Ανησυχίες -Σκέψεις - Ερευνες

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Απ: Ανησυχίες -Σκέψεις - Ερευνες

μηπως υπαρχει καποιος τροπος να επικοινωνησουμε με τον κωτσαρελη; στηριζει τις ερευνες του η εταιρεια Follica αν μπορουσαμε να βρουμε το e-mail του.
παντος παιδια μακρια απο τα L---- CLINICS αισθανομαι οτι απο τοτε που πηγα εκει εγινα χειροτερα με την θεραπεια με λειζερ που εκανα ......δυστυχως δεν αποδεικνυεται .........αλλα εβγαλα το αχτη μου πιανοντας απο το λαιμο τον υπευθυνο εκανα πολυ φασαρια και ειχαν το θρασος να μου πουν οτι δεν μπορω να το αποπδειξω
και μακρια απο κατι συσκευες που πωλουν στο εμποριο με λειζερ για την αναγεννηση υποτηθεται της τριχας μακρια.......για να σωσετε οτι μπορειτε απο τα μαλακια σας.........
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vayero

Member
Απ: Ανησυχίες -Σκέψεις - Ερευνες

Φίλε όταν είχα πάει για την πρώτη μεταμόσχευση στην L****L*** C****** και την θεραπεία που ακολούθησα στην συνέχεια σε αυτούς κατέληξα κι εγώ χειρότερα και ήμουν μόλις 25!!! Τα σκα..καρ..λια του κε...τά ειδικά ένας κοντοπίθηκος μπά.....ος που το έπαιζε και γιατρός μου έλεγε ότι με είχαν κάνει καλύτερο!!! Άσε που επέμεναν να πάρω και οι άλλοι τριμέγιστοι στην D** laser brush και τελικά τους έγραψα, αρκετά σας έδωσα!
 
Απ: Ανησυχίες -Σκέψεις - Ερευνες

Χμ ! ναι παντος δεν υπαρχει καπια σοβαρη εταιρεια εδω στην ελλαδα να κατανοησουν το προβλημα σου και να σε ενημερωσουν σχετικα με θεραπειες την μονη ενημερωση την βρηκα εδω σαυτην την ιστοσελιδα.Ενα αλλο
αυτο με τον m-xis 600€ λεει οτι κοστιζει και βγαζεις μαλλια μουφα ε;
 

Άκης

Administrator
Απ: Ανησυχίες -Σκέψεις - Ερευνες

NGL είπε:
ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SITE ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΤΟ ΕΦΤΙΑΞΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΣΑΝ ΤΟΝ ΑΚΗ!

ΜΠΡΑΒΟ..ΑΡΧΗΓΕ! (ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΟΛΑ,ΠΡΩΤΗ ΚΑΙ ΤΑΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ)!

ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΗ Η ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΝΤΑ... :) :) :)
Thanks guys. Και να σκεφτείς, κάνα 2μηνο πριν κάνω το site, ήθελα να φτιάξω blog για natural life και ότι έχει σχέση, με συστάσεις για το τι σαβούρα τρώμε κλπ (αλά Food inc), με αντικαταστάσεις φαρμάκων με βότανα κλπ...
Εκεί φαντάσου τι θα γινόταν, από εταιρίες με φάρμακα, τροφές κλπ...

vayero79 είπε:
Φίλε όταν είχα πάει για την πρώτη μεταμόσχευση στην L****L*** C****** και την θεραπεία που ακολούθησα στην συνέχεια σε αυτούς κατέληξα κι εγώ χειρότερα και ήμουν μόλις 25!!! Τα σκα..καρ..λια του κε...τά ειδικά ένας κοντοπίθηκος μπά.....ος που το έπαιζε και γιατρός μου έλεγε ότι με είχαν κάνει καλύτερο!!! Άσε που επέμεναν να πάρω και οι άλλοι τριμέγιστοι στην D** laser brush και τελικά τους έγραψα, αρκετά σας έδωσα!
Πάντως ένας φίλος, πήγε στην l** line για να κάνει αποτρίχωση. Απ' ότι μας είπε, δεν ήταν ικανοποιημένος και τα "έσκασε" χοντρά, οπότε και εμείς το κάναμε ανέκδοτο και λέμε "Εδώ δεν μπορούν να σου βγάλουν τρίχες, πως έχεις την απαίτηση να σου βάλουν" ? ;D
 

chris1979

New Member
Απ: Ανησυχίες -Σκέψεις - Ερευνες

παιδια, εγω προσωπικα εχω ξεκινησει proscar εδω κ 1 μηνα περιπου (1/5), και μπορω να πω οτι κατω απο τριμπαλο δεν ριχνω στην γκομενα μου. ειμαι 30 χρονων, κ στην αρχη ειχα κ εγω ανησυχιες, οχι τπτ αλλο, αλλα ειναι καινουργια σχεση κ την γουσταρω πολυ.

επισης, οι πρωινες στυσεις δεν μοθ εχουν μειω8ει στο ελαχιστο... :)
 

afnman

New Member
Απ: Ανησυχίες -Σκέψεις - Ερευνες

chris1979 είπε:
παιδια, εγω προσωπικα εχω ξεκινησει proscar εδω κ 1 μηνα περιπου (1/5), και μπορω να πω οτι κατω απο τριμπαλο δεν ριχνω στην γκομενα μου. ειμαι 30 χρονων, κ στην αρχη ειχα κ εγω ανησυχιες, οχι τπτ αλλο, αλλα ειναι καινουργια σχεση κ την γουσταρω πολυ.

επισης, οι πρωινες στυσεις δεν μοθ εχουν μειω8ει στο ελαχιστο :)

:D Και εγώ στην ιδια φάση ειμαι με εσένα και γιαυτό και οι ανησυχίες, λογο καινουριας σχέσης. Τέσπα, είδωμεν ;)
; λολ Μαλλον ιδεα σου ειναι :p
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Ανησυχίες -Σκέψεις - Ερευνες

αλάνια,
προσέχετε τι γράφετε - δεν είμαστε μόνο ανδρική παρέα,ούτε είναι κόσμιο να εκφραζόμαστε όπως με τους κολλητούς ... 8)
 

dim74

Member
Απ: Ανησυχίες -Σκέψεις - Ερευνες

βλεπεις σπυρο με αλλα λογια δεν μπορουν να το πουν....η πρεπει να ξερει ο καθενας εδω μεσα ποσους ριχνει ο καθενας...
 

chris1979

New Member
Απ: Ανησυχίες -Σκέψεις - Ερευνες

dim, καταλαβες γιατι το ειπα? οταν το proscar εχει σαν βασικο effect την ελλειψη ερωτικης επι8υμιας, νομιζω αφορα ολους να ξερουμε περιπτωσεις καποιου που χρησιμοποιει proscar κ εχει εντονη ερωτικη ζωη.

τωρα, αν σε πειραξε ο τροπος που το ειπα, δλδ αν σου ελεγα 'κανω ερωτα με την σχεση μου' 8α το καταλαβαινες καλυτερα?

ευχαριστω




dim74 είπε:
βλεπεις σπυρο με αλλα λογια δεν μπορουν να το πουν....η πρεπει να ξερει ο καθενας εδω μεσα ποσους ριχνει ο καθενας...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα