gkast

Active Member
xk είπε:
hairz είπε:
Eιμαι 115 μερες χωρις αυνανισμο...3-4 ονειρωξεις σε αυτο το διαστημα...

Οσο λιγοτερο την παιζεις τοσο καλυτερο...Αυτο να θυμασαι...


ξέρω έναν που ήταν 120 μέρες χωρίς αυνανισμό και πέθανε

Τουλάχιστον μια φορά την εβδομάδα θα πρέπει να υπάρχει εκτόνωση κάνει καλό στο σπέρμα στην κινητίκότητα στον προστάτη όλα ταλλα που λέτε έιναι λόγια του αέρα......
 

hairz

New Member
xk είπε:
hairz είπε:
Eιμαι 115 μερες χωρις αυνανισμο...3-4 ονειρωξεις σε αυτο το διαστημα...

Οσο λιγοτερο την παιζεις τοσο καλυτερο...Αυτο να θυμασαι...


ξέρω έναν που ήταν 120 μέρες χωρίς αυνανισμό και πέθανε

Ok.


gkast είπε:
xk είπε:
hairz είπε:
Eιμαι 115 μερες χωρις αυνανισμο...3-4 ονειρωξεις σε αυτο το διαστημα...

Οσο λιγοτερο την παιζεις τοσο καλυτερο...Αυτο να θυμασαι...


ξέρω έναν που ήταν 120 μέρες χωρίς αυνανισμό και πέθανε

Τουλάχιστον μια φορά την εβδομάδα θα πρέπει να υπάρχει εκτόνωση κάνει καλό στο σπέρμα στην κινητίκότητα στον προστάτη όλα ταλλα που λέτε έιναι λόγια του αέρα......

3-4 ονειρωξεις σε 4 μηνες ειναι καλη αποδειξη οτι το σπερμα ανακυκλωνεται στον οργανισμο...

Επειδη ειναι μεγαλη συγκεντρωση ενεργειας ,καλο ειναι να εφαρμοζονται πρακτικες εκτονωσης της και μεταστοιχειωσης της...πχ γιογκα,διαλογισμος κτλ...

Εννοειται αποφευγεις πορνο...
 

gkast

Active Member
hairz είπε:
xk είπε:
hairz είπε:
Eιμαι 115 μερες χωρις αυνανισμο...3-4 ονειρωξεις σε αυτο το διαστημα...

Οσο λιγοτερο την παιζεις τοσο καλυτερο...Αυτο να θυμασαι...


ξέρω έναν που ήταν 120 μέρες χωρίς αυνανισμό και πέθανε

Ok.


gkast είπε:
xk είπε:
hairz είπε:
Eιμαι 115 μερες χωρις αυνανισμο...3-4 ονειρωξεις σε αυτο το διαστημα...

Οσο λιγοτερο την παιζεις τοσο καλυτερο...Αυτο να θυμασαι...


ξέρω έναν που ήταν 120 μέρες χωρίς αυνανισμό και πέθανε

Τουλάχιστον μια φορά την εβδομάδα θα πρέπει να υπάρχει εκτόνωση κάνει καλό στο σπέρμα στην κινητίκότητα στον προστάτη όλα ταλλα που λέτε έιναι λόγια του αέρα......

3-4 ονειρωξεις σε 4 μηνες ειναι καλη αποδειξη οτι το σπερμα ανακυκλωνεται στον οργανισμο...

Επειδη ειναι μεγαλη συγκεντρωση ενεργειας ,καλο ειναι να εφαρμοζονται πρακτικες εκτονωσης της και μεταστοιχειωσης της...πχ γιογκα,διαλογισμος κτλ...

Εννοειται αποφευγεις πορνο...


Εγώ θα έβρισκα κανα γκομενάκι για να εκτονωσω την μεγαλη συγκεντρωση ενεργειας ...εννοείται αμα λάχει και την δασκάλα της γιογκα ......:banana::banana:
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
arhs είπε:
Όταν άρχισα Ω3 αποφάσισα Να δω και τι γίνετε με Σεξκ αυνανισμος ... Έκανα καθημερνή εκσπερμάτωση , τις μέρες π δεν έκανα Σεξκ με την κοπέλα μ έκανα αυνανισμό. Αυτό έγινε για 3 μίνες κοντά 3,5 καθημερινά ...
Τις 2 πρώτες βδομάδες ιδα μύωση της τριχόπτωσης αλά αυτό λογικά οφειλόταν πιστεύω στα ω3 . Μέτα απο 2,5 μίνες ιδα αυξημένη λαδίλα όσο δεν είχα πότε αποφάσισα να σταματήσω τα ωμέγα 3 και να συνεχίσω την καθημερνή εκσπερμάτωση Η λαδίλα έχει συνεχιστή μέχρι τώρα και η τριχόπτωση . Επειδή χώρισα με την κοπέλα μ πριν 2 βδομάδες Ήρθε η ώρα να σταματήσω την εκσπερμάτωση μαχαίρι και να ξαναβάλω στο πρόγραμμα τα ωμέγα 3 να δω τελικά το τι φταίει . Αλα πιστεύω ότι η καθημερινή εκσπερμάτωση έπαιξε πολυ μεγάλο ρόλο σε όλο αυτό ... ! ( Σε συνδυασμό με reagian ) !!!

