ΠΡΟΣΟΧΗ!! Μακριά απο το www.scalp-micropigmentation.gr ή αλλιώς Lashionista Μιχαλακοπουλου 45

To μέρος είναι Μιχαλακοπουλου 45. Είναι μια τύπισσα που το παίζει αυθεντία και χρεώνει 90 ευρώ την ώρα. Αποτέλεσμα; Μου έφαγε 720 ευρώ για να μου κάνει κάτι κουκκίδες ανοιχτό γκρι που φαίνονται μόνο με μεγενθυτικό φακό.

Η κοροιδία της δουλεύει ως εξής. Πας εκει σου κάνει κουκκίδες κανα 2 ωρο, σε βγάζει φωτογραφίες με το κινητό με ζουμ και στις δείχνει. Μετά πας στον καθρέφτη και δεν φαίνεται τίποτα. Σου λέει "ετσι πρέπει γιατί στην πορεία των ημερών θα ανοίξουνε οι κουκκίδες οπότε τις κάνει επίτηδες μικροσκοπικές ωστε να μην παραγίνουν". Και στο μεταξύ σου κλείνει ραντεβού για να κάνεις όλες τις περιοχές του κεφαλιού, ενώ περιμένεις να ανοίξουν δήθεν οι πρώτες κουκκίδες ώστε να γίνουν ορατές. Τελικά πας και ξαναπάς και αποτέλεσμα μηδέν. Τότε σου λέει δεν πιάνει με την πρώτη θέλει και 2ο ίσως και 3ο χέρι. Οπότε σου παίρνει άλλα τόσα και απλά σε γεμίζει με ανεπαίσθητες κουκκίδες που δεν κάνουν καμία διαφορά.

Τελικά πήγα αλλού και με 1 πέρασμα κατάφερα το αποτέλεσμα που ήθελα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Φίλε ανέβασε καμία φωτογραφία να δούμε το τατουάζ σου ,πως φαίνεται κλπ.
Τωρα φαινεται μια χαρα γιατι πήγα και μου το έφτιαξαν αλλού, οποτε δεν το βάζω γιατι θα γίνει παρανόηση και ίσως κάποιοι νομίζουν ότι είναι δουλειά της Lashionista
 

Quarantine

Active Member
Τωρα φαινεται μια χαρα γιατι πήγα και μου το έφτιαξαν αλλού, οποτε δεν το βάζω γιατι θα γίνει παρανόηση και ίσως κάποιοι νομίζουν ότι είναι δουλειά της Lashionista
Όχι εννοώ να ανεβάσεις γενικά για να δούμε το καλό το αποτέλεσμα σου πως φαίνεται.
 

montecristo

Well-Known Member
Τωρα φαινεται μια χαρα γιατι πήγα και μου το έφτιαξαν αλλού, οποτε δεν το βάζω γιατι θα γίνει παρανόηση και ίσως κάποιοι νομίζουν ότι είναι δουλειά της Lashionista
φίλε δεν έχεις δηλαδή καμία φωτογραφία με το προηγούμενο SMP ; Αφού έφτιαξες αυτό το νήμα θα έπρεπε κανονικά να το συνοδεύεις με το αντίστοιχο φωτογραφικό υλικό για να αποδεικνύεις ότι λες. Καταλαβαίνεις για τους ευνόητους λόγους...
 
φίλε δεν έχεις δηλαδή καμία φωτογραφία με το προηγούμενο SMP ; Αφού έφτιαξες αυτό το νήμα θα έπρεπε κανονικά να το συνοδεύεις με το αντίστοιχο φωτογραφικό υλικό για να αποδεικνύεις ότι λες. Καταλαβαίνεις για τους ευνόητους λόγους...
Εγω εκανα το νημα με το σκεπτικο πως αφου δεν γινεται να γλυτωσω τη δικη μου χασουρα, να βοηθησω να μην κλαινε και αλλοι τα λεφτα τους ή ακόμη να λάβει το μήνυμα η άμεσα ενδιαφερόμενη και να βελτιώσει τις τεχνικές της. Εχω φωτογραφίες αλλά δεν φαίνεται τίποτα, γιατί δεν υπήρχε τίποτα να φανεί, εκτός αν η λήψη ήταν πολύ κοντινή και με ζουμ. Ο στόχος δεν είναι να πεις ότι έκανες κουκκίδες αλλά να πετύχεις την κάλυψη που έχει ανάγκη ο καθένας.
 

Quarantine

Active Member
Εγω εκανα το νημα με το σκεπτικο πως αφου δεν γινεται να γλυτωσω τη δικη μου χασουρα, να βοηθησω να μην κλαινε και αλλοι τα λεφτα τους ή ακόμη να λάβει το μήνυμα η άμεσα ενδιαφερόμενη και να βελτιώσει τις τεχνικές της. Εχω φωτογραφίες αλλά δεν φαίνεται τίποτα, γιατί δεν υπήρχε τίποτα να φανεί, εκτός αν η λήψη ήταν πολύ κοντινή και με ζουμ. Ο στόχος δεν είναι να πεις ότι έκανες κουκκίδες αλλά να πετύχεις την κάλυψη που έχει ανάγκη ο καθένας.
Ανέβασε μία φωτογραφία με το πώς είσαι τώρα για να δούμε πόσο καλά σε έκανε η άλλη κλινική που πήγες.
 
Μπλουζα