Αραιωση στους κροταφους ---σωστο κουρεμα!!

KwstaS7

New Member
Γεια σας !!...ειμαι 18 χρονων και επειδη εβαζα συνεχεια ζελε στο μαλλι παλιοτερα, καθε μερα , ενω δεν μπορουσα να τα σηκωσω καλα ,τα κακομεταχειριζομουν και μου επεσαν αρκετες τριχες....τωρα εχω να βαλω ζελε στο μαλλι μ 2 χρονια.......................οι κροταφοι μου εχουν αραιωση και οταν κουρεβομαι αφηνω λιγο παραπανω μαλλι και τους καλυβω....επισης το μαλλι μου αν μεινει λιγο μακρι αρχιζει και σγουραινει............θελω να μου προτεινεται ενα κουρεμα ,λαμβανοντας υποψιν τα πανω χαρακτηριστηκα μου.....



και αλλη μια ερωτηση ..υπαρχει καποιος τροπος ωστε να επανελθει το μαλλι εκει που εχει φυγει εντελως στους κροταφους??
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

baldy

Member
ο wezn ξερει απο κουρεματα μιας και ειναι του επαγγελματος.Αλλα πρεπει να ποσταρεις και φωτο αλλιως δυσκολα μπορουμε να ξερουμε
 

gianniskritikos2

Active Member
θα σου απαντησει ο wenz βαλε φοτο κριψε το προσωπο τουλαχιστον δειξε το κουτελο με το μαλλι ωστε να σου πει επησεις δεν φτεει ο ζελες που αραιωσες
 

KwstaS7

New Member
φιλε μου βασικα δεν εφταιγε το ζελε ,εφταιγε το πως χειριζομουν το μαλλι μου ....ασε δεν φανταζεσαι .......

στην φωτογραφια εχω φτασει στα ορια για κουρεμα..για την ακριβεια κουρευτικα την επομενη μερα....αλλα μπροστα το μαλλι μου ειναι πολυ πιο κουρεμενο απο τα αλλα....επισης μολις τα ειχα λουσει και για αυτο δεν σγουραιναν πολυ τα μπροστα μπροστα......και φανταζομαι ειδες πως κρυβονται οι κροταφοι αρκετα...ισως να μην φαινετε τοσο οσο κρυβονται κανονικα.....
 

weznem

Well-Known Member
stamatisas1 είπε:
Καταρχάς το μαλλί δεν πέφτει από το ζελέ , το μαλλί πέφτει αν δεν το λούζεις κάθε μέρα - ο τακτικό λούσιμο είναι υγεία , όταν πέσει το μαλλί π.χ. κρόταφοι και δεν υπάρχει ούτε χνούδι , μας αποχαιρέτησε οριστικά.
Δες ότι πληροφορίες θέλεις σε ενα επαγγελματικό faceb
σου εχω επιστήσει την προσοχη και σε αλλο ποστ με βαφες που εγραφες βλακειες..
ο τροπος που θες να διαφημιστεις ειναι κουτοπονηρος και ηλιθιος
επισης δενξερεις που πανε τα τεσσερα αλλη μια φορα λες οτι οποιος χανει τα μαλλια του ειναι επειδη δεν λουζετε καθε μερα? εισαι καλα μωρε ανθρωπε επιτελους πια με την περιπτωση σου.. ελπιζω να μην κουρευεις μονο αναλογα με τις ασυναρτησιες που γραφεις..
 

gianniskritikos2

Active Member
ο κολιτος μου λουζετε μια φορα την βδομαδα αντε 2 γιατι δεν λαδονει το μαλι του με τπτ και δεν εχω δει ποτε μου ποιο πυκνο μαλλι δεν βλεπεις μεσα δερμα με την καμια με την λογικη του καθημερινου λουσιματος επρεπε να ειανι καραφλος οπως και ολα τα πρεζακια που βλεπω πανεπιστιμιου και ομονοια με φουλλ μαλλι και πρεπει να μην λουζοντε καν και αν λουζοντε καποιει ελαχιστοι απο αυτους θα ειναι μια φορα στο τοσο φανταζομαι θα πρεπε και ολοι αυτοι να ειναι καραφλοι για απαντησε μου λοιπον γιατι δεν ειναι?
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Ειδού το απόλυτο φάρμακο για ραστα κύριοι...


