Vivese senso duo

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Καλησπέρα παιδιά, εγώ δε το έχω δοκιμάσει, αλλά να σας πω την αλήθεια δεν τα εμπιστευομαι αυτα. Ειναι τσάμπα λεφτά.
Για την αραιωση η μόνη λύση ειναι το χειρουργειο! Εγώ έκανα μεταμοσχευση μαλλιων πριν λιγους μ,ηνες και ειμαι πολυ ευχαριστημένος προς το παρόν. Αν θελετε σας συστήνω και τη γιατρό μου.
 

anargiros88

Well-Known Member
Καλησπέρα παιδιά, εγώ δε το έχω δοκιμάσει, αλλά να σας πω την αλήθεια δεν τα εμπιστευομαι αυτα. Ειναι τσάμπα λεφτά.
Για την αραιωση η μόνη λύση ειναι το χειρουργειο! Εγώ έκανα μεταμοσχευση μαλλιων πριν λιγους μ,ηνες και ειμαι πολυ ευχαριστημένος προς το παρόν. Αν θελετε σας συστήνω και τη γιατρό μου.

κανε καλητερα παρουσιαση της μ.μ που εκανες . αν δεν ξερεις τον τροπο κοιτα ενα απο τα νηματα που υπαρχουν ηδη στο φορουμ .
 
Δε κατάλαβα τι εννοείς anargiros88. Ο καθένας τι γνώμη του δε λέει; Αν ξέρω μία καλή γιατρό να μη την συστήσω;
 
Καλησπέρα παιδιά, εγώ δε το έχω δοκιμάσει, αλλά να σας πω την αλήθεια δεν τα εμπιστευομαι αυτα. Ειναι τσάμπα λεφτά.
Για την αραιωση η μόνη λύση ειναι το χειρουργειο! Εγώ έκανα μεταμοσχευση μαλλιων πριν λιγους μ,ηνες και ειμαι πολυ ευχαριστημένος προς το παρόν. Αν θελετε σας συστήνω και τη γιατρό μου.

Συμφωνώ φίλε 100%. Μόνο με εγχείριση βρίσκεις την υγεία σου. Εγώ τώρα που κοντεύω τα 40 έχω αρχίσει να αγχώνομαι με αυτό το θέμα, γιατί δε συνδυασμό με την ηλικία με ενοχλεί αυτή η "καράφλα" που εξαπλώνεται! Έχεις να μου συστήσεις κάποιον καλό χειρούργο;
 

anargiros88

Well-Known Member
Δε κατάλαβα τι εννοείς anargiros88. Ο καθένας τι γνώμη του δε λέει; Αν ξέρω μία καλή γιατρό να μη την συστήσω;

Όχι φίλε να μην την συστησεις .... Τουλάχιστον με τον τρόπο που το κάνεις .. Ότι έμεινες εσύ ευχαριστημενος δεν σημαίνει αυτόματα ότι αν κάποιος πάει εκεί θα μείνει και αυτός ...
το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να κάνεις μια σωστή παρουσίαση με καθαρές φώτο πριν και μετά την μ.μ και να δώσεις όλες τις απαραίτητες πληροφορίες .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nikolakis

Well-Known Member
Δε κατάλαβα τι εννοείς anargiros88. Ο καθένας τι γνώμη του δε λέει; Αν ξέρω μία καλή γιατρό να μη την συστήσω;
Βάζει κ π@@τσοτριχες αυτή η γιατρός; Γιατι εχω αραιωση στο κάτω κεφάλι στους κροτάφους...
 
Συγγνώμη ρε παιδιά δε καταλαβαίνω γιατί τόση έχθρα. Εμένα με ενδιαφέρει να μάθω. Και όλες οι γνώμες πρέπει να είναι δεκτές. Το θέμα είναι να βοηθηθούμε όλοι....
 
Συγγνώμη ρε παιδιά δε καταλαβαίνω γιατί τόση έχθρα. Εμένα με ενδιαφέρει να μάθω. Και όλες οι γνώμες πρέπει να είναι δεκτές. Το θέμα είναι να βοηθηθούμε όλοι....

Από ότι φαίνεται ναι φίλε Παντελή! Λοιπόν για εσένα έστω που ενδιαφέρεσαι μπες εδώ: https://hairsurgery.gr/ και ψάξε τη γιατρό. Για ακόμη καλύτερα πάρε απευθείας τηλέφωνο.

Περιμένω να μου πεις γνώμη για πρώτη εντύπωση!
 

Veron

Well-Known Member
Από ότι φαίνεται ναι φίλε Παντελή! Λοιπόν για εσένα έστω που ενδιαφέρεσαι μπες εδώ: https://hairsurgery.gr/ και ψάξε τη γιατρό. Για ακόμη καλύτερα πάρε απευθείας τηλέφωνο.

Περιμένω να μου πεις γνώμη για πρώτη εντύπωση!

Πήρα εγω τηλέφωνο και ζήτησα τον κ. Γιώργο Φραγκουλη................και μου τον εδωσαν...:rolleyes::rolleyes:
 
Μπλουζα