Απλη προσωπικη γνωμη για το ποια εταιρια ειναι καλυτερη απο τις 2??!!..

Skilltone

New Member
Καλημερα μαγκακια μου! Εχω μικρο προβλημα σε αρχικο σταδιο , εχω διαβασει πολυ το τρομερο φορουμ σας(πλεον μας) και γενικα ψαχνομαι κανα χρονο και τωρα... Ειμαι 23 χρονων υιοθετημενος και δεν γνωριζω το dna μου αλλα δεν με πειραζει . Εχω καταληξει σε μια μ.μ για καθαρα ψυχολογικους λογους (πυκνωση συγκεκριμενα σε κροταφους και λιγο μπροστα στη hairline που εχει ανεβει λιγο... Ειμαι αναμεσα σε 2 εταιριες την dhi kai την advanced hair clinics (βε***ς) . Και πραγματικα θα ηθελα ξεκαθαρα απο οποιον εχει προσωπικη εμπειρια να μου πει την γνωμη του για τις 2 εταιριες. Ευχαριστω και καλημερα σας!!!!!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
καλως ηρθες, ηλικιακα καταρχας εισαι μικρος ακομα για μεταμοσχευση οποτε πρεπει να το σκεφτεις πολυ περισσοτερο, επειτα βαλε μερικες καθαρες φωτογραφιες να δουμε την εκταση του προβληματος
 

mikegad

Well-Known Member
Απ την στιγμή που είσαι ακόμα 23 καμιά κλινική δεν είναι κατάλληλη...
Προς το παρόν μην το σκέφτεσαι καν.
Αν θες να κάνεις κάτι δες για καμιά θεραπεία
 

piros75

Well-Known Member
Συμφωνώ με τους προλαλήσαντες. Ωστόσο δεν χάνεις τίποτα να πας μια βόλτα από τις δύο κλινικές που αναφέρεις και να πάρεις μια γνώμη και κυρίως να κάνεις μετρήσεις και να δεις που βρίσκεσαι και που οδεύεις.
 

nikolakis

Well-Known Member
Συμφωνώ με τους προλαλήσαντες. Ωστόσο δεν χάνεις τίποτα να πας μια βόλτα από τις δύο κλινικές που αναφέρεις και να πάρεις μια γνώμη και κυρίως να κάνεις μετρήσεις και να δεις που βρίσκεσαι και που οδεύεις.
Στις μετρήσεις μπορούν με σχετικά αρκετή ακρίβεια να σου πουν πως θα διαμορφωθεί το μοτίβο σου; επίσης μπορείς να αναφέρεις αν θες ποσο κοστίζει αυτο κ τι εξετάσεις κάνουν ώστε να πάρουμε όλοι μια ιδέα;
 

dimitris50423

Well-Known Member
Αν κανεις μμ τωρα το πιο πιθανο ειναι να χρειαστεις ξανα στο μελλον. Αν θες βαλε καμια φωτο γιατι και αλλοι μας εχουν πει οτι εχουν αραιωση και τελικα ηταν τεζα το μαλλι. Μπορεις να δεις καποια αποτελεσματα κ με μινοξιδιλη
 

ItsAllGone

Active Member
Εννοειται δεν πρεπει να κανεις μμ για καθαρα ψυχολογικους λογους οπως λες,αυτο που λες βαζει σε σκεψεις οτι μπορει να εισαι περιπτωση οπως λεει ο dimitris με τεζα μαλλι, καλυτερα βαλε καμια φωτο πρωτα να δουμε.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

sven

Active Member
Οποιος σε βάλει χειρουργείο σε τέτοια ηλικία , κάνει σφάλμα , μονο για τα λεφτά σου θα το κάνει . Όσο πιο πρόσφατα τα έχεις χάσει τόσο πιο πολλές πιθανότητες με θεραπείες να τα πάρεις πίσω .
 