321.jpg
 

KwstaS7

New Member
weznem είπε:
stamatisas1 είπε:
Καταρχάς το μαλλί δεν πέφτει από το ζελέ , το μαλλί πέφτει αν δεν το λούζεις κάθε μέρα - ο τακτικό λούσιμο είναι υγεία , όταν πέσει το μαλλί π.χ. κρόταφοι και δεν υπάρχει ούτε χνούδι , μας αποχαιρέτησε οριστικά.
Δες ότι πληροφορίες θέλεις σε ενα επαγγελματικό faceb
σου εχω επιστήσει την προσοχη και σε αλλο ποστ με βαφες που εγραφες βλακειες..
ο τροπος που θες να διαφημιστεις ειναι κουτοπονηρος και ηλιθιος
επισης δενξερεις που πανε τα τεσσερα αλλη μια φορα λες οτι οποιος χανει τα μαλλια του ειναι επειδη δεν λουζετε καθε μερα? εισαι καλα μωρε ανθρωπε επιτελους πια με την περιπτωση σου.. ελπιζω να μην κουρευεις μονο αναλογα με τις ασυναρτησιες που γραφεις..

ολο μαλακιεσ λες..τι να διαφημιστω ρε γελιε??..γιατι θα κερδισω κατι?? lol...
 

weznem

Well-Known Member
KwstaS7 είπε:
weznem είπε:
stamatisas1 είπε:
Καταρχάς το μαλλί δεν πέφτει από το ζελέ , το μαλλί πέφτει αν δεν το λούζεις κάθε μέρα - ο τακτικό λούσιμο είναι υγεία , όταν πέσει το μαλλί π.χ. κρόταφοι και δεν υπάρχει ούτε χνούδι , μας αποχαιρέτησε οριστικά.
Δες ότι πληροφορίες θέλεις σε ενα επαγγελματικό faceb
σου εχω επιστήσει την προσοχη και σε αλλο ποστ με βαφες που εγραφες βλακειες..
ο τροπος που θες να διαφημιστεις ειναι κουτοπονηρος και ηλιθιος
επισης δενξερεις που πανε τα τεσσερα αλλη μια φορα λες οτι οποιος χανει τα μαλλια του ειναι επειδη δεν λουζετε καθε μερα? εισαι καλα μωρε ανθρωπε επιτελους πια με την περιπτωση σου.. ελπιζω να μην κουρευεις μονο αναλογα με τις ασυναρτησιες που γραφεις..

ολο μαλακιεσ λες..τι να διαφημιστω ρε γελιε??..γιατι θα κερδισω κατι?? lol...

καλο ειναι να διαβαζεις με το μυαλο πριν απαντησεις..αλλιως εκτίθεσαι νοητικα αδερφε..
για διαβασε τι λεω ξανα και δες αν προειπες κατι τετοιο εσυ..αν ποσταρες θεματα σε βαφες,και αν ειπες οτι πεφοτυν τα μαλλια απο το μη συχνο λουσιμο και μετα κοιταξου στον καθρεφτη και πες αυτο που μου γραψες.για να το πεις σε αυτον που πρεπει οχι για κανενα αλλο λογο.. ακου λολ..συνελθε
οριστε και η απαντηση μου σε αλλο νημα που γραφω απο πανω
οριστε και το θρεντ http://www.hairlossgr.com/forum/thread-378-page-18.html

stamatisas1 είπε:
cool11 είπε:
Μόνος ξεχνατο , εκτος αν θες καναπεδι χρωμα, και απο κομμωτηρια πρεπει να το κατεχουν , λιγοι ξερουν ...σου στελνω ενα βιντεο με τον μετρ του ειδους
τι λες ρε χριστιανε μην καραφλιασω τελειως τι μετρ χρειαζεται το ετοιμο μίγμα??και εγω κομμωτης ειμαι θα με τρελανεις? τι κανει στο λουτηρα περα απο το να βαλει την βαφη και να την απλωσει με μασαζ σε ολο το κεφαλι και να την ξεβγαλει σε 5 λεπτα?? σταματηστε να λετε οτι να ναι



KwstaS7 είπε:
weznem είπε:
stamatisas1 είπε:
KwstaS7 είπε:


