Veron, fue 3339grafts , 26 & 27/6 hdc

Veron

Well-Known Member
Γεια σου φίλε!
Από τι ηλικία άρχισε να εμφανίζεται η τριχόπτωση?
Από κληρονομικότητα πως πάει?

Αρχικά η δότρια και η ποιότητα τρίχας φαίνεται καλή.
Υψηλές γέφυρες + υψηλό crown τα θετικά για να δέσει καλύτερα το αποτέλεσμα.
Βεβαία πιστεύω σαν πρώτη μεταμόσχευση ίσως περιοριστείτε στο εμπρόσθιο μέρος έως στην μέση περίπου του κεφαλιού Hairline,α'β' με λίγο γ' ζώνη.

Με 3500 grafts η εικόνα σου θα αλλάξει σίγουρα προς το καλύτερο αλλά μελλοντικά θα χρειαστείς και δεύτερη μεταμόσχευση.

Καλή επιτυχία και υπομονή για την μεγάλη μέρα.Στα μέσα Ιουλίου είχα κάνει και εγώ.

@John_John1 Κοιτα τριχες εβρισκα στο κρανος απο 16-17 χρονων αλλα πρεπει να ταν στα πλαισια των περιπου 100 τριχων που χανεις την ημερα...Βεβαια αυτο ηταν και το ερεθισμα ωστε να παω στο δερματολογο και να μου δωσει μινοξιδιλη.Πραγμα που για μενα ειναι ηταν λαθος να ξεκινησω απο τοσο μικρη ηλικια.Νομιζω οτι αυτο το σταματα-ξεκινα , σταματα-ξεκινα την μινοξιδιλη ηταν σημαντικος παράγοντας για την σημερινη εικονα των μαλλιων.Ασε που αν ισχυει οτι την μινοξιδιλη την "παντρευεσαι" τοτε πρεπει ο ασθενης να το ξερει πριν την ξεκινησει ,οτι απαξ και την ξεκινησεις μετα δεν την σταματας γιατι θα σου γυρισει boomerang.

Κληρονομικοτητα...φιλε πρεπει να χω το λιγοτερο μαλλι και στα 2 σογια!Ο πατερα μπορει να μεν να εχει αραιωσει αλλα του ξεκινησε μετα τα 35-40 και σημερα ειναι 60+ και ειναι nwd 6

P.s Τι εννοουμε οταν λεμε οτι καποιος εχει υψηλες/χαμηλες γεφυρες
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Adriano

Well-Known Member
Καλή επιτυχία! την έχεις ψάξει την κλινική; Αξίζει τα λεφτά της; Το παν είναι να είναι καλός ο γιατρός γιατί κυκλοφορούν στην πιάτσα πολλά λαμόγια. Εγώ έχω μια καλή κλινική στην Αθήνα για μεταμόσχευση μαλλιών. Αν ενδιαφέρεσαι, μου λες!

Άνοιξε ένα νέο νήμα και παρουσίασε εκεί τα αποτελέσματα της κλινικής που εκπροσωπείς.
 

tasos33

Well-Known Member
Για την Καλογιάννη λεει, @Pantelis Karajohn η συμμαζευεσαι άμεσα ή τρως το banaki σου και χαλαρώνεις.

Μας έχεις ζαλισει το γεννητικο σύστημα με την Καλογιάννη και άσε γιατί της τα έχω μαζεμένα και πριν χρόνια την είχα πάρει τηλ και τα είχε ακούσει κιόλας.

Η ανεβαζεις περιστατικά της τώρα να δούμε τις δουλειες της η παίρνεις τον πουλο... .. Απλά...
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
@John_John1 Κοιτα τριχες εβρισκα στο κρανος απο 16-17 χρονων αλλα πρεπει να ταν στα πλαισια των περιπου 100 τριχων που χανεις την ημερα...Βεβαια αυτο ηταν και το ερεθισμα ωστε να παω στο δερματολογο και να μου δωσει μινοξιδιλη.Πραγμα που για μενα ειναι ηταν λαθος να ξεκινησω απο τοσο μικρη ηλικια.Νομιζω οτι αυτο το σταματα-ξεκινα , σταματα-ξεκινα την μινοξιδιλη ηταν σημαντικος παράγοντας για την σημερινη εικονα των μαλλιων.Ασε που αν ισχυει οτι την μινοξιδιλη την "παντρευεσαι" τοτε πρεπει ο ασθενης να το ξερει πριν την ξεκινησει ,οτι απαξ και την ξεκινησεις μετα δεν την σταματας γιατι θα σου γυρισει boomerang.

Κληρονομικοτητα...φιλε πρεπει να χω το λιγοτερο μαλλι και στα 2 σογια!Ο πατερα μπορει να μεν να εχει αραιωσει αλλα του ξεκινησε μετα τα 35-40 και σημερα ειναι 60+ και ειναι nwd 6

P.s Τι εννοουμε οταν λεμε οτι καποιος εχει υψηλες/χαμηλες γεφυρες

Και έμενα ξαδέρφια μου θείος,μπαμπάς φουλ στο μαλλί,σε έμενα χτύπησε από τους δυο παππούδες με διαφορετική αραίωση ο καθένας που έγινε μίξη σε μένα.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Ρε παιδια τι φωτος ειναι αυτες ; Καν δεν φαινεται για τοπικ ... λες κ τις εχει πατήσει με μαυρο μαρκαδόρο σρις φωτο του «μετα»... κ ο πιο αθώος κ αςχετος δεν τσιμπάει για να παει επιρεαςτει μ αυτες.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Το μεγαλύτερο ποσοστό είναι άσχετοι όμως και πιάνει το ψάρι.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Δεν γινεται βλεποντας αυτο να πεις «παω»... μονο μεσω γνωστού γνωςτος πας στα τυφλα επειδη σου παν ....
 

Veron

Well-Known Member
Δεν γινεται βλεποντας αυτο να πεις «παω»... μονο μεσω γνωστού γνωςτος πας στα τυφλα επειδη σου παν ....

Κι ομως @Giorgos-3 αυτοι που εχουν το διαθεσιμο εισοδημα , ειναι και καποιας ηλικιας οβερ 45-50.Μην νομιζεις οτι ειναι τοσο εξοικειωμενοι με την τεχνολογια για να ψαξουν πλήροφοριες για μεταμοσχευσεις ή απο φορουμ!
Απλα δες αν πατησεις στο google μεταμοσχευση μαλλιων τα αποτελεσματα που βγαζει...
 

tasos33

Well-Known Member
Λογικά ο @Pantelis Karajohn
Η θα είναι η ίδια η Καλογιάννη,
Η θα είναι ο συντροφος της
Η θα είναι ο ιδιοκτήτης της κλινικης που του χρωστάει τα ενοίκια και προσπαθεί να βοηθήσει την κατάσταση.




Μα δεν κανει καν καλο φωτοσοπ ... ουτε αυτο δεν πετυχαίνει !!!
 

maimou

Member
Από σύμπτωση διάβαζα πριν το νήμα του @Leone και έχει κάνει σε αυτήν. Και μετά έτρεχε το παιδί στην Κύπρο για να διορθώσει το αποτέλεσμα
 

nikolakis

Well-Known Member
Λογικά ο @Pantelis Karajohn
Η θα είναι η ίδια η Καλογιάννη,
Η θα είναι ο συντροφος της
Η θα είναι ο ιδιοκτήτης της κλινικης που του χρωστάει τα ενοίκια και προσπαθεί να βοηθήσει την κατάσταση.
Η κάποιος που προσπαθεί πασει θυσία να τη πηδήξει αλλα δε του κάθεται....
 

Veron

Well-Known Member
Για οσους εχουν περασει την διαδικασια στην Κυπρο,τι κανατε τις 5 υπολοιπες μερες μετα το χειρουργειο?
 
Μπλουζα