Skilltone

New Member
Παιδια οπα λιγο να ξεκαθαρισουμε κατι...Κατ αρχας οπως σας ειπα εχω μικρο προβλημα .. Οταν ξεκινησε η τριχοπτωση εβαλα regain 5% για κανα 6μηνο πηρα βιταμινες ,ειδικα σαμπουαν (τριχες οχι κατσαρες) και γενικα ασχοληθηκα ψαχτηκα , διαβασα και πηγα σε αρκετες κλινικες... Με χαλαει ακομα και αυτο το λιγο στον ψυχολογικο τομεα μου και θα ηθελα να κανω μια πυκνωση και στη συνεχεια με θεραπεια να κρατησω τα υπολοιπα μαλλια και αν χρειαστει στο μελλον κανω αλλη μια πυκνωση - μ.μ . ! Ακουω αποψεις .
 

dimitris50423

Well-Known Member
Παιδια οπα λιγο να ξεκαθαρισουμε κατι...Κατ αρχας οπως σας ειπα εχω μικρο προβλημα .. Οταν ξεκινησε η τριχοπτωση εβαλα regain 5% για κανα 6μηνο πηρα βιταμινες ,ειδικα σαμπουαν (τριχες οχι κατσαρες) και γενικα ασχοληθηκα ψαχτηκα , διαβασα και πηγα σε αρκετες κλινικες... Με χαλαει ακομα και αυτο το λιγο στον ψυχολογικο τομεα μου και θα ηθελα να κανω μια πυκνωση και στη συνεχεια με θεραπεια να κρατησω τα υπολοιπα μαλλια και αν χρειαστει στο μελλον κανω αλλη μια πυκνωση - μ.μ . ! Ακουω αποψεις .

ξεκαθαρος.. αν το εχεις ξεκαθαρισει ετσι στο μυαλο σου προχωρα οπως πιστευεις. το πιο πιθανο ειναι να ξανακανεις στο μελλον για πυκνωση.,
βαλε και καμια φωτο με κρυμενο προσωπο να δουμε τι γινεται με το μαλλι. ;)
 

tasos33

Well-Known Member
αν δεν ανεβασεις φωτογραφιες δεν μπορουμε να εχουμε αποψη, η ηλικια σου ειναι τετοια που ακομα δεν μπορεις να ξερεις πως θα εξελιχθει η τριχοπτωση, πρεπει να λειτουργησεις με βαση την λογικη και οχι την ψυχολογια σου, γιατι αν ακουσεις την απειρια σου και την επηρεασμενη ψυχολογια σου τωρα, στο μελλον θα χτυπας το κακοφυτεμενο κεφαλι σου στο τοιχο, οπως πολυ εδω μεσα το εχουμε κανει.
Ο λογος που εισαι εδω ειναι ακουσεις ανθρωπους που ξερουν περισσοτερα απ οτι εσυ, για να καταληξεις στην βελτιστη επιλογη
Θυμησου πως οι κλινικες σε βλεπουν σαν εισοδημα, εμεις εδω σαν συναγωνιστη
 

Skilltone

New Member
Εγω οσον αφορα τον εαυτο μου θεωρω πως υπαρχουν σωστα και ψαγμενα ατομα στο συγκεκριμενο φορουμ , αλλα πιστευω πως επισης υπαρχουν και μερικα ισως λιγα ατομα που προωθουν συμφεροντα ... Τεπσα αυτο ειναι αλλη κουβεντα τελειως διαφορετικη.. Αυριο θα ανεβασω και μερικες φωτογραφιες να δειτε και να μου πειτε και σεις απλα η αποφαση μου ειναι σχεδον ολοκληρωμενη. Θελω να προσθεσω και στην συνεχεια να κανω διατηρηση των αλλων μαλλιων..Προβλημα δοτριας δεν εχω κανενα εχω κανει μετρησεις και εχω ψαχτει γενικα... Ισα ισα εχω και πολυ δυνατη δοτρια και πολυ πυκνη δοτρια :p
 
Μπλουζα