Παρενεργειες μετα απο 2 Μηνες διακοπης(ΕΛΕΟΣ)

kakashi

Member
Απ: Παρενεργειες μετα απο 2 Μηνες διακοπης(ΕΛΕΟΣ)

η μπορεις αντι για ρεβιβο να φτιαξεις το σουπερ ζιξ 2 που ειναι παρομοια ....αν κ χωρις να ειμαι σιγουρος για το ζιξ νομιζω εχω ακουσει καλυτερα σχολια....παντως ενα συν του ειναι οτι ειναι πολυ πιο φθηνο
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

otherdude

Member
Απ: Παρενεργειες μετα απο 2 Μηνες διακοπης(ΕΛΕΟΣ)

ΚΑΝΕΙ.... Σου κραταει τα μαλλια...και αυτο ειναι αρκετο.

δεν ειναι Growth stimulant οπως η μινοξ .....

ειναι dht blocker.

με λιγα λογια απλα σου κραταει τα μαλλια που σου εχουν μεινει......
αυτα που εχασες ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ δεν ξαναγυρνανε παρτε το χαμπαρι...
γαυτο και οι πιο πολλοι το παρατανε γιατι ειναι σχετικα ακριβο.... και δεν βγαζεις καινουρια μαλλια (κ καλα)οπως η μινοξ....
πχ που δινει ογκο στην τριχα και ισως και να βγαζει καινουριες τριχες.....


αυτο που με ενδιαφερει ειναι να κρατησω αυτα που εχω ,και στο μελλον να συμπληρωσω με 1 μεταμοσχευση οτι χαθηκε...(πολυ Πραμα)

προτιμαω να τα "σκαω" Και να κραταω τα μαλλια μου (αυτα που εχουν μεινει) και να εχω και την υγεια μου.....

γιατι με την φιναστεριδη αστα να πανε φιλε ΜΑΚΡΥΑ.... Απλα ΜΑΚΡΥΑ.......

Ασε που βαριεμαι να κανω τον Αινσταιν και να καθομαι να φτιαχνω μονος μου πραγματα δεν τα μπορω αυτα....



αυτο με το Revivogen το λενε ολοι γιατι νομιζαν ολοι οταν το πηραν οτι θα γεμισουν μαλλια... :monster:

το revivogen μπλοκαρει πιο πολυ την DHT Aπ οτι η λαλακια η φιναστεριδη.....
 

otherdude

Member
Απ: Παρενεργειες μετα απο 2 Μηνες διακοπης(ΕΛΕΟΣ)

καλα εχουμε σπασει τα ρεκορ σε αυτο το ποστ.........:D :D



:eek:fft: :eek:fft: :eek:fft: :eek:fft: :eek:fft: :eek:fft: :eek:fft: :eek:fft: :eek:fft: :eek:fft: :eek:fft: :eek:fft: :eek:fft: :eek:fft: :eek:fft: :eek:fft: :eek:fft: :eek:fft: :eek:fft: :eek:fft:
 

SHOOTER

Member
Απ: Παρενεργειες μετα απο 2 Μηνες διακοπης(ΕΛΕΟΣ)

Για να επιστρέψω στο θέμα μιας και το μάμησα μία φορά παλιότερα.....Πως πας με το πρήξιμο otherdude;Υποχώρησε καθόλου;
 

badday

New Member
Απ: Παρενεργειες μετα απο 2 Μηνες διακοπης(ΕΛΕΟΣ)

otherdude ...μην το σκεφτεσαι θα φυγει το πρηξιμο. Στην δικια μου περιπτωση εφυγε το πρηξιμο μετα απο 1-2 μηνες ...αν και ψιλοεμειναν οι μαυροι κυκλοι
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Παρενεργειες μετα απο 2 Μηνες διακοπης(ΕΛΕΟΣ)

@otherdude τα offtopic μηνύματά μας μεταφέρθηκαν σε άλλο thread. Η συζήτηση για το θέμα σου συνεχίζετε κανονικά ;)
 

otherdude

Member
Απ: Παρενεργειες μετα απο 2 Μηνες διακοπης(ΕΛΕΟΣ)

Aκομα ρε παιδες το χω αλλα οχι οπως τοτε που χρησιμοποιουσα μινοξιδιλη,
ποιο λιγο......
αλλα και παλι εχω μεινει στρογγυλοπροσωπος....
θα κοιταξω να κανω πιο σκληρη την αεροβια ασκηση μου μπας και φυγει...

θα βαλω τον διαδρομο σε ανηφορα και στα 10 χιλιομετρα! :knup:
και θα σου πω εγω αν θα φυγει...... :knup:

οταν τρεχεις σε ανηφορα η κραδασμοι του τρεξιματος επιβαρυνουν το προσωπο και το νοιωθεις
για τα καλα....
δλδ ιδρωνεις πολυ σε ολο το σωμα αλλα πιο πολυ στο συγκεκριμενο σημειο.... σαπιζεις.....!!

το εκανα πριν 2 μερες στο γυμναστηριο εβαλα τον διαδρομο Incline. εκανα τρεξιμο με ταχυτητα 10χλ για 22,5 λεπτα και τα υπολοιπα 22,5 λεπτα στο αργο.7,5- 8χλμ.... συνολο 45 λεπτα

πεθανα....... :D :D ??? ???

και μετα απο μιση ωρα μπηκα για βαρη :knup:



(θανατος μην το δοκιμασετε αν δεν ειστε σε καλη φυσικη κατασταση θα παθετε ζημια)



αλλα με μια φορα που το εκανα οπως ειναι λογικο δεν γινετε να φυγει κατευθειαν το πρηξιμο...

οποτε απο εδω και περα που θα παω θα το κανω, και θα σας πω αν θα εχω αποτελεσματα που λογικα θα εχω.....

δεν χρειαζετε τοση αεροβια ασκηση κανονικα ειναι υπερβολη, και με απλα πραγματα φευγει......
απλα εγω το κανω γιατι....... δεν ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΑΛΛΟ !!! :2m:

θελω ξανα τις γωνιες του προσωπου μου πισω!! :4m:
 
Μπλουζα