Συναντηση με τον Welec

welec

Member
gotsi είπε:
danceworld_2001 είπε:
Gotsi έχεις σχέση με τον χώρο της Ιατρικής?

όχι φιλε δεν εχω καμια σχέση

Και αυτό....φαίνεται.

Εισαι και "σπίθας" ρε Gotsi. Δηλαδή η πλαστικότητα του ΝΣ που μου τσαμπουνάς και στα links μπορεί να φτιάξει τα πάντα ε?

..Ρε θα μας τρελλάνεις? Χαίρομαι γιατι οσο σε ρωτάω τόσο ρεζίλι γινεσαι.

Αντε μάθε για Σκλήρυνση κατα πλάκας, Απομυελίνωση, Εκφυλισμό του Νωτιαίου Μυελού...ολα αυτά τα αναλαμβάνει ο οργανισμός μας και τα φτιάχνει όλα ε?

Σταματα να μιλάς γίνεσαι ρεζίλι....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gotsi

New Member
welec είπε:
gotsi είπε:
danceworld_2001 είπε:
Gotsi έχεις σχέση με τον χώρο της Ιατρικής?

όχι φιλε δεν εχω καμια σχέση

Και αυτό....φαίνεται.

Εισαι και "σπίθας" ρε Gotsi. Δηλαδή η πλαστικότητα του ΝΣ που μου τσαμπουνάς και στα links μπορεί να φτιάξει τα πάντα ε?

..Ρε θα μας τρελλάνεις? Χαίρομαι γιατι οσο σε ρωτάω τόσο ρεζίλι γινεσαι.

Αντε μάθε για Σκλήρυνση κατα πλάκας, Απομυελίνωση, Εκφυλισμό του Νωτιαίου Μυελού...ολα αυτά τα αναλαμβάνει ο οργανισμός μας και τα φτιάχνει όλα ε?

Σταματα να μιλάς γίνεσαι ρεζίλι....
ακόμα και καρκίνο θεραπεύει το σώμα μας .φιλε δεν έχει νόημα η συζήτηση αφού δεν απαντάς σε ερώτησης που σου έκανα δείχνει ότι οι γνώσεις σου είναι περιορισμένες και επικίνδυνες θα ελεγα λόγο ημιμάθειας. πάρε τον θαυμαστή σου 2342292 και πηγαίνετε για ρομαντικό συνέδριο υπό την επήρεια Forskolin....
 

krhtikos21

Member
σόρρυ ρε συ γκότσι, το σώμα θεραπεύει καρκίνο?
που τα χεις δει αυτά?
δλδ μας ψεκάζουνε κιόλας?
 
krhtikos21 είπε:
σόρρυ ρε συ γκότσι, το σώμα θεραπεύει καρκίνο?
που τα χεις δει αυτά?
δλδ μας ψεκάζουνε κιόλας?

Φίλε krhtikos καλησπέρα,
Αν και δεν είμαι ειδικός το σώμα έχει σε πολλές περιπτώσεις τη δυνατότητα αυτοίασης. Ισχύει και για το καρκίνο θα συμφωνήσω. Δεν ξέρω σε τι ποσοστό συμβάλουν η διατροφή, η ψυχολογία, η ποιότητα ζωής γιατί όχι και η πίστη σε κάποιες περιπτώσεις, αλλά έχω δει να συμβάλουν και μάλιστα καθοριστικά. Εννοείται ότι σε καμμία περίπτωση δεν υποτιμώ την ιατρική απλά αναφέρω και μία άλλη διάσταση όσον αφορά τη θεραπεία.
Μάλλον είμαι off...
 

welec

Member
Τελικά αποφάσισα να μήν γίνει η συνάντηση γιατί οι περισσότεροι απο εδώ είναι αρνητικοί εστω και σε αυτά τα λίγα που είπα. Έλπιζα να βρω πολύ περισσότερους που να έχουν τουλάχιστον μια περιέργεια αλλα εδώ φαίνεται οτι τα πράγματα είναι διαφορετικά.

Περιμενα άλλη αντιμετώπιση αλλα εδω φαίνεται οτι...θα βρώ και τον μπελά μου απο πάνω (...Ελλαδάρα Αθάνατη).

Οταν είχα επιστρέψει απο Αγγλία το 2000 ήξερα μια τεχνολογία που τότε ηταν πολύ hot. H πρωτη μου δουλειά ηταν σε Τράπεζα. Δεν θα ξεχάσω τα μαχαιρώματα πίσω απο την πλάτη...αισθάνομαι έτσι κι εδω, τώρα.

Οχι παιδιά...λυπάμαι.

Κλείνοντας λεω οτι ελπίζω σύντομα να υπάρχουν νεα για το τί κάνει ακριβώς το φάρμακο -για ορισμένους- και όλα αυτα που θα πρέπει να κάνετε.

*****ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΕ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΕΥΘΥΝΗ***********

-Εαν κάποιοι παρουσίασαν Υπογοναδισμο/Υποθυρεοειδισμό απο το φάρμακο δοκιμάστε με δική σας ευθύνη Forskolin.

-Εαν έχετε αυπνιες δοκιμάστε Vit D3 και δείτε με εξέταση τα επίπεδα 25(OH)D

-Εαν αποφασίσετε να σταματήσετε την "Φίνα" καντε το αργά και μην σταματήσετε απότομα

Απο εκει και πέρα εαν δεν κάνετε γονιδιακό έλεγχο θα πελαγοδρομείτε γιατι υπαρχουν πολλά γονίδια είτε με ομοζυγωτικές είτε ετεροζυγωτικές μεταλλάξεις

Για όσους θελουν να το ψαξουν καλύτερα και να διαβάσουν, Προσέξτε ειδικότερα το γονίδιο MTHFR και όλα τα γονίδια στον Κύκλο Μεθυλίωσης (Methylation Cycle). Παρτε εδω μια ιδεα http://genefixer.com/images/MethCycle.gif

-Αν έχετε παρενεργειες ελεγξτε ΑΜΕΣΑ για αυξημενη Ομοκυστεινη (Homocysteine).


Καλη Τύχη σε όλους χωρίς παρενέργειες..σύντομα και NW1 μέσα απο την καρδιά μου.


ΥΓ : Εαν καποιος ξερει τον Innotech στείλτε μου PM
 
Μπλουζα