το θεμα μεταφερθηκε στην κατηγορια "θεματα εκτος τριχοπτωσης"
για πολλοστη φορα θα αναφερω οτι ο αυνανισμος δεν εχει να κανει με την τριχοπτωση.
τα Ω σου μειωσαν την τριχοπτωση.
απο την στιγμη που εχουμε ορχεις η παραγωγη DHT συνεχιζεται
βεβαια θα το διαπιστωσεις και στην πορεια


hairz είπε:
Eιμαι 115 μερες χωρις αυνανισμο...3-4 ονειρωξεις σε αυτο το διαστημα...

Οσο λιγοτερο την παιζεις τοσο καλυτερο...Αυτο να θυμασαι...

και τι προσπαθεις να πετυχεις με αυτο?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
petrospap είπε:
κλασσικος λυδιος

προσπαθει να αποκτησει ΑΑ με το ζορι,αποβαλωντας ολα τα απαραιτητα θρεπτικα συστατικα που χρειαζεται το σωμα :21m:


arhs είπε:
Μέτα απο 2,5 μίνες ιδα αυξημένη λαδίλα όσο δεν είχα πότε αποφάσισα να σταματήσω τα ωμέγα 3 και να συνεχίσω την καθημερνή εκσπερμάτωση Η λαδίλα έχει συνεχιστή μέχρι τώρα

και η λαδιλα απο τα Ω ειναι επισης.
τσεκαρισμενο αυτο.
εγω μολις τα σταματησα για λιγες μερες στεγνωσε το προσωπο τοσο πολυ που ενιωθα το δερμα να με τραβαει
 

hairz

New Member
''και τι προσπαθεις να πετυχεις με αυτο''...

Οντως φιλε,θα πρεπει να το ξαναξεκινησω...

Μαλακια σε πορνο ειναι ενα απο τα πιο ομορφα πραγματα στη ζωη...Κατι που θα το θυμασαι μεγαλος και θα λες ποσο σου λειψαν εκεινες οι στιγμες.

Σε κανει δυνατο,σου δινει αυτοπεποιθεση,δεν σου φερνει καθολου τριχοπτωση(ειναι μυθοι αυτα!!!)
σε κανει ενεργητικο...

Ποιος ο λογος να φυγεις απο την ασφαλη ζωνη οταν εχεις ο,τι γκομεναρα θες διπλα σου ανα πασα στιγμη...

Οσο για τα σχολια για την ελλειψη γκομενας,επισης εχετε πολυ δικιο..
Θα πρεπει να βρω μια επειγοντως...Γιατι το να απεχεις απο τη μαλακια σημαινει οτι απεχεις και απο τις κοινωνικες σχεσεις...
Εκεινος που απεχει δεν εχει ζωη!
Τη ζωη στη δινει το παιξιμο με την παλαμη...Το τελευταιο νομιζω ειναι οτι πιο σημαντικο εχω πει στο φορουμ...
 

arhs

Member
kapa είπε:



arhs είπε:
Μέτα απο 2,5 μίνες ιδα αυξημένη λαδίλα όσο δεν είχα πότε αποφάσισα να σταματήσω τα ωμέγα 3 και να συνεχίσω την καθημερνή εκσπερμάτωση Η λαδίλα έχει συνεχιστή μέχρι τώρα

και η λαδιλα απο τα Ω ειναι επισης.
τσεκαρισμενο αυτο.
εγω μολις τα σταματησα για λιγες μερες στεγνωσε το προσωπο τοσο πολυ που ενιωθα το δερμα να με τραβαει



