Toppik

tasos33

Well-Known Member
κατι κανω λαθος και δεν μπορω να βαλω εδώ το link. μια βοηθεια παιδια αν είναι δυνατον. προσπαθησα και με ΠΜ να σας στειλω, ουτε εκει μπορω
Αυτο το στελνει ενας τυπος που διαφημιζεται στο fb ? Κομμωτης νομιζω?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Το Mane το έχω δοκιμάσει. Δεν είναι τόσο καλό όσο το παραπάνω.

Το βάζω crown μόνο γιατί έχει ανοίξει και με δυσκολεύει με το τοππικ.Σε δευτερόλεπτα το καλύπτει και βάζω και λίγο τοππικ εάν χρειαστεί.
 

nikosssss

Active Member
Παιδιά μόλις παρέλαβα το παρακάτω. Δεν ξέρω αν είναι το αυθεντικό ή οχι αλλά είναι ακριβώς το ίδιο με το αυθεντικό. Νιώθω μεγάλο κορόιδο που έδινα στον Αναστασάκη 60 ευρώ για ένα προιον που απο έξω το πήρα με 10 ευρώ. Είμαστε για γέλια....

Απλά να πω οτι πήρα ακόμα ένα Kmax μέχρι να μου έρθει το toppik σε ποιο σκούρα απόχρωση, dark brown αντί medium brown που έπαιρνα στο toppik, και τελικά ήταν μια χαρά και με βόλεψε και αυτό.

Όπως και να χει για όποιον ενδιαφέρεται ας δει το παρακάτω. Ο seller είναι αξιόπιστος μου το έστειλε σε 7 μέρες...

Toppik.png
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Παιδιά μόλις παρέλαβα το παρακάτω. Δεν ξέρω αν είναι το αυθεντικό ή οχι αλλά είναι ακριβώς το ίδιο με το αυθεντικό. Νιώθω μεγάλο κορόιδο που έδινα στον Αναστασάκη 60 ευρώ για ένα προιον που απο έξω το πήρα με 10 ευρώ. Είμαστε για γέλια....

Απλά να πω οτι πήρα ακόμα ένα Kmax μέχρι να μου έρθει το toppik σε ποιο σκούρα απόχρωση, dark brown αντί medium brown που έπαιρνα στο toppik, και τελικά ήταν μια χαρά και με βόλεψε και αυτό.

Όπως και να χει για όποιον ενδιαφέρεται ας δει το παρακάτω. Ο seller είναι αξιόπιστος μου το έστειλε σε 7 μέρες...

Προβολή συνημμένου 17231

Από αγγλια είναι?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Nα σε καλά ευχαριστούμε! Οπότε πιστεύεις με το τοππικ από αναστασακη ίσως να είναι και ίδιο.
 

maria87

New Member
Παιδιά.Δυστυχως είναι ψεύτικα αυτά. Η γνήσια τόππικ στην Αγγλία έχει 35 λίρες τα 27,5γρ.τα έψαξα σήμερα. nikoss για μουφα τόππικ καλό είναι;
 

nikosssss

Active Member
Ναι παιδιά το έγραψα δεν ξέρω αν είναι αυθεντικό ή οχι. Αλλά αξίζει σίγουρα....
Ναι για μούφα είναι πολύ καλό, εμένα με καλύπτει όπως και το αυθεντικό. Αξίζει γιατί είναι παμφθηνο. Εγώ πήρα 2, και μαζί με τα μεταφορικά μου βγήκαν 26 ευρώ τι να λέμε τώρα....
 
παιδια δεν εχω κανενα παραπονο από το αγγλικο ΤΟΠΠΙΚ που σας εγραψα. απλα δεν το πουλανε σε πλαστικο μπουκαλακι αλλα χυμα σε σακουλα. ημουν πολύ επιφαλακτικος στην αρχη αλλα πλεον όχι. αγοραζω οικονομικες συσκευασιες των 200γραμμαριων που κρατανε πολλους μηνες. και κοντευω Norwood 5.
σας ευχαριστω για τον χρονο σας.
Βαγγελης
 

Briner

Active Member
Παιδιά, μην διαβάζω τέτοια τρελά. Αποκλείεται να είναι γνήσιο Τόπικ σε τέτοια τιμή. Κινέζικα είναι. Οι Κινέζοι σου βάλουν σκόνη σε ό,τι μπουκάλι θες. Είχα αγοράσει κι εγώ από Αλί «Τόπικ» κι όταν ρώτησα τον πωλητή αν είναι η ίδια σκόνη που πουλάνε και σε φακελάκια, μου απάντησε καταφατικά.

Στο κάτω κάτω, κοιτάξτε πόσο πουλάει το Τόπικ η μαμά εταιρεία και σκεφτείτε αν είναι ποτέ δυνατόν να πουλάνε οι μεταπωλητές σε τέτοιες εξευτελιστικές τιμές.
 
Παιδιά, μην διαβάζω τέτοια τρελά. Αποκλείεται να είναι γνήσιο Τόπικ σε τέτοια τιμή. Κινέζικα είναι. Οι Κινέζοι σου βάλουν σκόνη σε ό,τι μπουκάλι θες. Είχα αγοράσει κι εγώ από Αλί «Τόπικ» κι όταν ρώτησα τον πωλητή αν είναι η ίδια σκόνη που πουλάνε και σε φακελάκια, μου απάντησε καταφατικά.

Στο κάτω κάτω, κοιτάξτε πόσο πουλάει το Τόπικ η μαμά εταιρεία και σκεφτείτε αν είναι ποτέ δυνατόν να πουλάνε οι μεταπωλητές σε τέτοιες εξευτελιστικές τιμές.


δεν θα διαφωνησω φιλε μου. εγω απλα βλεπω ότι κανω την δουλεια μου 5 χρονια τωρα παμφτηνα και αν κανω Μεταμοσχευση καποια στιγμη σιγουρα κερδιζω ηδη σε χρονο και χρημα. αδιαφορω αν το προιον είναι Κινεζικο η όχι. και όπως εγραψα ημουν πολύ επιφυλακτικος στην αρχη. τελος παντων. ολες οι γνωμες εχουν την χρησιμοτητα τους.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Iσως να τα έκλεψαν από την μαμά εταιρία και να τα πουλάνε στην ξεφτίλα όπως οι γύφτοι από το Μενίδι με τα κινητά.
 

Briner

Active Member
δεν θα διαφωνησω φιλε μου. εγω απλα βλεπω ότι κανω την δουλεια μου 5 χρονια τωρα παμφτηνα και αν κανω Μεταμοσχευση καποια στιγμη σιγουρα κερδιζω ηδη σε χρονο και χρημα. αδιαφορω αν το προιον είναι Κινεζικο η όχι. και όπως εγραψα ημουν πολύ επιφυλακτικος στην αρχη. τελος παντων. ολες οι γνωμες εχουν την χρησιμοτητα τους.
Μα δεν το κατακρίνω. Κι εγώ χρησιμοποιώ κινέζικη. Αλλά δεν έχω την ψευδαίσθηση ότι είναι και Τόπικ. Κι αν κάποιος πιστεύει ότι είναι ίδια με το Τόπικ, τότε μάλλον δεν έχει χρησιμοποιήσει ποτέ γνήσιο Τόπικ.
 
Μπλουζα