Κροταφοι θεραπεια

spiros27

Member
Καλησπέρα σε ολους σας μολις γραφτηκα στο φορουμ και ως καινουριος και ο βασικος λογος που γραφτηκα ειναι για να παρω καποιες γνωμες κυριως μεγαλυτερων και πιο εμπειρων σε οτι αφορα την τριχοπτωση.Ειμαι 18 χρονων και απο τα 17 μου εχω αρχισει και εμφανιζω μια αραιωση στα πλαγια του κεφαλιου μου στους κροταφους μου βλεπωντας κατι στο youtube μου εμφανιστηκε μια διαφημιση ενος προιοντος της vichy to dercos neogenich σκεφτομαι να το παρω ξερει κανεις αν εχει αποτελεσματικη χρηση; Να σημειωσω πως στα σημεια που εχω αραιωση υπαρχει τριχα απλως ειναι πολυ μικρη .

Οποιαδηποτε αλλη θεραπεια και αποψη ειναι ευπροσδεκτη
Ευχαριστω εκ των προτερων
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Atermon

Member
Θυμάμαι υπάρχουν κάποια νήματα για το dercos neogenic. Δες τι γράφουν τα παιδιά εκεί να διασταυρώσεις γνώμες.
Πάντως, επειδή το έμαθες από διαφήμιση, θα πρέπει να μην επηρεάζεσαι από διαφημίσεις. Τα λένε όλα τόσο τέλεια που θα πρέπει να σε βάζει σε δεύτερες σκέψεις.
 

spiros27

Member
Atermon είπε:
Θυμάμαι υπάρχουν κάποια νήματα για το dercos neogenic. Δες τι γράφουν τα παιδιά εκεί να διασταυρώσεις γνώμες.
Πάντως, επειδή το έμαθες από διαφήμιση, θα πρέπει να μην επηρεάζεσαι από διαφημίσεις. Τα λένε όλα τόσο τέλεια που θα πρέπει να σε βάζει σε δεύτερες σκέψεις.

τι εννοείς οταν λες νηματα;;
 

mikegad

Well-Known Member
spiros27 είπε:
Atermon είπε:
Θυμάμαι υπάρχουν κάποια νήματα για το dercos neogenic. Δες τι γράφουν τα παιδιά εκεί να διασταυρώσεις γνώμες.
Πάντως, επειδή το έμαθες από διαφήμιση, θα πρέπει να μην επηρεάζεσαι από διαφημίσεις. Τα λένε όλα τόσο τέλεια που θα πρέπει να σε βάζει σε δεύτερες σκέψεις.

τι εννοείς οταν λες νηματα;;

:hithead:
 

pithikas

Well-Known Member
spiros27 είπε:
Atermon είπε:
Θυμάμαι υπάρχουν κάποια νήματα για το dercos neogenic. Δες τι γράφουν τα παιδιά εκεί να διασταυρώσεις γνώμες.
Πάντως, επειδή το έμαθες από διαφήμιση, θα πρέπει να μην επηρεάζεσαι από διαφημίσεις. Τα λένε όλα τόσο τέλεια που θα πρέπει να σε βάζει σε δεύτερες σκέψεις.

τι εννοείς οταν λες νηματα;;

threads και μη ρωτησεις τι ειναι και αυτα....
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
Φιλε δυστυχως δεν υπαρχει κατι αποτελεσματικο.Μην χαλας λεφτα τσαμπα.ουτε φαρμακα θα σου συνιστουσα λογω της ηλικιας σου.Αφησε το να προχωρησει λιγο και μαζευε λεφτα σιγα σιγα για μελλοντικη μεταμοσχευση.
 
Μπλουζα