ΕΚΠΡΟΣΩΠΗΣΗ ΤΗΣ DHI ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

hairlosscursed

Well-Known Member
Εμενα προσωπικα παντως το προβλημα μου δεν ειναι αν θα εχει η DHI και η καθε DHI εκπροσωπο αλλα πως θα γινει βρεθει καμια νεα σοβαρη και αξιοπιστη λυση για το θεμα που μας καιει.ξεκοληστε και μην ασχολειστε με ανουσια πραγματα.τι με νοιαζει εμενα αν θα υπαρχει εκπροσωπος που στην ουσια εκπροσωπει αδιεξοδες λυσεις μονο και μονο για να πλουτιζουν αλλοι σε βαρος μου και δεν αναφερομαι στην DHI συγκεκριμενα αλλα γενικοτερα τονιζω πως δεν ειναι αυτο το προβλημα μας.εμεις θελουμε μαλλια και μονο μαλλια.αυτες οι κουβεντες δεν οδηγουν πουθενα κυριοι.ας εστιασουμε στην ουσια των πραγματων επιτελους...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

lab_rat

Member
MANKAR είπε:
μπορεις να ρωτησεις ποσο κοστιζει μια μεταμοσχευση ποση εκπτωση θα εχεις , και αν τα μεταμοσχευμενα μαλλια θα πεσουν και αν θα χρειαζεται να βαζεις μινοξ η' αλλες θεραπειες μετα την μ/μ!!!
Ποσο κοστιζει δεν μπορεις να ρωτησεις... για καποιο λογο που ακομα δεν εχω καταλαβει!
 

n094

Active Member
Floskara είπε:
N094 θεωρω ότι όλα αυτα ειναι μέσο διαφήμισης και απο τη στιγμη που η διαφημιση δεν επιτρέπεται δεν βρίσκω απλα το λογο.αν ειναι οι εκπρόσωποι να κανουν προσφορες στα μέλη του forum φυσικά και δεν διαφωνώ αλλα οπως είπα δεν εχω καταλαβει τι επιτρέπεται και τι όχι απο τους εκπροσώπους.. Επισης η Πεγκυ τι μας έχει πει τόσες μέρες που δεν ξέραμε ή δεν μπορει να πει κάποιος άλλος προς ενημέρωση των χρηστών;Γενικά παρατηρώ ότι ενω παρακολουθεί τα θέματα δεν επεμβαίνει σε ερωτήματα..Εγω πχ ρώτησα τι περιλαμβάνουν οι δωρεαν υπηρεσίες και δεν εχω πάρει απάντηση ακόμα..

Floskara, νομίζω ότι σου απάντησε σε αυτό. Κάπου πάνω αναφέρει ότι με το δωρεάν υπηρεσίες εννοεί δωρεάν μεταμόσχευση, λέγοντας ότι για τη διπλή αναφορά φταίγανε κάποια θέματα που είχε με την ανάρτηση, όσο για τα υπόλοιπα ερωτήματα που λες…. το μόνο σοβαρό ερώτημα που έχω δει εγώ μέσα σε αυτές τις 14 σελίδες σπαμιάς και τρολαρίσματος ήταν αυτό του ΚΟΣ το οποίο και απαντήθηκε. Ξαναλέω λοιπόν ότι όσοι δε θέλετε να ασχοληθείτε με την μεταμόσχευση και το τι μπορεί να προσφέρει στους υπόλοιπους το θέμα εκπρόσωποι κλινικών και γιατρών, ακολουθήστε τα λεγόμενα του hairlosscursed και παρακαλώ ψάξτε το με τις θεραπείες, ίσως αυτό βοηθήσει κάποιους από εμάς. Αυτό που κάνετε τώρα πάντως σίγουρα δεν βοηθά αρκετά από τα μέλη που ψάχνονται να κάνουν μεταμόσχευση. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΣ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟ και ΣΕΒΑΣΤΟ ΑΥΤΟ κάποιοι από εμάς (οι περισσότεροι από ότι φαίνεται στο poll) θέλουμε και τη Souzie και την Πέγκυ και την Λορα και τον comb και τον trixofilos και τον κάθε εκπρόσωπο κλινικής ή γιατρού γιατί πιστεύουμε ότι θα βοηθήσει, ο υγιής ανταγωνισμός άλλωστε ποτέ δεν βλάπτει. Οπότε ξαναλέω, ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΣΕΒΑΣΤΕΙΤΕ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΑΣ και σταματήστε τα λογοπαίγνια και τους ψευτοεντυπωσιασμούς , το σπαμάρισμα και το τρολάρισμα. Όσο για τις προσφορές που και πως απαγορεύονται;;;; για δες εδώ (δημοσίευση 9, αλλά ρίξε και μια ματιά σε όλες): http://www.hairlossgr.com/forum/thread-4061-post-73163.html#pid73163 έχασε κανείς από αυτό, καταρρακώθηκε το φόρουμ, έγιναν σεισμοί και καταποντισμοί, βγήκαν μαχαίρια, έγινε φονικό, ξεσηκώθηκαν τα πλήθη;;;; όχι βέβαια, πέρασε, κάποιοι επωφελήθηκαν και η ζωή συνεχίστηκε ομαλά. Μακάρι λοιπόν να ξανακάνει προσφορά η HDC αλλά και η DHI και όλοι τους, μακάρι να ρίξουμε εμείς έτσι τις τιμές και όσοι θέλουν, ας πάνε όπου θέλουν, αλλά αφήστε αυτούς που θέλουν να πάρουν τις αποφάσεις τους και να το πράξουν. Αυτό σας ζητάμε αρκετοί από εμάς. Θα μου πείτε τι με κόφτει εμένα αφού έχω κάνει και ησύχασα, λοιπόν με κόφτει και με παρακόφτει, γιατί σε NW σαν το δικό μου ποτέ δεν μπορείς να είσαι ήσυχος, δείτε το σχετικό μου νήμα και θα καταλάβετε, αν λοιπόν εγώ θέλω να ξανακάνω μια ακόμα, γιατί να μην επωφεληθώ ξανά από προσφορές κλπ;;;; Θα μας το στερήσει αυτό ο Mankar, εσύ, ο Baptist, o Chs ή όσοι τέλος πάντων διαφωνείτε...;;;
 

