Γκούρας ιωάννης

Adriano

Well-Known Member
Κορυφή, αυτός εκπαίδευσε τον Λορέντζο και τώρα εκπαιδεύει και τον Ερντογάν. Χάρη σε αυτόν έγιναν αυτό που ειναι σήμερα οι Hasson & Wong ενώ την σπάνια τεχνογνωσία του έχει μεταλαμπαδεύσει και σε Bisanga και και Rahal. Η παγκόσμια κοινότητα του χρωστάει πολλά.

Χωρίς παρεξήγηση αλλά θέλω να το πω καιρό. Τέτοια posts δεν βοηθούν το forum και σε καμία περίπτωση ένα νέο μέλος. Για κάποιον που σε ξέρει πως κινείσαι danceworld_2001 σε αυτό το forum είναι προφανές ότι είναι ειρωνικό το post. Αλλά το νέο μέλος δεν σε ξέρει και μπορεί να μπει στην διαδικασία να νομίζει ότι όντως αυτά που γράφεις είναι αλήθεια

Άσε που και η ειρωνεία είναι αγένεια. Με κάθε σεβασμό το γράφω danceworld_2001.

EDIT: Mε πρόλαβε ο Athenian.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alexlaz

Member
Χωρίς παρεξήγηση αλλά θέλω να το πω καιρό. Τέτοια posts δεν βοηθούν το forum και σε καμία περίπτωση ένα νέο μέλος. Για κάποιον που σε ξέρει πως κινείσαι danceworld_2001 σε αυτό το forum είναι προφανές ότι είναι ειρωνικό το post. Αλλά το νέο μέλος δεν σε ξέρει και μπορεί να μπει στην διαδικασία να νομίζει ότι όντως αυτά που γράφεις είναι αλήθεια

Άσε που και η ειρωνεία είναι αγένεια. Με κάθε σεβασμό το γράφω danceworld_2001.

EDIT: Mε πρόλαβε ο Athenian.
Προς Θεού,κατάλαβα από το πρώτο σχόλιο ότι ο γιατρός που ανάφερα είναι για τα μπάζα,καλό είναι και το χιούμορ,δε τίθεται θέμα παρεξήγησης

Στάλθηκε από το ALE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Harris_G

Well-Known Member
Για να λεμε και του στραβου το δικιο αυτο που σου ειπε ισχυει.
Φιλε ειμαι ΝW2 με 2,5, δεν εχω διαχυτη αραιωση πλην των "κόλπων" που εχω αδειασει τελειως οπου εχω μαλλι ειναι απιστευτα πυκνο, πως θα μπουν τα μοσχευματα?Αδυνατον.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Έχεις δίκιο λάθος μου, το παραξήλωσα με τον χαβαλέ!!

Χωρίς παρεξήγηση αλλά θέλω να το πω καιρό. Τέτοια posts δεν βοηθούν το forum και σε καμία περίπτωση ένα νέο μέλος. Για κάποιον που σε ξέρει πως κινείσαι danceworld_2001 σε αυτό το forum είναι προφανές ότι είναι ειρωνικό το post. Αλλά το νέο μέλος δεν σε ξέρει και μπορεί να μπει στην διαδικασία να νομίζει ότι όντως αυτά που γράφεις είναι αλήθεια

Άσε που και η ειρωνεία είναι αγένεια. Με κάθε σεβασμό το γράφω danceworld_2001.

EDIT: Mε πρόλαβε ο Athenian.
 

Zob

Active Member
Φιλε ειμαι ΝW2 με 2,5, δεν εχω διαχυτη αραιωση πλην των "κόλπων" που εχω αδειασει τελειως οπου εχω μαλλι ειναι απιστευτα πυκνο, πως θα μπουν τα μοσχευματα?Αδυνατον.
Εαν ειναι οπως τα λες εχεις δικιο αλλα στην πλειοψηφια των περιπτωσεων ισχυει αυτο που σου ειπε.
Ισως μιλουσε η κασετα οταν στο ειπε...
 
Μπλουζα