Έρευνα για τη κατάλληλη κλινική

giannis1991

Well-Known Member
Και εγω ετσι ξερω οτι παει 2,5 ευρω για μας...αυτο παλι για καλυτερη τιμη με νεοτερη γιατρο καπου το πηρε το αυτι μου και εμενα και με ξενερωσε τελειως...αν ισχυει εμενα δεν μου αρεσει καθολου σαν λογικη κλινικης...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

συμφωνα με τους ιδιους δεν σημαινει μειωση ποιοτητας και ειναι πολυ καλη , απλως επειδη το ονομα του Μαρα ειναι γνωστό.
 

ANAR

Well-Known Member
Η διαφορά στην τιμή έχει να κάνει με το ποσοστό κέρδους του γιατρου ανα τριχοθυλακιο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

tasos33

Well-Known Member
Η διαφορά στην τιμή έχει να κάνει με το ποσοστό κέρδους του γιατρό ανα τριχοθυλακιο.
Όπως και να χει τα 2.5ε τηςhdc είναι πολλά πλέον. Θεωρώ πως είναι η πιο αξιοπιστη και με τα καλυτερα αποτελέσματα σε Ελλάδα και Κύπρο αλλά δεν φτάνει τον γείτονα erdo σε ποιότητα.
@ANAR αναμένουμε ενημέρωση.
 

koumparos

Well-Known Member
Μολις σκασουν μυτη τα πρωτα αποτελεσματα του ερντο που λογικα θα ειναι υψηλου επιπεδου νομιζω οι κυπριοι θα πεσουν απο τα 2,5ε.Δεν νομιζω μετα να πηγαινει καποιος κυπρο με τις σημερινες τιμες.Θα τους κοψει αρκετη πελατεια απο ελλαδα.
 

gelisva198

Member
Έστειλα φωτό Κύπρο με πήραν τηλέφωνο από τη κλινική και μου έκλεισαν ραντεβού, στις 27/11 θα είναι Αθήνα οποίος θέλει μπορεί να στείλει mail
 

turnfiji123

Active Member
Καλή επιτυχία! Στα ίδια είμαστε σε κεφάλι, απλά με ρίχνεις 7 χρονάκια. Κοίτα να κανεις κάτι καλο και πάνε για ποιότητα και όχι για οικονομία. Εν ολίγοις, σπάσε το ποσο σε 3 ή και 4 μεταφυτεύσεις ώστε να μπορείς να το αντέξεις. Ελλάδα δεν θα σου το πρότεινα ούτε εγώ.
 

gelisva198

Member
Καλή επιτυχία! Στα ίδια είμαστε σε κεφάλι, απλά με ρίχνεις 7 χρονάκια. Κοίτα να κανεις κάτι καλο και πάνε για ποιότητα και όχι για οικονομία. Εν ολίγοις, σπάσε το ποσο σε 3 ή και 4 μεταφυτεύσεις ώστε να μπορείς να το αντέξεις. Ελλάδα δεν θα σου το πρότεινα ούτε εγώ.
συμφωνω φιλε για ελλαδα δε με βλεπω τωρα 3 με 4 εμφυτευσεις ουτε παλι το βλεπω θα κανω τη πρωτη να γεμισω hairline και στο μελλον βλεπουμε..
 

gelisva198

Member
επισης με διαβεβαιωσαν στη d#i οτι θα μου υπογραψουν χαρτι για το 90% της επανεκφυσης μου απο τη μμ και σε περιπτωση αποτυχιας αναλαμβανουν το κοστος...εχει συμβει σε καποιον αυτο η λενε παπατζες..??
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John1924

Active Member
επισης με διαβεβαιωσαν στη d#i οτι θα μου υπογραψουν χαρτι για το 90% της επανεκφυσης μου απο τη μμ και σε περιπτωση αποτυχιας αναλαμβανουν το κοστος...εχει συμβει σε καποιον αυτο η λενε παπατζες..??
Το οποίο χαρτι προφανώς θα αναφερει ότι εγγυώνται 90% φυτρωση με την προυπόθεση ότι θα τηρηθούν οι οδηγίες που θα σου δωσουν για μετά την επέμβαση, οπότε σε περίπτωση που δεν πιάσεις το 90% θα πρέπει να αποδείξεις ότι τήρησες πιστά και στο 100% τις οδηγίες τους, δηλαδή πιασ΄το αυγο και κούρεφτο... Εγγυησεις κλπ ειναι κολπα μαρκετινγκ. Οταν κάποιος τα υποσχεται να κρατας μικρό καλάθι
 
Μπλουζα