Εμφύτευση DHI

aeratos28

Just aeratos
Καλά και εμένα δεν με εκνεύρισε .δεν τον είχα δει μου φαίνεται πάλι..έτυχε είδα την ειρωνία που πέταξε,του ξεχύθηκε και ο tol σαν εμετός και λέω κάτσε να του τα δώσω και εγώ ,ζήλεψα..ξέρεις τι τα περιμένω να δω τι θα απαντήσει μόλις τα δει,να δω την αγωνία του να προσπαθεί να βγει απο πάνω λέγοντας καμία εξυπνάδα όπως πριν για καραφλοκορακες κτλ..το ψωμί μου είναι αυτά .χαχαχα
Εγώ το βλέπω χιουμοριστικά η αλήθεια είναι γέλασα πολύ,δεν ξέρω ο συγκεκριμένος δεν με εκνευρίζει για κάποιο λόγο.
Νομίζω και ο oreo το ίδιο μου έλεγε. :)

Αφήστε το να βάλει καμία φωτό της προκοπής να δούμε γιατί αυτή είναι μαύρο σκοτάδι.
Τυχαίο?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Καλά και εμένα δεν με εκνεύρισε .δεν τον είχα δει μου φαίνεται πάλι..έτυχε είδα την ειρωνία που πέταξε,του ξεχύθηκε και ο tol σαν εμετός και λέω κάτσε να του τα δώσω και εγώ ,ζήλεψα..ξέρεις τι τα περιμένω να δω τι θα απαντήσει μόλις τα δει,να δω την αγωνία του να προσπαθεί να βγει απο πάνω λέγοντας καμία εξυπνάδα όπως πριν για καραφλοκορακες κτλ..το ψωμί μου είναι αυτά .χαχαχα
Πρέπει να του αποδώσεις τα εύσημα πάντως για το καραφλοκόρακες.
Επική ατάκα.
Να τα λέμε και αυτά. :)
 

kharmacoma

Well-Known Member
Εν τω μεταξύ όλοι όσοι του απάντησαν έχουν το διπλάσιο μη πω τριπλάσιο μαλλί από αυτόν. :p Vlafo εκτος συναγωνισμού έχει όσο μαλλί έχουν όλοι οι υπόλοιποι μαζί.
 

aeratos28

Just aeratos
Ρε συ,έχεις κάνει επέμβαση?πριν το είδα στα σχόλια.
Εν τω μεταξύ όλοι όσοι του απάντησαν έχουν το διπλάσιο μη πω τριπλάσιο μαλλί από αυτόν. :p Vlafo εκτος συναγωνισμού έχει όσο μαλλί έχουν όλοι οι υπόλοιποι μαζί.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

afanas#not

Active Member
Προβολή συνημμένου 465852ος μηνας ρε καραφλοκορακες.στον 6 θα ξανα ανεβασω ρε κακοψυχοι,που γραφατε ενα καρο ασυναρτησιες.Εβαλα μπροστα 90% 10% πισω. κροταφους δεν ηθελα.

Ναι, τι;
Αν θες να μας δείξεις την πρόοδο της μεταμόσχευσης βάλε καθαρές φωτογραφίες με σωστό φωτισμό.
Και βάλε και φωτογραφίες από πριν ιδανικά από την κλινική.
Και μάθε τρόπους (αν και δύσκολο πλέον).

Σχετικά με την κλινική, άποψη μου είναι ότι έκανες κακή επιλογή (έκανα εκεί πριν από 10 χρόνια 2000 grafts που σύμφωνα με top γιατρό δεν μπήκαν σε καμία περίπτωση τόσα). Και το τροπάριο είναι γνωστό, επειδή ξέρουν τι γράφεται εδώ στο forum, σου είπαν να μη μας ακούς, ότι είμαστε βαλτοί, ότι είχαν πάει δικαστήρια παλαιότερα κλπ κλπ, σωστά;

Περιμένω τις φωτογραφίες στο 6μηνο (χωρίς toppik - ξερεις κι εσύ και εκεί στην κλινική τι εννοώ).

Cheers!
 

kharmacoma

Well-Known Member
Ναι, τι;
Αν θες να μας δείξεις την πρόοδο της μεταμόσχευσης βάλε καθαρές φωτογραφίες με σωστό φωτισμό.
Και βάλε και φωτογραφίες από πριν ιδανικά από την κλινική.
Και μάθε τρόπους (αν και δύσκολο πλέον).

Σχετικά με την κλινική, άποψη μου είναι ότι έκανες κακή επιλογή (έκανα εκεί πριν από 10 χρόνια 2000 grafts που σύμφωνα με top γιατρό δεν μπήκαν σε καμία περίπτωση τόσα). Και το τροπάριο είναι γνωστό, επειδή ξέρουν τι γράφεται εδώ στο forum, σου είπαν να μη μας ακούς, ότι είμαστε βαλτοί, ότι είχαν πάει δικαστήρια παλαιότερα κλπ κλπ, σωστά;

Περιμένω τις φωτογραφίες στο 6μηνο (χωρίς toppik - ξερεις κι εσύ και εκεί στην κλινική τι εννοώ).

Cheers!

Και το τροπάριο κλείνει, ακόμα το θυμάμαι, «όλοι αυτοί που κράζουν στο Forum έρχονται σε εμάς να διορθώσουν τη κακή μεταμόσχευση τους».
 

paris8989

Member
εσεις forum ειστε ή κλινική; Αλλο θεμα, δεν ειναι ο τροπος λαθος παιδια ειναι οτι το χιουμορ μου ειναι κακό, αυτα περι καραφλοκορακων τα λεω γιατι πιστεύω δεν θα πρεπε κανεις να ζοριζεται με αυτη τη λεξη, αποβάλλετε το κομπλεξ, παρτε χαλαρα την καραφλα, καντε χιουμορ επι του θεματος! Θα βγαλω φωτος στο 6 μηνο, εννοείται χωρις τοπικ , πλέον δεν βαζω γιατι το αποτέλεσμα ειναι τελειο.Ομως ξεκινησα regain για να σωσω και τα υπολοιπα μαλλια.
 
Μπλουζα