Traccas, fue, 3500 grafts, 20-21/11/2014

dimitris50423

Well-Known Member
φιλε μου ειδα και εγω τις αρχικες σου φωτογραφιες. εχεις λιγο καλυτερη εικονα απο οτι πριν. τα μοσχευματα που χρησιμοποιηθηκαν (3500) επρεπε να σου δωσουν πολυ καλο αποτελεσμα αν οχι τελειο.
Δυο πραγματα μπορει να συμβαινουν η σου εβαλαν λιγοτερα γκραφτς και σου ειπαν παραπανω αν πληρωνονται με το γκραφτ η δεν ειχες φυτρωση σε υψηλο ποσοστο και χαθηκαν μοσχευματα.
οπως και να εχει για 8500 ευρω και τοσα γκραφτς πρεπει να σου δωσουν μια εξηγηση τι μπορει να εφταιξε.
εγω βλεπω οτι δεν ισχυει παντα το οτι θα δωσω παραπανω λεφτα αλλα θα εχω ενα τελειο αποτελεσμα.
τα μαλλια επισης τα εχεις κατεβασμενα κατω και καλα κανεις για να εχεις καλυτερη εικονα. αν τα χτενισεις πανω θα δειχνουν πιο αραια.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
με τέτοια αποτελέσματα john αποθαρρύνεται γενικά κάποιος για να κάνει εμφύτευση..μην μιλάμε στο θέμα Κύπρου μόνο..κοιταω τις φωτό στις πρώτες σελίδες και και κοιταω και αυτές τώρα και διαφορά δεν βλέπω..που είναι τα 3500 grafts??????? πέταξαν και 8500€ έτσι για πλάκα!

Nαι σιγουρα αλλα οτα ο alex δεν διευκρινιζει κλινικη και βαζει και τις δυο κλινικες στο ιδιο καζανι...
Σα να λεμε dhi και medi jenne το ιδιο.
 
Μπλουζα