Flosk

Well-Known Member
Καταρχάς και γω εχω κάνει μ/μ και θα ξανακανω κάποια στιγμη..αρα δεν ανήκω στην κατηγορία που αναφέρεις!2ον Υπαρχουν εταιρείες και εταιρείες και υποψήφιοι και υποψήφιοι για μ/μ! Δεν θα το αναλύσω άλλο αυτο ομως..οποίος κατάλαβε κατάλαβε..εγω τα συμπεράσματα μου πάνω σε αυτο τα εχω βγαλει και με βοήθησε το forum γιαυτο..το μόνο που ήθελα προσωπικά ειναι να προστατεψω κάποια μέλη που δεν έχουν κάνει και φυσικα όχι να πετύχω καλύτερη τιμη στην επόμενη μ/μ οπως εσυ ευθαρσώς αναφέρεις!Λοιπον το ποιος τρολαρειι θα το δείξει η ιστορια φιλαρακι..Εγω στο συγκεκριμένο θέμα δεν ξαναγράφω για να σου κανω το χατηρι και να πετύχεις καλύτερη τιμη εσυ και οποίος έχει κάνει ξανα στην εν λογω εταιρεία..η οποία μου είχε πει το 2010 πως θα μπορω να φοραω το κράνος του στρατού απτην επόμενη μερα της μεταμόσχευσης που φυσικα δεν έκανα εκει!αντε γεια..
 

n094

Active Member
Floskara είπε:
Καταρχάς και γω εχω κάνει μ/μ και θα ξανακανω κάποια στιγμη..αρα δεν ανήκω στην κατηγορία που αναφέρεις!2ον Υπαρχουν εταιρείες και εταιρείες και υποψήφιοι και υποψήφιοι για μ/μ! Δεν θα το αναλύσω άλλο αυτο ομως..οποίος κατάλαβε κατάλαβε..εγω τα συμπεράσματα μου πάνω σε αυτο τα εχω βγαλει και με βοήθησε το forum γιαυτο..το μόνο που ήθελα προσωπικά ειναι να προστατεψω κάποια μέλη που δεν έχουν κάνει και φυσικα όχι να πετύχω καλύτερη τιμη στην επόμενη μ/μ οπως εσυ ευθαρσώς αναφέρεις!Λοιπον το ποιος τρολαρειι θα το δείξει η ιστορια φιλαρακι..Εγω στο συγκεκριμένο θέμα δεν ξαναγράφω για να σου κανω το χατηρι και να πετύχεις καλύτερη τιμη εσυ και οποίος έχει κάνει ξανα στην εν λογω εταιρεία..η οποία μου είχε πει το 2010 πως θα μπορω να φοραω το κράνος του στρατού απτην επόμενη μερα της μεταμόσχευσης που φυσικα δεν έκανα εκει!αντε γεια..

