X5 HairLASER™

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

dont

New Member
Απ: X5 HairLASER™

Άκης είπε:
Γενικά αυτά τα lasers είναι η μεγαλύτερη μακακια που βγήκε ποτέ και μάλιστα μας το πλασάρουν και για καλό.
Τώρα ο dont γιατί επιμένει, δεν ξέρω, αλλά όσοι το πάρετε θα κλαίτε μαλλιά και χρήμα, όπως αναφέρει και ο aleksandros...

[quote author=dont link=topic=1012.msg17369#msg17369 date=1252483660]
Χριστινα, γραφει πως δεν χρειαζεται να χρησιμοποιεις τιποτα επιπλεον, αυτο που λες φανταζομαι το γραφει οπως ολα τα προιοντα για να δειξει οτι δεν εμποδιζει την χρηση και αλλων προιοντων αν το θελησεις.

Aleksandros, μιπως αυτο που περιγραφεις ειναι η αρχικη φαση αραιωσης που υποτιθεται συμβαινει μετα απο χρηση αποτελεσματικου προιοντος? τι εγινε με τα μαλλια σου μετα απο αυτο, ξαναβγηκαν?
το ότι το γράφει το site που το πουλάει, φαντάζομαι είναι αξιόπιστη πηγή :chinscratch
[/quote]

Ο λογος που επιμενω ειναι για να ακουστουν ολες οι αποψεις, αλλωστε εσεις λετε οτι δεν ειναι ολα τα προιοντα απετελεσματικα σε ολους. θα το θεωρουσα μια πολυ καλη λυση για να ξεμπερδεψω με πολλα αν ηταν αποτελεσματικο αλλα πλεον αρχιζω να πειθομαι πως δεν ειναι. απλα να πω οτι η στατιστικη λεει πως ενας ευχαριστημενος πελατης θα μιλησει θετικα μονο σε 8 ατομα σε αντιθεση με τον δυσαρεστημενο που θα μιλησει αρνητικα σε 22.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

durix

New Member
Απ: X5 HairLASER™

δε ξερω αν το προσεξατε αλλα το παραπανω site εχει και τα προιοντα της revivogen.... :p

απο τιμες ομως.... furious3 furious3
 

geofish

New Member
Απ: X5 HairLASER™

Για να καταλάβετε πόσο μαμακία είναι τα laser θα σας πω ένα πράγμα, όταν πριν από χρόνια επισκέφτηκα την D** και μίλησα με τον υπεύθυνο-πωλητή και του ανέφερα για τα Laser, μου είπε ο ίδιος ειλικρινέστατα ότι είναι το πιο άχρηστο πράγμα που υπάρχει και ότι αυτοί το έχουν μόνο για εφέ και να μην σπαταλήσω τζάμπα τα λεφτά μου. Θα μου πεις ήθελε να μου πουλήσει μεταμόσχευση αλλά τουλάχιστον ήταν ειλικρινής.
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: X5 HairLASER™

πάντως είναι πολύ καλό για κρυφός φωτισμός δωματίου,πάρτι μασκέ (Jendi Master) και πολλά άλλα :D :D :D
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα