Ερώτηση για fin min

Kwstass99

New Member
Καλησπέρα, ξερω οτι άργησα ξέρω ότι έπρεπε να λαβω μέτρα νωρίτερα , φυσικά την σιχαίνομαι την φαλάκρα και κυρίως από οικονομικής άποψης είναι μακριά για εμένα η μεταμόσχευση.
Θα ήθελα τις πολύτιμες γνώμες σας αν αξίζει να μπω από χθες .. φίνα και μινοξιδιλη η απλά θα χάσω τον χρόνο μου .
Ετών 33 και η κατάσταση άρχισε να γίνεται έτσι τα τελευταία 2-3 χρόνια .

Συγχαρητήρια για την δουλειά που κάνετε , συνεχίστε έτσι.

1.jpeg
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Για να κρατήσεις αυτά που έχεις οκ. Για να φυτρώσουν νέα μαλλιά δύσκολα πιστεύω. Εκτός αν συνδυάσεις μμ με θεραπεία
 

dlazaros

Well-Known Member
Αν αρχίσεις φίνα παγώνεις τον χρόνο εδώ και δεν πάει πιο κάτω, με την μινόξ θα αρχίσεις να βγάζεις κάποια χνούδια και κάποια προς τα πίσω-μέση μπορεί να γίνουν τρίχες. Μετά απο 1 χρόνο θέλεις μια γερή μεταμόσχευση και είσαι άλλος άνθρωπος. Αλλιώς το ξεχνας τώρα και πας παρακάτω. Τα 2-3 χρόνια που δεν έκανες κάτι σου κόστισαν περίπου ενα 5χίλιαρο.
 

LoverBoy

Well-Known Member
Φίλε μου Καλησπέρα!Πλέον οι ΜΜ δεν είναι απαγορευτικές για κανέναν(σχεδόν) απο άποψη Μπάτζετ!Μπορείς να βρείς απο 2000 εως 3000 ευρώ καλές κλινικές για να ξεκινήσεις να στρώσεις την κατάσταση αυτή!Πάντως η Φίνα σε μερικές περιπτώσεις δίνει και μαλλί εκεί που δεν έχει πεθάνει ο θύλακας!
Καταλαβαίνω ότι τα οικονομικά δεν είναι σε όλους τα ίδια για αυτό και εγώ έψαξα και βρήκα μια κλινική που να μπορεί να καλύψει το μπάτζετ που είχα!Μην το βάζεις κάτω και ψάξε μάζεψε χρήμα και ξεκίνα!Ρώτα σε κλινικές μήπως μπορούν να σου κάνουν καλύτερες τιμές αν σου κάνουν βίντεο διαφημιστικό!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Kostas97

Well-Known Member
Βγαλε μας αν μπορεις μια φωτογραφια πλαινα και πισω, καθως με μονο με βαση αυτα μπορουμε να σου πουμε περισσοτερα.
Με θεραπεια καλα χαρακτηριστικα και νομιζω 2 μεταμοσχευσεις μπορεις να περιμενεις δυνατη αλλαγη, αναμενουμε φωτος.
 
Μπλουζα