Αναζήτησή ειδικού δερματολόγου

B.A.

New Member
Καλησπέρα σας, αναρωτιέμαι πως και που θα μπορούσα να αναζητήσω αξιόπιστο δερματολόγο ειδικό στη γυναικεία τριχόπτωση, εμένα είναι κληρονομικού τύπου, και έχει προκληθεί κι από κάποιες ορμονικές διαταραχές. Δυστυχώς δεν έχω κάποιον-α γνωστή να μου συστήσει, πως θα μπορούσα να βοηθηθώ σχετικά από το φόρουμ;
Σας ευχαριστώ πάρα πολύ :)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

maryfit

New Member
Καλησπέρα σας, αναρωτιέμαι πως και που θα μπορούσα να αναζητήσω αξιόπιστο δερματολόγο ειδικό στη γυναικεία τριχόπτωση, εμένα είναι κληρονομικού τύπου, και έχει προκληθεί κι από κάποιες ορμονικές διαταραχές. Δυστυχώς δεν έχω κάποιον-α γνωστή να μου συστήσει, πως θα μπορούσα να βοηθηθώ σχετικά από το φόρουμ;
Σας ευχαριστώ πάρα πολύ :)
Αποφάσισα κ εγώ να ασχοληθώ με χρόνια τριχοπτωση που με ταλαιπωρεί κ είμαι σε αναζήτηση εξειδικευμένου δερματολογου στην Ελλάδα. Πήγα σε κάποια γιατρό σε ιδιωτικό ιατρείο στη Βασ. Σοφίας που μου πήρε μόνο δείγμα για τριχοριζογραμμα κ τπτ άλλο. Παρακαλώ όσοι έχετε πάρει ικανοποιητική βοήθεια από κάποιους δερματολογους που κάνουν ενδελεχή έλεγχο κ εξετάσεις, ας επικοινωνήσουν με ένα πμ. Ευχαριστώ πολύ, ήδη τα όσα έχω διαβάσει στο φόρουμ είναι πολύ σημαντικά
 
Μπλουζα