KwstaS7 είπε:
weznem είπε:
stamatisas1 είπε:
Καταρχάς το μαλλί δεν πέφτει από το ζελέ , το μαλλί πέφτει αν δεν το λούζεις κάθε μέρα - ο τακτικό λούσιμο είναι υγεία , όταν πέσει το μαλλί π.χ. κρόταφοι και δεν υπάρχει ούτε χνούδι , μας αποχαιρέτησε οριστικά.
Δες ότι πληροφορίες θέλεις σε ενα επαγγελματικό faceb
σου εχω επιστήσει την προσοχη και σε αλλο ποστ με βαφες που εγραφες βλακειες..
ο τροπος που θες να διαφημιστεις ειναι κουτοπονηρος και ηλιθιος
επισης δενξερεις που πανε τα τεσσερα αλλη μια φορα λες οτι οποιος χανει τα μαλλια του ειναι επειδη δεν λουζετε καθε μερα? εισαι καλα μωρε ανθρωπε επιτελους πια με την περιπτωση σου.. ελπιζω να μην κουρευεις μονο αναλογα με τις ασυναρτησιες που γραφεις..
καλο ειναι να διαβαζεις με το μυαλο πριν απαντησεις..αλλιως εκτίθεσαι νοητικα αδερφε..
για διαβασε τι λεω ξανα και δες αν προειπες κατι τετοιο εσυ..αν ποσταρες θεματα σε βαφες,και αν ειπες οτι πεφοτυν τα μαλλια απο το μη συχνο λουσιμο και μετα κοιταξου στον καθρεφτη και πες αυτο που μου γραψες.για να το πεις σε αυτον που πρεπει οχι για κανενα αλλο λογο.. ακου λολ..συνελθε
οριστε και η απαντηση μου σε αλλο νημα που γραφω απο πανω
οριστε και το θρεντ http://www.hairlossgr.com/forum/thread-378-page-18.html
 

weznem

Well-Known Member
KwstaS7 είπε:
weznem είπε:
stamatisas1 είπε:
Καταρχάς το μαλλί δεν πέφτει από το ζελέ , το μαλλί πέφτει αν δεν το λούζεις κάθε μέρα - ο τακτικό λούσιμο είναι υγεία , όταν πέσει το μαλλί π.χ. κρόταφοι και δεν υπάρχει ούτε χνούδι , μας αποχαιρέτησε οριστικά.
Δες ότι πληροφορίες θέλεις σε ενα επαγγελματικό faceb
σου εχω επιστήσει την προσοχη και σε αλλο ποστ με βαφες που εγραφες βλακειες..
ο τροπος που θες να διαφημιστεις ειναι κουτοπονηρος και ηλιθιος
επισης δενξερεις που πανε τα τεσσερα αλλη μια φορα λες οτι οποιος χανει τα μαλλια του ειναι επειδη δεν λουζετε καθε μερα? εισαι καλα μωρε ανθρωπε επιτελους πια με την περιπτωση σου.. ελπιζω να μην κουρευεις μονο αναλογα με τις ασυναρτησιες που γραφεις..

ολο μαλακιεσ λες..τι να διαφημιστω ρε γελιε??..γιατι θα κερδισω κατι?? lol...
καλο ειναι να διαβαζεις με το μυαλο πριν απαντησεις..αλλιως εκτίθεσαι νοητικα αδερφε.. 
για διαβασε τι λεω ξανα και δες αν προειπες κατι τετοιο εσυ..αν ποσταρες θεματα σε βαφες,και αν ειπες οτι πεφοτυν τα μαλλια απο το μη συχνο λουσιμο και μετα κοιταξου στον καθρεφτη και πες αυτο που μου γραψες.για να το πεις σε αυτον που πρεπει οχι για κανενα αλλο λογο.. ακου λολ..συνελθε
οριστε και η απαντηση μου σε αλλο νημα που του γραφω :
http://www.hairlossgr.com/forum/thread-378-page-18.html
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

KwstaS7

New Member
weznem είπε:
KwstaS7 είπε:
weznem είπε:
stamatisas1 είπε:
Καταρχάς το μαλλί δεν πέφτει από το ζελέ , το μαλλί πέφτει αν δεν το λούζεις κάθε μέρα - ο τακτικό λούσιμο είναι υγεία , όταν πέσει το μαλλί π.χ. κρόταφοι και δεν υπάρχει ούτε χνούδι , μας αποχαιρέτησε οριστικά.
Δες ότι πληροφορίες θέλεις σε ενα επαγγελματικό faceb
σου εχω επιστήσει την προσοχη και σε αλλο ποστ με βαφες που εγραφες βλακειες..
ο τροπος που θες να διαφημιστεις ειναι κουτοπονηρος και ηλιθιος
επισης δενξερεις που πανε τα τεσσερα αλλη μια φορα λες οτι οποιος χανει τα μαλλια του ειναι επειδη δεν λουζετε καθε μερα? εισαι καλα μωρε ανθρωπε επιτελους πια με την περιπτωση σου.. ελπιζω να μην κουρευεις μονο αναλογα με τις ασυναρτησιες που γραφεις..

