Kwstakis, fue, λιόσης, 2500 grafts, 17-18/3/2015

kwsTakis

Active Member
εννοω σε καθε κλινικη μεγαλη ολοι οι γιατροι περνουν απο συγκεκριμενο τροπο εκμαθησησ οσων αφορα την τεχνικη,,επισησ κ ο λιωσησ κ ο παπανικολαου μ παν μετα τον 5 μηνα αρχιζει η πραγματικη φυτρωση,,οποτε ασ περιμενουμε καλυτερα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Adriano

Well-Known Member
Κώστα.Για το αποτέλεσμα οκ δέχομαι την κάθε άποψη.Φίλε δες σε παρακαλώ μόνο τι παίζει με το δέρμα στο κεφάλι σου.
Έχεις κοκκινίλα ακόμα.Ρώτα την dhi και απαίτησε να σε δουν.
 

βαγγελης

Active Member
Κωστάκη κι εγώ για δυο συνεδρίες θα περίμενα περισσότερα.Ας κάνουμε όμως υπομονή κανα δίμηνο ακόμη όπως λένε και οι υπόλοιποι συμφορουμιτες.Αν μπορείς χτενισε τα μαλλιά σου προς τα πάνω κι ανέβασε φωτο.Η τελευταία έξω φαίνεται καλύτερη, και ανέβασε φωτο και στη σκιά.
 

kwsTakis

Active Member
mm4.jpg
 

aeratos28

Just aeratos
kwstakis είσαι άδειος μπροστά ακόμα.κάτω από το χωριστρακι μπροστά δεν υπάρχει τίποτα.με τόσα grafts έπρεπε ήδη να ήσουν σε καλύτερη κατασταση..
 

Corfu Rider

Active Member
Τώρα που το λέμε, διάβασα στο internet, πως η μμ εκτός από τα τριχιθυλακια, είναι 'υπεύθυνη' και για την δημιουργία του δικτύου τριχοειδων αγγείων, τα οποία και είναι ο κύριος αγωγός μεταφοράς θρεπτικών στοιχείων στα θυλακια. Βλέπω τον kwsTakis που έχει μια συγκεκριμένη φυτρωση και ρυθμό ανάπτυξης. Πιστεύω ότι θα πάει καλά και δεν πρέπει να έχει ΚΑΘΌΛΟΥ άγχος, διότι το άγχος ΔΕΝ θα προσφέρει τίποτα καλο. Άρα, το σωστό θα είναι να κάνει σωστή διατροφή, εξάσκηση και βέβαια να ρωτήσει την κλινική σχετικά με τον ρυθμό ανάπτυξης. Καλή full πύκνωση kwsTakis και ΜΗΝ δημιουργείς άγχος γιατί είναι καταστροφικό .
Για τις απορίες σου ρωτά την κλινική. Σε αυτούς ανήκει η ευθύνη και η μέριμνα για την φυτρωση, εξάλλου ΑΥΤΟΥΣ πληρωσες και δεν είσαι υπόλογος για κάτι..
No stress man ;)
 

dimitris50423

Well-Known Member
ο κωστας φαινεται οτι δεν εχει κακη προθεση, απλα η καμερα του κινητου σου δεν ειναι καθολου καλη.. και εγω με το προηγουμενο κινητο ειχα χαλια καμερα.. πηρα καινουριο και βγαζω καλες φωτογραφιες.. αν βρεις καλυτερη φωτογραφικη κωστα βγαλε με μεγαλυτερη αναλυση. υπομονη κωστα τα μαλλια τα εχεις μακρια απο οτι βλεπω.. κουρεψε τα και ας μην ειναι πυκνα.. ετσι θα εφαρμοζεις και πιο ευκολα τη μινοξιδιλη
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
επιτελους καλες φωτο.σε πιο μηνα εισαι κωστα?και ποσα grafts ειχες βαλει?
 

kwsTakis

Active Member
6 μηνεσ κ κατι μερεσ,,πωσ το βλεπεισ το αποτελεσμα john?σεβομαι πολυ την γνωμη σου,πριν μερεσ πηγα παλι στον γιατρο μου κ μ εδειξε πωσ ακομη εχω πολλεσ νεεσ τριχεσ σε πρωιμο σταδιο,,η δοτρια περιοχη μου ηταν μετρια,,ειχα κανει α κ β ζωνη,,μαρτη λεω να κανω κ το μπιφτεκι
 

FreeThinker

Well-Known Member
κωστακη καλο το αποτελεσμα, αλλα στην πρωτη σελιδα γραφεις οτι ησουν κλιμακα 3-4 norwood???!! Εχεις δει την κλιμακα norwood? ησουν n6 στην καλυτερη και τωρα εχεις κατεβει μια κλιμακα και εισαι n5. αν κανεις κι αλλη μμ θα κατεβεις φανταζομαι λιγο ακομα στην κλιμακα.
 

Συνημμένα

  • MPHL-Hair loss stages (1).pdf
    320.4 KB · Προβολές: 326

FreeThinker

Well-Known Member
καμια σχεση freethinker,,αλλα σεβαστη η γνωμη σου

καμια σχεση μονο αν οι φωτογραφιες που εχεις ανεβασει δεν ειναι δικες σου, αλλα καποιου φιλου σου. δε στο λεω για να σε πικρανω. η μεταμοσχευση σου πηγε πολυ καλα και εισαι πολυ καλυτερα απο πριν. αλλα να ειμαστε και λιγο ρεαλιστες ρε φιλαρακι. αν πριν ησουν norwood 3 προς 4 οπως λες τωρα τι εισαι? norwood 2?
 

sven

Active Member
Το παλικάρι κάνει μια ενημέρωση για να μάθουν γενικά οι ενδιαφερόμενοι και μη , αν δεν ξέρει καλά τις κλίμακες εκεί είναι όλο το το πρόβλημα ;

Κωστάκη υπάρχει ήδη διαφορα πριν και μετά και ,λογικά θα βγάλεις και άλλες. Υπομονή :)
 

kwsTakis

Active Member
κ εγω πιστευω πηγε πολυ καλα η μμ..ρεαλιστικα αναλογα με την δοτρια περιοχη π εχω σκεφτομαι στην επομενη μμ να κατεβασω λιγο την hairline κ να κλεισω το crown
 
Μπλουζα