Wounding - dermapen, τοπικά και συμπληρώματα.

Dim10

Active Member
@lalakis για κάποια μέλη που θεωρούν πως οι όποιες προτάσεις βγαίνουν από το μυαλό μας και πως για το αν κάτι δουλέψει ή όχι είναι αποκλειστικά δική μας ευθύνη, έχω πάψει να προτείνω συγκεκριμένα πράγματα.

Δοξα τον Θεο
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Dim10

Active Member
Αν τυχον ?
Νομιζα μιλαμε με αποτελεσματα κ "ερευνες" γιατι υπήρχε, με δημοσιευσεις κιολας , κατι που "δουλευε".
Χαχαχα παω πασσο.
Ευχαριστω για το δώρο παρεμπιπτόντως του να μη κολλησεις στη δικια μου γνώμη.
 

vag25

Well-Known Member
Dim10 οι ερευνες ειναι εκει ελευθερες. Τις διαβαζεις και αποφασιζεις.

Δεν σου φταιει κανενας ''αγγελιοφορος'' στο φορουμ.
 

Dim10

Active Member
Ειναι κατι συγκεκριμενο που εννοω @vag25 που αποδειχτηκε μετα απο ενα χρονο. Δε ριχνω ευθυνες ετσι οπως φαντάζεσαι
 

pithikas

Well-Known Member
Ρε στόκε, ο καθένας σα τον GOMI που ασχολείται διαβάζει έρευνες και υιοθετεί συγκεκριμένα πράγματα που αυτός θεωρεί πως του κάνουν. Δήλωσε αυθεντία κανείς;
Μόνο οι βλάκες στις μεταμοσχεύσεις δηλώνουν πως τα ξέρουν όλα ενώ δε γνωρίζουν καν τι είναι ο θύλακας.
Εκεί δε σε βλέπω τόσο ευαισθητοποιημένο.
 

Dim10

Active Member
Καταρχας μιλα καλυτερα, τα στοκε κλπ δεν ειναι για να ειναι. Απ τη στιγμη που δεν έχεις καταλάβει ακριβως τι λεω διαβασε καλυτερα τα νηματα φιλε
 

kolotoubas

New Member
Λοιπόν, παίδες ολοκλήρωσα και εγώ τα 3 20ήμερα με 15 μέρες ενδιάμεσα κενό με roller, serioxyl και regain και μπορώ να πω με βεβαιότητα ότι είδα θετικά αποτελέσματα. Πύνωσε σε περιοχές που είχα μαλλί, ενώ σκούριναν λίγο σχεδόν κενά σημεία όπως το crown. Είχα δοκιμάσει πέρσυ σχήματα με δυνατό τραυματισμό με μέντα, καστορέλαιο κτλ αλλά χωρίς αποτελέσματα. Μάλλον ο ελαφρύς αλλά καθημερινός τραυματισμός είναι αποδοτικότερος τουλάχιστον σε εμένα. Βέβαια μπορεί να είναι παραπλανητικό όλο αυτό επειδη είχα κόψει τη μίνοξ για 1.5 χρόνο και την ξαναξεκίνησα. Είδομεν. Θα κάνω διάλλειμμα τώρα συντήρησης μόνο με μίνοξ και από Οκτώβριο ξαναδοκιμάζουμε.
 

minoxidilis

Active Member
Καλησπερα παιδια,εχω αρχισει θεραπεια με dermaroller και μελλοντικα σκεφτομαι dermapen,το μεγεθος τις βελονας του roller ειναι 1.25 μπορω να το κανω καθε εβδομαδα,και αν ναι,μετα απο ποσες ωρες βαζω μινοξ κλπ μλκιες που εχω φτιαξει κουρκουμαδες κοκκινο πιπερι μηλοξυδο τζοτζομπα και αλμοντ oil.Τελευταια προσπαθεια εχω βαρεθει τοσα χρονια περα απο proscar kai avodart δεν εχω δει διαφορες,η ηρωνεια ειναι πως το κεφαλι μου ειναι γεματο μαυτους θυλακες αλλα οι τριχες ειναι λεπτες που δεν τις βλεπεις αν δεν πας κοντα στον καθρεπτη.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

turnfiji123

Active Member
Καλησπερα παιδια,εχω αρχισει θεραπεια με dermaroller και μελλοντικα σκεφτομαι dermapen,το μεγεθος τις βελονας του roller ειναι 1.25 μπορω να το κανω καθε εβδομαδα,και αν ναι,μετα απο ποσες ωρες βαζω μινοξ κλπ μλκιες που εχω φτιαξει κουρκουμαδες κοκκινο πιπερι μηλοξυδο τζοτζομπα και αλμοντ oil.Τελευταια προσπαθεια εχω βαρεθει τοσα χρονια περα απο proscar kai avodart δεν εχω δει διαφορες,η ηρωνεια ειναι πως το κεφαλι μου ειναι γεματο μαυτους θυλακες αλλα οι τριχες ειναι λεπτες που δεν τις βλεπεις αν δεν πας κοντα στον καθρεπτη.

βρηκες κάτι αντί του μινοξ με καλά αποτελέσματα; Δε παλευεται το ρεγκειν μου βγάζει όλα τα sides που έχουν οι οδηγίες χρήσης φτάνει πια...
 

minoxidilis

Active Member
Φιλε τιποτα,και μενα το μινοξ το καλοκαιρι με ταραξε,επειδη εκανα dermaroller και καπακι εβαζα μινοξ η κουραση ηταν απιστευτη.Οσο για τοπικα δεν εχω δει τιποτα,μονο μμ μενει πλεον.
 

minoxidilis

Active Member
Επισης βαραω ενεσεις Diklofenak γιατι εχω προβλημα με την μεση,τα μαλλια αυτην την περιοδο ειναι φοβερα δυνατα,το θεμα ειναι πως το εντερο μου και το στομαχι μου υποφερει και περνω ζαντακ.
 

Maui island

New Member
Επισης βαραω ενεσεις Diklofenak γιατι εχω προβλημα με την μεση,τα μαλλια αυτην την περιοδο ειναι φοβερα δυνατα,το θεμα ειναι πως το εντερο μου και το στομαχι μου υποφερει και περνω ζαντακ.
Ασχετο αλλα φιλε δες για κατι τοπικο για την μεση και ασκησεις πιλατες ειδικα για τους μυς του κορμου η φυσιοθεραπεια..το diclofenac το κατηγορανε για νεφρικη ανεπαρκεια!
 
Μπλουζα