Καπα Απλά έκοψα τα Ω και η λαδίλα συνεχίστηκε και σε μεγάλη ποσότητα μέχρι τώρα δηλαδή 3 βδομάδες περίπου μετά το κόψιμο τον ω3 Και έγινε πιο έντονη η τριχόπτωση . Να τονίσω Εγώ έκανα καθημερνή εκσπερμάτωση για 3,5 μήνες ούτε 2 φορές την βδομάδα ούτε 4 αλά καθημερινά. Τώρα θα διακόψω σταδιακά την καθημερνή εκσπερμάτωση δηλαδή μέρα πάρα μέρα, 3 φορές την βδομάδα και μετά ,2 φορές την βδομάδα και μετά 1 ... Να δω τι έφταιγε και θα βάλω πάλι στο πρόγραμμα τα ωμέγα 3. Φυσικά πιστεύω ότι μέσα στα φυσιολογία όρια δεν επηρεάζει αλά αν ξεπερνάμε τα όρια ίσος να μας επηρεάζει εμάς με Α.Α ... Φυσικά και το σεχ το χρειαζόμαστε είναι το 1/2 του ανθρώπου αυτό το πραγαμα ,για αυτό ζούμε Κιόλας .. ! ( Ίσος να βγει και σωστός ο Καπα να μην επηρεάζει και καθόλου θα δείξει ) !! Για να μην παρεξηγούμε όλο αυτό το έκανα για να δω Τι γίνετε τελικά με το θέμα Σεξκ- αυνανισμος !
 

petrospap

Active Member
hairz είπε:
petrospap είπε:
στην ερωτηση δεν απαντησες ομως

Eιμαι απαραδεκτος...
ναι γιατι σε λεει τι ρποσπαθεις να πετυχεις και αρχιζεις και απαντας ειρωνικα το ποσο οφελιμη ειναι η μακακια..δν μας λες ομως για ποιο λογο το κανεις αυτο..σε τι σε εχει κανει καλο μεχρι τωρα η αποχη?
 

hairz

New Member
petrospap είπε:
hairz είπε:
petrospap είπε:
στην ερωτηση δεν απαντησες ομως

Eιμαι απαραδεκτος...
ναι γιατι σε λεει τι ρποσπαθεις να πετυχεις και αρχιζεις και απαντας ειρωνικα το ποσο οφελιμη ειναι η μακακια..δν μας λες ομως για ποιο λογο το κανεις αυτο..σε τι σε εχει κανει καλο μεχρι τωρα η αποχη?

Eιναι πολλα...Στο θεμα της αυτοπεποιθεσης..
Στο θεμα της ενεργειας...Στο θεμα της συνειδητοτητας...
Στο θεμα των μαλλιων(μηδεν τριχοπτωση)...Στο θεμα της πεψης!(αληθεια αφομοιωνεις καλυτερα την τροφη).
Κυριοτερο στο θεμα της προσωπικης αναπτυξης και ωριμανσης...
Στο θεμα του να σου φαινονται οι περισσοτερες γυναικες ομορφες(ακομη και εκεινες που αλλοι δεν θεωρουν ομορφες, βρισκεις μια αγρια ομορφια)...

Δεν προκειται να την ξαναπαιξω. Τωρα μου φαινεται ακυρο να το κανω...
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
hairz είπε:
Eιναι πολλα...Στο θεμα της αυτοπεποιθεσης..
Στο θεμα της ενεργειας...Στο θεμα της συνειδητοτητας...
Στο θεμα των μαλλιων(μηδεν τριχοπτωση)...Στο θεμα της πεψης!(αληθεια αφομοιωνεις καλυτερα την τροφη).
Κυριοτερο στο θεμα της προσωπικης αναπτυξης και ωριμανσης...

Δεν προκειται να την ξαναπαιξω. Τωρα μου φαινεται ακυρο να το κανω...

ουσιαστικα σε βοηθησε στο να διευρυνεις τους πνευματικους οριζοντες γιατι σωματικα δεν σου εκανε κατι.
στο θεμα τριχοπτωση δεν σου εκανε κατι επειδη δεν εχεις ΑΑ πρωτα απο ολα


hairz είπε:
Στο θεμα του να σου φαινονται οι περισσοτερες γυναικες ομορφες(ακομη και εκεινες που αλλοι δεν θεωρουν ομορφες, βρισκεις μια αγρια ομορφια)...

ποτε θα σε βγαλω για μπυρες δεν ξερω.θα κανω εξαιρεση και θα πιω για εσενα
αγ...μια λεγεται αυτο


hairz είπε:
Δεν προκειται να την ξαναπαιξω. Τωρα μου φαινεται ακυρο να το κανω...
περι ορεξεως παω πασο..... :beach:
 
Μπλουζα