Το 2006 που έκανα την πρώτη μεταμόσχευσή μου σε αυτούς ήμουν φαντάρος (στα 30 μου) και όντως από την τέταρτη μέρα από τη μεταμόσχευση (οπότε και έληξε η άδειά μου και έπρεπε να παρουσιαστώ στη μονάδα μου) φορούσα το στρατιωτικό μου τζόκει, αλλά και το κράνος το οποίο με τους ιμάντες και μια μπαντάνα ακουμπούσε μόνο στα πλάγια της δότριας περιοχής και ούτε γάτα ούτε ζημιά, σε άλλες κλινικές φοράνε από την επόμενη μέρα μπαντάνα, η οποία ακουμπά χαλαρά στα μοσχεύματα, αλλά και εγώ όταν έφυγα από την κλινική φόρεσα καπέλο, τώρα τι μου λες εσύ, εγώ ξέρω να πω ότι φεύγοντας από την κλινική πήρα σαφείς γραπτές οδηγίες για το τι επιτρέπεται και τι όχι, τις ακολούθησα κατά γράμμα και τα αποτελέσματά μου μπορεί κάποιος να τα δει (εσύ τα χεις δει και τα χεις σχολιάσει ήδη) στο σχετικό νήμα της υπογραφής μου.

ΥΓ. Φιλαράκι σου δεν είμαι, αν και άμα γνωριζόμασταν από κοντά ίσως και να γινόμουν, όσο για τις προσφορές και τις καλύτερες τιμές και τα περι «εφθαρσώς» σε παραπέμπω στην προηγούμενη δημοσίευση σου (Νο 140) του ίδιου νήματος όπου χαρακτηριστικά αναφέρεις: «…αν ειναι οι εκπρόσωποι να κανουν προσφορες στα μέλη του forum φυσικά και δεν διαφωνώ». Τέλος, κάτι μου λέει πως θα ξαναγράψεις σε αυτό το θέμα ασχέτως της δήλωσης σου ότι δεν θα το ξανακάνεις… για να δούμε θα βγω σωστός ή λάθος;;;
 

Batist

Member
θα ηθελα να κανω μια ερωτηση... στα 2 μου μαγουλα εκατερωθεν εχω στα γενια 2 μεγαλες τρυπες στη μεση περιπου... εκει δεν ειχαν βγει ποτε γενια και μαλλον ουτε προκειται να βγουν... ολα τα υπολοιπα γενια μου ειναι πολυ πυκνα.. μπορω να κανω μεταμοσχευση γενιων απο την πυκνη περιοχη για να κλεισω τις κενες περιοχες?

ευχαριστω εκ των προτερων
 

DHI

New Member
Βεβαίως και μπορείτε να κλείσετε το κενό αυτό. Τα τριχοθυλάκια εξάγωνται με Implanters διαμέτρου 0,8mm και απευθείας τοποθετούνται με την φυσική φορά της ήδη υπάρχουσας τρίχας στη κενή ζώνη έτσι ώστε το αποτέλεσμα να είναι απόλυτα φυσικό. Μετά από 9 μήνες παρατηρείται φύτρωση έως και 80-90%.
 

hairlosscursed

Well-Known Member
http://m.youtube.com/index?hl=el&desktop_uri=%2F%3Fhl%3Del#/watch?v=YW_hdQTJ3WU


Δειτε το ολο....αξιζει...ειναι εκπαιδευτικου χαρακτηρα και το λεω πολυ σοβαρα...
 

pavlos

Member
Μπραβο ρε hairlosscursed έπρεπε να μπεις εσυ να βάλεις το βιντεακι
Για να σταματήσουν οι εχθροπραξίες , επιτέλους μια μέρα που δεν διάβασα διαμάχη
 

Batist

Member
DHI είπε:
Βεβαίως και μπορείτε να κλείσετε το κενό αυτό. Τα τριχοθυλάκια εξάγωνται με Implanters διαμέτρου 0,8mm και απευθείας τοποθετούνται με την φυσική φορά της ήδη υπάρχουσας τρίχας στη κενή ζώνη έτσι ώστε το αποτέλεσμα να είναι απόλυτα φυσικό. Μετά από 9 μήνες παρατηρείται φύτρωση έως και 80-90%.

ευχαριστω πολυ
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα