Διασημοι/Celebrities

Utopia

Active Member
τα συμπληρωματα βιταμινων εχει 40 μερες που τα αρχισα εκτος τα ω3 που τα περνω μηνες τωρα.Αντε να βγαινουν 200 ευρω το χρονο αυτα που περνω.ο σιδηρος να φανταστεις εχει 180 καψουλες 6 μηνες σε παει και εχει 20 ευρω.και ενδιαμεσα θα κανω και καποιες παυσεις ενοειτε δεν θα τα περνω σερι.
οποτε αν τα περνω 20 χρονια σερι τα συμπληρωματα ειναι 4000 ευρω δηλαδη μια μεταμοσχευση.μηδαμινο το ποσο που ξοδευω τωρα και για την υγεια μου.τουλαχιστον δεν καπνιζω και δε πινω.
Ναι αλλά φασούλι το φασούλι, γεμίζει το σακούλι...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
1000 ευρω σε 5 χρονια.μαυτη την λογικη ουτε σαντουιτσ να μην τρωμε ουτε εξω για κανα καφε ποτακι ουτε ρουχα τπτ.
Εδω σκεφτομαι να παω παλι ταξιδι αντι μαλλια στο κροουν.
 

pithikas

Well-Known Member
Καλύτερος είναι με αραίωση. Αν και δεν είμαι υπέρ του ξυρίσματος, του τύπου θα του πήγαινε περισσότερο, από αυτό που δείχνει τώρα.
 

tasos33

Well-Known Member
Ο Καλλίρης πρεπει να έχει φτάνει hairline,δείχνει καλη δουλειά να έχει γίνει πριν μερικά χρόνια είχα δει οτι ψεκάζει τοππικ μπροστά,και απο κοντά που τον είδα προπερσι ηταν πολύ καλό το αποτελεσμα,είναι και 50 kati ο μάστορας
 

Συνημμένα

  • tmp_6689-FB_IMG_1478271517209416482317.jpg
    tmp_6689-FB_IMG_1478271517209416482317.jpg
    58.9 KB · Προβολές: 751

tasos33

Well-Known Member
θα ηθελα την αποψη σας, δειτε και σαν τροφη γιια σκεψη, μηπως τελικα δινουμε μεγαλυτερη σημασια στο μαλλι απ οσο χρειαζεται?

ο κυριος στις φωτο ειναι ο gianluca vacci, πολυ γνωστος στην ιταλια ως showman, dj κτλ κτλ..
ο τυπος λοιπον πρπει να ειναι 50 περιπου, εχει ενα σωμα που θα το ζηλευε και ο 20αρης και γενικοτερα εχει πολυ στυλ που σε αλλους μπορει να αρεσει ενω σε αλλους οχι και φυσικα διαθετει πολυ μαρουλιι, εδω λοιπον ερχεται ενας forumitis, ο οποιος εκτος απο την λαμψη του gianluca προσεχει και τι αλλο? την κεφαλα του φυσικα..
η οποια κεφαλα του ειναιενα 5nw το οποιο πρεπει να ειναι κ φυτεμενο κρινοντας απο τις πολλες φωτο που εχω δει, με ανοιχτους κροταφους μικρη πυκνοτητα η οποια δειχνει καλη λογω των ασπρων μαλλιων αλλα και ενα κατεβασμα πισω απο το crown..
αν δεν ημουν καραφλοπαθων και φορουμιτης ουτε που θα το παρατηρουσα φυσικα, επειδη ομως ειμαι και το παρατηρω βλεπω ενα nw 5 με μαλλι φυσικα, το οποιο προβλημα συνεπικουρουμενο απ ολα τα υπολοιπα ντυσιμο, στυλ, σωμα πολυ λιγο χτυπαει στο ματι ως αισθητικο προβλημα..
 

Συνημμένα

  • g6.jpg
    g6.jpg
    9.9 KB · Προβολές: 698
  • g5.jpg
    g5.jpg
    10.2 KB · Προβολές: 647
  • g4.jpg
    g4.jpg
    10.8 KB · Προβολές: 644
  • g3.jpg
    g3.jpg
    11 KB · Προβολές: 652
  • g2.jpg
    g2.jpg
    8 KB · Προβολές: 669
  • g1.jpg
    g1.jpg
    11.3 KB · Προβολές: 697

nikolakis

Well-Known Member
Σίγουρα δίνουμε πολυ βάση στο μαλλι ειδικά όσοι είμαστε μέλη εδω. Μια ακομη παρόμοια περίπτωση με αυτή που παρέθεσες ειναι ο πρωην σούπερ σταρ κ προπονητής της Ρεάλ Ζινεντίν Ζιντάν ο οποιος απο τη στιγμή που αποφάσισε να ξυρίσει το κεφάλι του εγινε πολυ δημοφιλής στο γυναικείο φύλο κ μοντέλο ρούχων για την καμπάνια της mango! Η καράφλα τελικά σε κάποιους τους πάει πολυ!
image.jpeg
 

aeratos28

Just aeratos
φίλε nikolaki το ότι είναι δημοφιλής στο γυναικείο φύλο και κάνει το μοντέλο ρούχων οφείλεται νομίζω καθαρά σε αυτό που ειπες στην αρχή..ειναι σούπερ σταρ ο τύπος..δεν νομίζω να έχει σχέση η καραφλα ή το ξύρισμα σε τετοιου βεληνεκούς ανθρωπους με την δημοφιλία τους στις γυναικες..ότι δίνουμε βάση πολύ εμείς εδώ τα μέλη,συμφωνω απολυτα
 

nikolakis

Well-Known Member
Αυτος ο που@@ης ο κοντε θα μάθουμε επιτέλους πως κατάφερε τέτοιο αποτέλεσμα; Μόνο ενδείξεις έχουμε ...
image.jpeg
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
αν ψαξεις αυτό το νήμα εδώ,πισω πολλές σελίδες έχει αναφερθεί τι έχει κάνει και που νομίζω..ψάξτο αν θες και θα βρεις τι έχει κανει
 

nikolakis

Well-Known Member
Κάτι αναφέρουν για Καναδά κ Hasson αλλα χωρίς να ειναι σίγουρο. Ειναι πάντως φοβερό αποτέλεσμα κ με βιδώνει...
 

nikolakis

Well-Known Member
Πάντως πολλά συγχαρητήρια αξίζουν στο ηθοποιό Μεμο Μπεγνή. Τον ειχα δει απο κοντά Σαλαμίνα πριν κανα χρόνο κ ο τύπος ειναι εντελώς ακομπλεξάριστος παρόλο που εχει αισθητή αραιωση. Ούτε τοπικ βάζει ποτε ούτε πατάκι , άντε καμια φορα κανα σκουφάκι κ τέλος.
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
 

Συνημμένα

  • image.jpeg
    image.jpeg
    104 KB · Προβολές: 581

mikegad

Well-Known Member
θα ηθελα την αποψη σας, δειτε και σαν τροφη γιια σκεψη, μηπως τελικα δινουμε μεγαλυτερη σημασια στο μαλλι απ οσο χρειαζεται?

ο κυριος στις φωτο ειναι ο gianluca vacci, πολυ γνωστος στην ιταλια ως showman, dj κτλ κτλ..
ο τυπος λοιπον πρπει να ειναι 50 περιπου, εχει ενα σωμα που θα το ζηλευε και ο 20αρης και γενικοτερα εχει πολυ στυλ που σε αλλους μπορει να αρεσει ενω σε αλλους οχι και φυσικα διαθετει πολυ μαρουλιι, εδω λοιπον ερχεται ενας forumitis, ο οποιος εκτος απο την λαμψη του gianluca προσεχει και τι αλλο? την κεφαλα του φυσικα..
η οποια κεφαλα του ειναιενα 5nw το οποιο πρεπει να ειναι κ φυτεμενο κρινοντας απο τις πολλες φωτο που εχω δει, με ανοιχτους κροταφους μικρη πυκνοτητα η οποια δειχνει καλη λογω των ασπρων μαλλιων αλλα και ενα κατεβασμα πισω απο το crown..
αν δεν ημουν καραφλοπαθων και φορουμιτης ουτε που θα το παρατηρουσα φυσικα, επειδη ομως ειμαι και το παρατηρω βλεπω ενα nw 5 με μαλλι φυσικα, το οποιο προβλημα συνεπικουρουμενο απ ολα τα υπολοιπα ντυσιμο, στυλ, σωμα πολυ λιγο χτυπαει στο ματι ως αισθητικο προβλημα..
Ρε συ Τασσο ,οχι και nw5 αυτος....καθαρο 3αρι ειναι.
Εκτος και αν ξεγελουν τοσο πολυ οι φωτο βεβαια
 

aeratos28

Just aeratos
δεν ξεγελούν οι φωτό,εχει δίκιο ο mikegad..3αρακι και μέχρι εκεί..με τίποτα περισσότερο και ειδικά για 5 που είπε ο tasos33.
 

tasos33

Well-Known Member
Κανετε λάθος,όταν λέει ο παλιός 5αρι είναι 5αρι,θα σας ανεβασω κ αλλες φωτο να δείτε,απλα οι συγκεκριμένες φωτο δίνουν αλλη εντύπωση,
 

Dynamics

Active Member
αυτος ειναι?η χειροτερη του φωτο που βρηκα!δεν ξερω αν ειναι 5αρι το winstrol το παει συννεφο
 

Συνημμένα

  • gianluca-vacchi.jpg
    gianluca-vacchi.jpg
    60.3 KB · Προβολές: 571

aeratos28

Just aeratos
παλιε,ο νέος ειναι και ωραιος και αλλιώς..τον εψαξα στο ίντερνετ και είδα πάνω από 300-400 φωτό του σε διάφορες φάσεις,χτενισματα από μπροστά ,από πλάγια από πισω κτλ..norwood 3 καθαρότατο ειναι,μεχρι εκεί αυστηρά.αν ειναι αυτός norwood 5 ,τον cvial που τον κατατάσεις με την εικόνα προ επεμβάσεων??για να ξέρουμε και τι λέμε δηλαδή..χαχαχα
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα