Toppik spray (βελτιωμένο fullmore)

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Briner

Active Member
Για να πουλάει φτηνότερα από τον Αναστασάκη που είναι ο εισαγωγέας, μάλλον που πρόκειται για Τόπικ Πολωνίας. Βεβαίως, μια χαρά είναι και το πολωνέζικο.
 

tasos33

Well-Known Member
η διαφορα στην τιμη ειναι μικρη, δεν ειναι πολωνεζικο σιγουρα αφου το πωλονεζικο το χρησιμοποιω χρονια, το συγκεκριμενο apo hairmaker ειναι ιδιας ποιοτητας, θεωρω εφαμμιλο του αναστασακη
 

zwzw250

New Member
παιδια για πιο toppik μιλατε ?αυτο απο τον Αναστασακη ,το πηρε σε δειγμα ενας συγγενης μου και ηταν σαν σκονη που εκανε μπαμ οταν το εριχνε στα μαλλια...Αυτο εννοειτε η εχει βγει καποιο αλλο?
 

tasos33

Well-Known Member
Για να κανει μπαμ η δεν ξέρει να το βάζει,η πήρε λάθος χρωμα η είναι ακατάλληλο ς για τέτοια χρηση
 

tasos33

Well-Known Member
Πως να τον βοηθήσουμε?λίγο δύσκολο,,έχει να κανει κ σε τι στάδιο ο αραίωσης βρίσκεται,αν έχει 5 τρίχες μάλλον δεν είναι καταλληλος,οι περισσοτεροι παραγγελνουμε απέξω,είναι πολύ φθηνοτερο
 

zwzw250

New Member
δεν εχει μεγαλο σταδιο αραιωσης ..δεν ξερω ισως δεν πηρε και το καταλληλο χρωμα..εσεις σε μορφη σπρευ το παιρνετε η αυτο που πεφτει σαν το αλατοπιπερο πχ? :p
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Briner

Active Member
Το «αλατοπίπερο». Ρίχνεις όσο χρειάζεται για να καλυφθεί η περιοχή. Πατάς ελαφρά τα μαλλιά για να καθίσει καλύτερα, χτενίζεις απαλά να φύγουν τα περισσεύματα και κλειδώνεις με δυνατή λακ. Την εφαρμογή την κάνεις κάτω από δυνατό φως, με δυο καθρέπτες αν είναι δυνατόν, για να βλέπεις τυχόν αστοχίες και ατέλειες. Στη hairline θέλει προσοχή, γιατί είναι πολύ δύσκολη περιοχή.
 

giannis1991

Well-Known Member
Εγω πηρα απο ebay τα 27,5 γρ περιπου 10 ευρω απο αγγλια...σε μια εβδομαδα ηρθε και εφαρμοζει τελεια...επειδη το κροουν μου εχει ανοιξει πολυ λειτουργει πολυ καλυτερα απο το ντερματς...
 

nikosssss

Active Member
Εγω πηρα απο ebay τα 27,5 γρ περιπου 10 ευρω απο αγγλια...σε μια εβδομαδα ηρθε και εφαρμοζει τελεια...επειδη το κροουν μου εχει ανοιξει πολυ λειτουργει πολυ καλυτερα απο το ντερματς...

Γιάννη αν μπορείς κάνε μια προώθηση το link που αγόρασες!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εγω πηρα απο ebay τα 27,5 γρ περιπου 10 ευρω απο αγγλια...σε μια εβδομαδα ηρθε και εφαρμοζει τελεια...επειδη το κροουν μου εχει ανοιξει πολυ λειτουργει πολυ καλυτερα απο το ντερματς...

10 ευρω μονοοο? το τοππικ?
 

giannis1991

Well-Known Member
Δεν εχω λινκ γτ ο πωλητης δεν το εχει πια...παντως ηταν απο αγγλια 25 € 2 μπουκαλακια των 27,5 γρ και ο πωλητης λεγοταν embrose123...δεν εχω κανενα θεμα να διαφημισω απλα αν αυτο ειναι μουφια τοτε τι να πω το οριτζιναλ δεν θα εχει και καμια τρελη διαφορα...εχω βαλει την κοπελα μου να το τεσταρει σε ηλιο,μετα το γυμναστηριο,αλουστο το μαλλι και μου λεει οτι δεν μπορει να διακρινει τπτ...και ειναι πολυ καλυτερο απο το ντερματς...
 

giannis1991

Well-Known Member
Το τοπικ που περιγραφω πιο πανω αυτο ειναι...μππρει να καταλαβει καποιος αν ειναι μοθφα ή οτι αλλο νομιζει?
 

Συνημμένα

  • 1475759350399-1817498129.jpg
    1475759350399-1817498129.jpg
    2.3 MB · Προβολές: 334
  • 1475759380869-306418454.jpg
    1475759380869-306418454.jpg
    2.1 MB · Προβολές: 318
  • 1475759428689-812075689.jpg
    1475759428689-812075689.jpg
    2 MB · Προβολές: 297
Μπλουζα