ολο μαλακιεσ λες..τι να διαφημιστω ρε γελιε??..γιατι θα κερδισω κατι?? lol...
καλο ειναι να διαβαζεις με το μυαλο πριν απαντησεις..αλλιως εκτίθεσαι νοητικα αδερφε.. 
για διαβασε τι λεω ξανα και δες αν προειπες κατι τετοιο εσυ..αν ποσταρες θεματα σε βαφες,και αν ειπες οτι πεφοτυν τα μαλλια απο το μη συχνο λουσιμο και μετα κοιταξου στον καθρεφτη και πες αυτο που μου γραψες.για να το πεις σε αυτον που πρεπει οχι για κανενα αλλο λογο.. ακου λολ..συνελθε
οριστε και η απαντηση μου σε αλλο νημα που του γραφω :
http://www.hairlossgr.com/forum/thread-378-page-18.html

ρε φιλε ...ενα κολοθεμα ανοιξα γιατι εχω καποιες αποριες ,τι θα γινει τωρα??!!....επισης αυτα που ελεγες ταιριαζαν γιατι ειχα ξαναγραψει καπου κατι παρωμοιο...επισης δεν λεω απαντησα βιαστικα αλλα ποιος εισαι εσυ που θα με κρινεισ...καθεσαι σε ενα forum και μαλωνεις ...
 

weznem

Well-Known Member
δεν πας καλα αγορι μου..μιλησα για εσενα? σε αλλον απευθύνθηκα και επειδη μπαναριστηκε πρεπει να σβήστηκε και το μηνυμα του στην παράθεση..και μπερδευτηκες..καλα κανεις και ανοιξες το θεμα σου..σου ειπα εγω κατι γι αυτο?δεν σε καταλαβαινω. εσυ που βριζεις ρε μαγκα διχως να ξερεις που πανε τα τεσσερα με ποιο δικαιωμα το κανεις?αντε επιτελους..μαθε να αναλμβανεις τις ευθυνες των πραξεων σου,διοτι με τον τροπο που διαχειριζεσαι και ενεργείς δεν το κανεις..
δεν επιθυμω να διαιωνιστεί μια μη εποικοδομητική συζήτηση ... αλλα οταν κανουμε μια λαλακια λεμε και συγνωμη τοσο απλο ειναι..αλλα η συγνωμη θελει και ταπεινοτητα που δεν την εχεις..
 

baldy

Member
οχι τωρα απευθυνοταν σε αυτον,τι γινεται ρε παιδια με αυτο το thread???γιατι δεν καταλαβαινομαστε.

ο κωστας εκανε μια ερωτηση καποιος εγραψε κατι θεωριες για λουσιμο και τζελ και καποια διαφημισουλα επρεπε να επαιζε,ο weznm τα πηρε,προφανως τον ηξερε το χρηστη απο πριν,σφιναρει ο chris να ηρεμησει λιγο τα πραγματα,ο Κωστας διαβαζει μια στα γρηγορα το μηνυμα του wenm καταλαβαινει αλλα αντ αλλων αρχιζει το βρισιμο,ο weznm του τη λεει με τακτ,ο Κωστας λογω του νεαρου της ηλικιας του δεν μπορει να δεχτει οτι του την ειπε και συνεχιζει, ο weznm προσπαθει να το βρισει κομψα γιανα δειξει ανωτεροτητα και ολλο το θεμα κατεληξε σε ενα καμμενο thread

let it die
 

weznem

Well-Known Member
υπηρξε ενας τυπας ο οποιος και στο νημα με τις βαφες για ανδρες κτλ.. ελεγε βλακειες,και μετα ηρθε εδω και ειπε οτι τα μαλλια πεφτουν απο το μη συχνο λουσιμο και του την ειπα και ο κωστας καταλαβε αλλα νταλον και εβριζε εμενα τεςπα.. η καραφλα συνεχιζεται.. :)
 

KwstaS7

New Member
xa xa ..οτι να ναι :p...τελικα τι κουρεμα να κανω? :p....εχω μεγαλο μερωπο πιστευω και και λοιπουν τριχες απο τους κροταφους ...να στειλω φωτο?
 

baldy

Member
απο τις φωτο που εστειλες το κουρεμα φαινεται καλο,και οι κροταφοι δεν φαινονται
 
Μπλουζα