dr figura

vasilisvas

New Member
Kαλησπέρα παιδιά,
Εχει κανείς αποψη για dr figura?
Αν εχει παει κανεις πρόσφατα στην Αθήνα στο Κολωνακι θα με διευκόλυνε πολυ να μου ελεγε πως πηγε η επεμβαση και αν ειναι καποιος ευχαριστημενος?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vasilisvas

New Member
Μπορεί να ξέρουμε να πούμε κάτι και για τον figaro…..(figaro, figaro, figaroooooo) χαχαχαχαχχα
Ναι ,παιδιά καθότι καινούργιος στον χώρο και μην ξέροντας γι'αυτό το φόρουμ είχα ήδη επισκεφθεί το εν λόγω κέντρο αισθητικής.
Επιθετικό μάρκετινγκ,μου έταξαν τα πάντα ,μου έκαναν και καλά μια μεγάλη έκπτωση Ε και λύγισα και έδωσα προκαταβολή.
Τέλος πάντων με τα πολλά δε θα πάω και ελπίζω να να πάρω την προκαταβολή πίσω.
Όπως και να χει αυτοί που ξέρουν το οτιδήποτε δεν κάθονται να σου τάζουν λαγούς με πετραχήλια.
Ότι καλύτερο έχω δει πάντως παιδιά από φωτογραφίες είναι ο dr Munib Ahmad (Instagram)
 

Bigk

Well-Known Member
Υπάρχει παλιότερο νήμα του gerasimos νομίζω που έχει κάνει 2 φορές. Η πρώτη αρκετά καλή καθώς είχε μεγάλο πρόβλημα . Η δεύτερη οχι πολλά πράγματα... ψάξε τις στο forum και αποφάσισε.
 

Sansiro

New Member
Οντως αν πατήσεις το όνομα figura θα βρεις παλιότερο νήμα του μέλους @gerassis που ειχε κάνει επέμβαση στο dr figura με τον Παναγιώτη Κολιάτο...ειχε πάει καλά από οτι βλέπω και ειχε πάρει πολυ αξιοπρεπές αποτέλεσμα...

image (4).jpg


 
Μπλουζα