Εμφύτευση

dlazaros

Well-Known Member
Μια χαρά μου ακούγεται φίλε μου το 5χ την εβδομάδα για την περίπτωση σου. Τώρα θέλει προσοχή επειδή στην αρχή είσαι στην πρίζα και προσέχεις τα πάντα και νομίζεις οτι και σεισμός να γίνει φταίει που άρχισες φίνα. Θα σου πάρει 2-3 μήνες να σε πιάσει και θα πέσουν σχεδόν όλες οι λεπτές τρίχες που έχεις μπροστά και μπορεί να σε πιάσει η ψυχή σου. Ήρεμα, αμα δεν πέσουν δεν θα βγούν νέα δυνατότερα και χοντρότερα οπότε να παρακαλάς να πέσουν και οχι το αντίθετο. Στους 6 μήνες θα δείς αμα έχεις γεμίσει ή οχι φύτρες τις οποίες τις αναγνωρίζεις γιατί όλα τα μαλλιά θα είναι 8 πόντους και αυτές θα είναι 2-3 πόντους. Εάν γίνει κανένα μαγικό και σε πιάσει πολύ θα είσαι ο πρώτος που θα το καταλάβει. Απο πλευράς μου καλό ταξίδι φίλε μου στην προσπάθεια σου και εδω είμαστε αμα χρειαστείς να ρωτήσεις κάτι.

υγ. το ρόλλερ εμένα μου τα έκανε χειρότερα το 1μμ μια φορά την εβδομάδα, θέλει προσοχή και οχι αμέσως την μινόξ, άσε ώρα πριν την βάλεις.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Salonikios21

New Member
Το ρολλερ το χρησιμοποιώ από Φεβρουάριο περίπου και αμέσως μετά βαζω λοσιόν με βιταμίνες και διαφορά αλλά τέτοια συστατικά μέσα που παίρνω από το φαρμακείο αλλά δεν έχω δει διαφορα ως τώρα , όποτε μπορεί και να το σταματήσω
 

panosss23

Active Member
Αδερφέ καλησπέρα, απο ότι είδα δεν έχεις σχεδόν καθόλου μαμά μαλλιά επάνω. Ότι έχεις είναι απο τις 2 ΜΜ που έχεις κάνει με τελευταία φέτος τον Μάη. Δεν ξέρω τι θα σου κάνει η φίνα τώρα όταν έχεις σχεδόν χρησιμοποιήσει όλη την δότρια. Μπορείς να βάλεις φίνα για να δυναμώσεις τα υπάρχοντα και να βελτιωθεί το πάχος τους το οποίο λεπταίνει απο την ορμόνη (αυτό θα σου κάνει το κεφάλι πιο γεμάτο). Αν θέλεις αυτό τότε προσκάρ στα 4 και 1 κομματάκι κάθε μέρα για 1 χρόνο για να δείς τι μπορεί να γίνεικαι αμα σε καλύπτει. Άμα τώρα σε νοιάζει να κρατήσεις αυτά που έχεις και να μην πέσει τίποτα άλλο και να δυναμώσει η δότρια(για ίσως μια τελευταία ΜΜ) τότε και με 3χ κομματάκια την εβδομάδα το πετυχαίνεις. Κράτα χαμηλά πάντως τον πήχη γιατί πήγες λίγο ανάποδα.
Χάχαχ και που είσαι ακόμα,θα το πάω όσο δεν πάει, σίγουρα βγάζω ακόμα άλλες 2κ σε καλό γιατρό. Με το μήκος που έχω τώρα στη δοτρια δεν φαίνεται κάτι.αλλά λέω να αρχίσω την θεραπεία αυτή για να δυναμώσω την τρίχα. Πέρα και από μινοξ προτείνεις κάτι άλλο;
 

dlazaros

Well-Known Member
Χάχαχ και που είσαι ακόμα,θα το πάω όσο δεν πάει, σίγουρα βγάζω ακόμα άλλες 2κ σε καλό γιατρό. Με το μήκος που έχω τώρα στη δοτρια δεν φαίνεται κάτι.αλλά λέω να αρχίσω την θεραπεία αυτή για να δυναμώσω την τρίχα. Πέρα και από μινοξ προτείνεις κάτι άλλο;
Άμα βάλεις φίνα και πάρεις και μινόξ ή χάπι ή μια φορά την ημέρα αφρό για να γλυτώσεις την λαδίλα, τότε είσαι άρχοντας.
 

panosss23

Active Member
Άμα βάλεις φίνα και πάρεις και μινόξ ή χάπι ή μια φορά την ημέρα αφρό για να γλυτώσεις την λαδίλα, τότε είσαι άρχοντας.
Μινοξ βάζω από περυσι το σπρέι. Όχι αφρό. Αλλά μάλλον θα το γυρίσω σε αφρό να δω.θα πάρω και το χάπι να δω. Πάντως είμαι ευχαριστημένος προς το παρών. Από εκεί που δεν είχα τπτ.
 
Μπλουζα