ολοκλήρωση μεταμόσχευσης στον γιανν* γκ**ρα

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
o γκο@@ρας μου θυμιζει τον τελευταιο των μοικανων, σε λιγο θα τον ξεπερασει και η κουτση μαρια στις μμ
 

pantel

Active Member
φιλε αυτος ο αχρηστος βρισκει ακομα θυματα καθως δεν μπαινουν ολοι εδω μεσα να διαβασουν. Ενας αδαης χανει μαλλι το πρωτο πραγμα που κανει ειναι να βαλει στο google θεραπειες για τριχοπτωση και αμεσως του εμφανιζει μεταμοσχευση. Κανοντας μετα ενα search στο youtube αυτοματος το πρωτο πραγμα που του βγαζει τι ειναι; μεταμοσχευση μαλλιων του στελιου ροκου με το βιντεο και αυτα τα σκατα που σε κανουν να πας κοντα του.[/QUOTE]
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εχω προγραμματισμενη μεταμοσχευση στην hdc για τις 13-14 του ιουλη. Δοτρια για να δεχτουν να με κανουν εχω , στο μελλον για παιρετερω δεν ξερω αν εχω. Θα δω τι θα πει ο μαρας. Μου είπαν να αρχισω φινα και μινοξ οπως και εκανα εδω και τεσσερις μηνες για ενδυναμωση της δοτριας. Ευελπιστω οτι θα πανε ολα καλα αλλιως θα τους παρει και θα τους σηκωσει. Δεν προκειτε να ανεχτω αλλα πειραματα στο κεφαλι μου

Ποσα grafts σε ειπανε? Και εγω 16 ιουλιου ειχα κανει.Πολυ ζεστη στην Κυπρο.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
strip 3,5 χιλιοστα βλεπω πλατος.
Εμενα με ειχανε κανει 1,2 εκατοστα με 27 μηκος τομη.
 

pantel

Active Member
Δεστε το εγγραφο σχετικα που θα βαλω, πυκνοτητα κ.α
 

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    1.1 MB · Προβολές: 53
Τελευταία επεξεργασία:

pantel

Active Member
Θα πληρωσουν αυτοι την διαφορα στα λευτα ομως. Με εκλεψαν 250 ευρο οποταν εχουν να παιρνουν φιλε
 

pantel

Active Member
Οσο αφορα την πυκνοτητα τι νομιζεις; εγω θελω να εχω μια πολυ καλη χεαρλαιν δεν μπορω να την βγαλω αλλο με την γαμω σκονη
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
250 γιατι σε πηραν και ποιος?
Και εγω για 3000 πηγαινα και με εβαλαν 3400.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

pantel

Active Member
Για τα μελοι του φορουμ ποσα πεφτει η τιμη ανα γραφτ; να σου πω εγω 2.50. Εγω ειχα πει στον φιουρη οτι ειμαι μελος και η τελευταια προσφορα ηταν 2. 60 και ολο αυτο εγινε με ακομψο τροπο. Θυμωσα θυμωσε του ειπα διαφορα. Εδω υπαρχουν μελοι που εκαναν και με 2 το γραφτ και με 2.20. Δεν ειναι το θεμα τα 250 ευρο αλλα γιατι σε εμενα; ξερει οτι εχω κανει δανειο ξερει οτι τα στερηθηκα αυτα τα λευτα. Τελος παντον θα τους κανονισω μετα την επεμβαση και ας βλεπουν τι γραφω τωρα. Εγω δεν ειμαι σαλονικιος αυτο που δικαιουμε θα το παρω
 

P70

Active Member
Πολυ μου αρεσει που εχουν αναλυση της ολης μεταμοσχευσης στο χαρτι. Consulting και σχεδιασμος.
 

pantel

Active Member
Και να σκεφτεις καλυτερο πελατη απο εμενα δεν εχουν. Τους εχω προπληρωσει ηδη 6.000 ευρο.
Μενουν 500 ευρο και ακομα δεν εχω κανει την επεμβαση. Εχω φαει 1000 ευρο στα τοπικ εδω και τοσα χρονια που παιρνω. Δεν ειχαν τοπικ στην λαρνακα οπου και μενω και πηγαινα 30 λεπτα δρομο με το αυτοκινητο στην λευκωσια καθε μηνα για να παρω τοπικ. Αγοραζω καθε μηνα τα σκευασματα μου δυο δυο κουτια.
 

tasos33

Well-Known Member
ρ70 ειναι μια απλη αναλυση, μπροστα στην αετισια αναλυση του βεκρη νομιζεις οτι ειναι πανεπιστημιακη εκθεση η αναλυση του Μαρα, αν δεις αναλυσεις και σχεδιασμο αλλων γιατρων θα κουφαθεις
Πολυ μου αρεσει που εχουν αναλυση της ολης μεταμοσχευσης στο χαρτι. Consulting και σχεδιασμος.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Για τα μελοι του φορουμ ποσα πεφτει η τιμη ανα γραφτ; να σου πω εγω 2.50. Εγω ειχα πει στον φιουρη οτι ειμαι μελος και η τελευταια προσφορα ηταν 2. 60 και ολο αυτο εγινε με ακομψο τροπο. Θυμωσα θυμωσε του ειπα διαφορα. Εδω υπαρχουν μελοι που εκαναν και με 2 το γραφτ και με 2.20. Δεν ειναι το θεμα τα 250 ευρο αλλα γιατι σε εμενα; ξερει οτι εχω κανει δανειο ξερει οτι τα στερηθηκα αυτα τα λευτα. Τελος παντον θα τους κανονισω μετα την επεμβαση και ας βλεπουν τι γραφω τωρα. Εγω δεν ειμαι σαλονικιος αυτο που δικαιουμε θα το παρω


Pantel μπορει να σου πουν και εσενα οτι θα εχεις συνεπειες αν εκφρασεις δυσαρεσκεια.
Στην τιμη εχουν δωσει τελευταια και στα 2 ευρω αλλα αφου πηγες και προπληρωσες.
 

pantel

Active Member
Pantel μπορει να σου πουν και εσενα οτι θα εχεις συνεπειες αν εκφρασεις δυσαρεσκεια.
Στην τιμη εχουν δωσει τελευταια και στα 2 ευρω αλλα αφου πηγες και προπληρωσες.
Φιλε σας ειπα κατι εγω δεν ειμαι σαλονικιος. Χωρις να θελω να προσβαλω τον ανθρωπο.
 
Μπλουζα