Μινοξιδίλη - Εναλλακτικό του Regaine

IT_R

New Member
Καλησπέρα,

Έχει κάποιος να προτείνει κάποιο προϊόν μινοξιδίλης πέρα του regain που να δοκίμασε και να έμεινε ευχαριστημένος;
Ιδανικά πιο φθηνό.

Ευχαριστώ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Καλησπέρα,

Έχει κάποιος να προτείνει κάποιο προϊόν μινοξιδίλης πέρα του regain που να δοκίμασε και να έμεινε ευχαριστημένος;
Ιδανικά πιο φθηνό.

Ευχαριστώ
Botafex χρησιμοποιούσα χρόνια πριν τον αφρό της regaine.σιγουρα πιο φθηνό .τα μισά λεφτά νομίζω .δεν μου δημιούργησε παρενέργειες αλλά αφήνει αρκετή λαδίλα .λενε και για την μινο της axelan εδώ στο φόρουμ αλλά δεν την έχω χρησιμοποιήσει ,επισης δεν την βρίσκω πουθενά .το regain μου εκανε λιγες ξηροδερμίες και φουντωματα στο πρόσωπο
 

m3e36

Well-Known Member
Καλησπέρα,

Έχει κάποιος να προτείνει κάποιο προϊόν μινοξιδίλης πέρα του regain που να δοκίμασε και να έμεινε ευχαριστημένος;
Ιδανικά πιο φθηνό.

Ευχαριστώ
axelan φιλε .βγαινει μονο σε υγρο
Την εχουν ολα τα φαρμακεια.(η δινεις παραγγελία και σου τη φέρνουν την επόμενη)
Κοστίζει 15 με 16 ευρω αναλογα το φαρμακείο
Τη χρησιμοποιω τωρα κάπου στον 1.5 χρονο αν δεν κανω λάθος.
Πολυ λιγοτερο λαδωμα σε σχεση με την kirkland που εβαζα πριν καθολου ξηροδερμια καθολου φαγουρα και καθόλου σακούλες στα ματια οπως ειχα με την kirkland.
Αν εισαι απο Θεσσαλονίκη υπαρχει φαρμακειο που την δίνει 13 ευρω το μπουκαλι.
 

dlazaros

Well-Known Member
axelan φιλε .βγαινει μονο σε υγρο
Την εχουν ολα τα φαρμακεια.(η δινεις παραγγελία και σου τη φέρνουν την επόμενη)
Κοστίζει 15 με 16 ευρω αναλογα το φαρμακείο
Τη χρησιμοποιω τωρα κάπου στον 1.5 χρονο αν δεν κανω λάθος.
Πολυ λιγοτερο λαδωμα σε σχεση με την kirkland που εβαζα πριν καθολου ξηροδερμια καθολου φαγουρα και καθόλου σακούλες στα ματια οπως ειχα με την kirkland.
Αν εισαι απο Θεσσαλονίκη υπαρχει φαρμακειο που την δίνει 13 ευρω το μπουκαλι.
Kirkland έβαζα και τα μάτια σχεδόν έκλειναν όταν έβαζα απο το πρήξιμο. Υγρό ή αφρό έβαζες?
 

m3e36

Well-Known Member
Kirkland έβαζα και τα μάτια σχεδόν έκλειναν όταν έβαζα απο το πρήξιμο. Υγρό ή αφρό έβαζες?
Υγρο Λάζαρε
Για περιπου 1 χρονο αν θυμάμαι καλα
Πολύ φαγούρα πολυ λαδωμα και πολυ ξηροδερμια
Σταματησε το γνωστο site να την προμηθεύει και μετα απο ψάξιμο εδω στο forum διαβασα καλα λογια για την axelan και ειπα να τη δοκιμάσω.πραγματικα νε την axelan σωθηκα
Εχω δωσει και σε 2 φιλαρακια axelan που εχουν πρόβλημα στο crown και απο το 6μηνο και τους 2 τους εχει εξαλείψει το προβλημα κατα 80%
 

leo

Member
axelan φιλε .βγαινει μονο σε υγρο
Την εχουν ολα τα φαρμακεια.(η δινεις παραγγελία και σου τη φέρνουν την επόμενη)
Κοστίζει 15 με 16 ευρω αναλογα το φαρμακείο
Τη χρησιμοποιω τωρα κάπου στον 1.5 χρονο αν δεν κανω λάθος.
Πολυ λιγοτερο λαδωμα σε σχεση με την kirkland που εβαζα πριν καθολου ξηροδερμια καθολου φαγουρα και καθόλου σακούλες στα ματια οπως ειχα με την kirkland.
Αν εισαι απο Θεσσαλονίκη υπαρχει φαρμακειο που την δίνει 13 ευρω το μπουκαλι.
καλημερα φιλε ιντερνετικα αγοραζεις ; κ απο που ; στειλε pm
 
Μπλουζα