Πως διαλέξατε nickname?

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

genesis

New Member
Δεν ξερω αν έχει και πολυ σημασία ότι δεν με παίρνει ο ύπνος...ελπίζω τουλάχιστον να μην κουρασω το forum...

πως διαλεξατε Nickname λοιπον? το είχατε από παλιά? το σκεφτήκατε μόνο για το forum? προσωπικα δεν το είχα πριν, μου ήρθε τελείως αυθόρμητα και για να σας πω και την αληθεια μου αρέσει πλεον, ενώ στην αρχη δε με ένοιαζε. βέβαια για να πω την αμαρτία μου, στην αρχή ντρεπόμουν κιόλας. μέχρι και email άλλο εφτιαξα... (αυτα παθαινεις οταν κανεις τη λαλακια επιστημη...)

υ.γ: παρακαλούνται όσοι γραφικοι συμμετέχουν στο forum με τα ονόματά τους να μην Postαρουν σε αυτο το θέμα :p. μοναδική εξαίρεση ο admin, όχι λόγω θέσης, αλλά επειδή χρησιμοποίησε όνομα-καταλληξη... :tease:
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

magic810

New Member
Απ: Πως διαλέξατε nickname?

8 / 10 ειναι η ημερομηνια γεννησης μου και μιας και για μενα ειναι ειναι κατι<<μαγικο>> ....
προεκυψε το magic810 :)
 

heyya

New Member
Απ: Πως διαλέξατε nickname?

Προέκυψε από το hey ya (you) ! :p
το χρησιμοποιούσα από παλιά που έκανα (ψευδο)γκραφιτι!!
 

genesis

New Member
Απ: Πως διαλέξατε nickname?

ναι heyya ακυρο τελειως...πανω στην τρελα μου ηρθε..επι τουτου...

υ.γ.: ασε που μετα ειχα δει και κατι site ``hair genesis`` και τετοια και λεω ``ε δε θαναι τυχαιο...`` :D :D :D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Conan

Member
Απ: Πως διαλέξατε nickname?

Ε ενταξει το δικο μου δεν ειναι και δυσκολο ;) ;). Φυσικα ειναι απο τον γνωστο μας Κοναν τον βαρβαρο!! ;D Ειμαι φανατικος αναγνωστης κομιξ ( απο μικρος με Μικυ Μαους :D :D, αλλα τα 'χω κοψει εδω και πολυ καιρο τα συγκεκριμενα :D) αλλα και βιβλιων. Ειναι απο τους αγαπημενους μου ηρωες, ισως γιατι βρισκω και ενδιαφερουσα την φιλοσοφια του δημιουργου του( οι περιπετειες του πρωτα γραφτηκαν σε βιβλια ή διηγηματα απο τον Robert Howard). Μια φιλοσοφια που θεωρει οτι ο πολιτισμος και γενικοτερα ο ανθρωπος ως αποτελεσμα του πολιτισμου ειναι κατι το αφυσικο( και καλα ;)) και μονο η βαρβαροτητα-ή αλλιως η απολυτη ελευθερια- ειναι η φυσικη ροπη του ανθρωπινου ειδους :grandpa: :grandpa: ;).
Παντως, τωρα που το σκεφτομαι, σας ζηλευω εσας τους μεγαλυτερους, που προλαβατε και τα ασπρομαυρα :p :p( αν και εχω βρει μερικα!)
 

genesis

New Member
Απ: Πως διαλέξατε nickname?

Conan είπε:
Μια φιλοσοφια που θεωρει οτι ο πολιτισμος και γενικοτερα ο ανθρωπος ως αποτελεσμα του πολιτισμου ειναι κατι το αφυσικο( και καλα ;)) και μονο η βαρβαροτητα-ή αλλιως η απολυτη ελευθερια- ειναι η φυσικη ροπη του ανθρωπινου ειδους :grandpa: :grandpa: ;)

conan οχι και καλα...καλα το πανε το στορυ...απλα αυτο ειναι το αρχικο αρχικο βημα της ``φιλοσοφίας`` :grandpa:
 

Alien Sex Fiend

New Member
Απ: Πως διαλέξατε nickname?

genesis είπε:
[quote author=Conan link=topic=1406.msg23975#msg23975 date=1264021878]
Μια φιλοσοφια που θεωρει οτι ο πολιτισμος και γενικοτερα ο ανθρωπος ως αποτελεσμα του πολιτισμου ειναι κατι το αφυσικο( και καλα ;)) και μονο η βαρβαροτητα-ή αλλιως η απολυτη ελευθερια- ειναι η φυσικη ροπη του ανθρωπινου ειδους :grandpa: :grandpa: ;)

conan οχι και καλα...καλα το πανε το στορυ...απλα αυτο ειναι το αρχικο αρχικο βημα της ``φιλοσοφίας`` :grandpa:
[/quote]


lol! k γω απο το γκρουπ νομιζα...

αααα πως να ποσταρω βιντεο κ να φαινεται??????

Κ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΤΑ EMOTICONS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Conan

Member
Απ: Πως διαλέξατε nickname?

Alien Sex Fiend είπε:
[quote author=genesis link=topic=1406.msg23976#msg23976 date=1264022503]
[quote author=Conan link=topic=1406.msg23975#msg23975 date=1264021878]
Μια φιλοσοφια που θεωρει οτι ο πολιτισμος και γενικοτερα ο ανθρωπος ως αποτελεσμα του πολιτισμου ειναι κατι το αφυσικο( και καλα ;)) και μονο η βαρβαροτητα-ή αλλιως η απολυτη ελευθερια- ειναι η φυσικη ροπη του ανθρωπινου ειδους :grandpa: :grandpa: ;)

conan οχι και καλα...καλα το πανε το στορυ...απλα αυτο ειναι το αρχικο αρχικο βημα της ``φιλοσοφίας`` :grandpa:
[/quote]


lol! k γω απο το γκρουπ νομιζα...

αααα πως να ποσταρω βιντεο κ να φαινεται??????

Κ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΤΑ EMOTICONS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/quote]
Πραγματι στη εικονα εχω το logo των Van Halen ;D
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Πως διαλέξατε nickname?

δεν το ειχα πριν,μου ηρθε εκεινη τη στιγμη για το forum,γενικα ειμαι λαιμαργος σε οτι και αν κανω(ειδικα στο φαγητο) :D
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα