Tugrul maral?

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Adriano

Well-Known Member

Adriano

Well-Known Member
Επειδή έχω κάνει έρευνα και επειδή κάνει μπαμ ότι βασίζεστε μόνο σε φωτογραφίες παιδιά σας παρακαλώ να κοιτάτε να κάνετε λίγο καλύτερη έρευνα.
 

tasos33

Well-Known Member
Και μια πιο εμπειραστατωμενη παρατηρηση στις φωτογραφιες, με μεγεθυνση, επιπλεον φωτισμο κτλ.

Επειδή έχω κάνει έρευνα και επειδή κάνει μπαμ ότι βασίζεστε μόνο σε φωτογραφίες παιδιά σας παρακαλώ να κοιτάτε να κάνετε λίγο καλύτερη έρευνα.
 

minoxidilis

Active Member
Επειδή έχω κάνει έρευνα και επειδή κάνει μπαμ ότι βασίζεστε μόνο σε φωτογραφίες παιδιά σας παρακαλώ να κοιτάτε να κάνετε λίγο καλύτερη έρευνα.
Εχω διαβασει πολλα review για τον συγκεκριμενο,λες να ειναι στημενα?
 

minoxidilis

Active Member

Για 4 μηνες μετα καλα το βλεπω
userimage-2725147.JPG
 

Adriano

Well-Known Member
Ξαναλέω ευτυχώς που δεν είμαι mod εγώ.

Το τι βλέπεις εσύ με το τι ισχύει είναι άσχετο. Μιλάμε για κατεστραμμένη δότρια. Άσε που οι φωτογραφίες είναι άλα ντάλα.

https://www.realself.com/review/ist...D1-1XDayPM#media-review-6046323-image-2829799

Για δες τους 14 μήνες. Φαίνεται το παράθυρο και σε αυτό το μήκος ή όχι;
 

minoxidilis

Active Member
Ξαναλέω ευτυχώς που δεν είμαι mod εγώ.

Το τι βλέπεις εσύ με το τι ισχύει είναι άσχετο. Μιλάμε για κατεστραμμένη δότρια. Άσε που οι φωτογραφίες είναι άλα ντάλα.

https://www.realself.com/review/istanbul-tr-hair-transplant-drcinik-hairtransplantation-3600-grafts-head-chest?rsuid=3928902&utm_source=Sailthru&utm_medium=email&utm_campaign=NL-20180219-D1-1XDayPM 2018-02-24&utm_term=NL-20180219-D1-1XDayPM#media-review-6046323-image-2829799

Για δες τους 14 μήνες. Φαίνεται το παράθυρο και σε αυτό το μήκος ή όχι;
Στα παπαρια μου τι λες να στο πω απλα.αποψη μου ειναι δεν θα μου πεις εσυ τι βλεπω και τι ειναι κατεστραμενο,προτεινε αλλον και ασε τις μαγκιες αμα ημουν εγω mod κλπ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

minoxidilis

Active Member
Πολυ οξυθυμος εισαι αδερφε,χαλαρωσε λιγο. πΕνα banακι το χρειαζεσαι νομιζω @CVIAL.
Αν το χρειζομαι το ριχνει ο mod,κανενα προβλημα,δεν θα μου πουνε πως θα μιλαω γιαυτο που βλεπω,και αν ειμαι ασχετος διορθωσε με το δεχομαι αλλα λογια του στυλ αb ημουν εγω κλπ δεν μου αρεσουν φιλε,αν ειναι να φοβαμαι τι θα πω καλυτερα να μην ξαναποσταρω τιποτα, οταν ποσταρω και μου λενε αν ημουν εγω mod ο αλλος τι υπονοει πως τα περνω απο τον maral η απο την κλινικη cinik.Δλδ αμα ειχα λεφτα θα ασχολιoμουν με τον μαραλ και την κλινικη του cinik η τον kesser και τον ερντο,καποιοι δεν εχουν λεφτα θα πανε σε γιατρους υποδυεστερους,ειπα πως ειναι ο καλυτερος?αν ειχες λεφτα για ferrari θα διαλεγες fiat.
 

Adriano

Well-Known Member
Πραγματικά δεν έχω να σχολιάσω κάτι. Εγώ σαν mod αυτό που θα έκανα απλά θα ήταν να παρέμβω και να πω ότι η συγκεκριμένη κλινική δεν έχει την έγκριση κανενός μέλους από το forum. Δεν απείλησα κανένα και τα ελληνικά μου δεν επιδέχονται αμφισβήτησης. Επίσης φίλος δεν ειμαι κανενός από εδώ και δεν θέλω τέτοιες προσφονησεις. Είπα απλά την άποψη μου για το τι θα έκανα αν ήμουν mod και αυτό για να προστατέψω κόσμο που θα πάει να καταστραφεί.

Όλα τα παραπάνω που ειπώθηκαν δεν μπαίνω στη διαδικασία να τα σχολιάσω τα αφήνω στην κρίση όλων των μελωμ του forum.
 

minoxidilis

Active Member
Πραγματικά δεν έχω να σχολιάσω κάτι. Εγώ σαν mod αυτό που θα έκανα απλά θα ήταν να παρέμβω και να πω ότι η συγκεκριμένη κλινική δεν έχει την έγκριση κανενός μέλους από το forum. Δεν απείλησα κανένα και τα ελληνικά μου δεν επιδέχονται αμφισβήτησης. Επίσης φίλος δεν ειμαι κανενός από εδώ και δεν θέλω τέτοιες προσφονησεις. Είπα απλά την άποψη μου για το τι θα έκανα αν ήμουν mod και αυτό για να προστατέψω κόσμο που θα πάει να καταστραφεί.

Όλα τα παραπάνω που ειπώθηκαν δεν μπαίνω στη διαδικασία να τα σχολιάσω τα αφήνω στην κρίση όλων των μελωμ του forum.
Δεν το ηξερα πως αντιπροσωπεύεις ολο το φορουμ.Εννοειται πως δεν εισαι φιλος,δεν ηταν κυριολεκτικο το σχολιο μου,και εγω ειπα την αποψη στο τι θα εκανα αν διαλεγα σε low budget απο τουρκια μερια.Επισης να υπαρχει ενα thread με εγκρισεις κλινικων απο το φορουμ για να ξερουμε τι επιτρεπεται να γραφουμε αν ησουν moderator.Επισης το αν ησουν εσυ mod θα εκανες το ταδε,εμμεσα λες πως ο cvial δεν κανει αυτο που θα επρεπε .Για μενα ο cvial ασκει αψογα του κανονες.Και εγω δεν το συνεχιζω γιατι δεν εχει νοημα.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα