Toppik shampoo

giwrgos athina

Active Member
Εχει δοκιμασει κανεις το τοπικ σαμπουαν??Τι ακριβως κα ει??πυκνονει τσ μαλλια με καποιον τροπο?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giwrgos athina

Active Member
Τελικα κανενας δεν το εχει δοκιμασει?σημερα που παραγκειλα τοπικ μου προτεινανε το σαμπουαν και την υγρη κερατινη που αυξανει τον ογκο της τριχας..
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
αν παραγγειλεις το μεγαλο μεγεθος δινει λοσιον και κατι αλλο δωρο.Χθεσινη προσφορα
 

giwrgos athina

Active Member
Το μεσαιο μεγεθος παραγγειλα και απο 20e h λιοσιον το αφησαν 16e.Το θενα ειναι κανει δουλεια το εχεις δοκιμασει jonn?
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Οχι αλλα θα θελα να το δοκιμασω.Ισως οταν ξαναπαραγγειλω
 

giwrgos athina

Active Member
Την παραγγειλα εγω..Μου ειπαν πως πυκνωνει εως 50% την τριχα και το βαζεις μετα το λουσιμο και το αφηνεις αφοβα πανω στο μαλλι μεχρι το επομενο λουσιμο..Δεν νομιζω να καραφλιαζει περισσοτερο αν δεν πλενεις το κεφαλι σου και κοιμασαι με αυτο γιατι για το τοπικ πολυ το λενε αυτο.θα το δοκιμασω και θα σου πω.
 

Bouklas

Well-Known Member
Πριν 4-5 χρονια είχα πάρει αυτό που λέτε, το hair fattener που υποτίθεται ότι δίνει 50% όγκο. Πίπες κάνει. Είναι σαν να έχεις πάρει ένα φτηνό gel από το super market, το έχεις χώσει στο μαλλί και όπως είναι φυσικό θα σου δώσει έναν A όγκο, σε καμια περίπτωση αυτά που διαφημίζουν. Είναι κανονικό gel, κολλάει στα χερια.

Το μονο που αξίζει μαζί με το toppik είναι το Spray Applicator. Πετάει εκεί που θέλεις, όσο θέλεις και εξοικονομεί πολύ σκόνη.
 

Bouklas

Well-Known Member
Το Spray Applicator το εχω παρει και δεν το χρησιμοποίησα ουτε μια φορα.
Δεν ξερω να το βαζω τι να πω,μου φυσαει το τοππικ και φευγει απο τα μαλλια.
Αν το χρησιμοποίησες από κοντινή απόσταση είναι λογικό με το φύσημα να διώξει και toppik που είχες πετάξει πιο πριν. Εγώ το πετάω περίπου 30 πόντους απόσταση και δεν φεύγει τίποτα. Είχα πάρει 1 φορα την giant έκδοση και πάνε σχεδόν 5 χρονια ακόμα δεν έχει τελειώσει το μπουκάλι, ενώ χωρίς αυτό μου τελείωσε τρομερά γρήγορα η regular έκδοση.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
5 χρονια το giant?Καλα εμενα το πολυ χρονο και δεν βαζω καθε μερα.
Καλα θα το ξαναδω αν μπορω να το καταφερω να βαζω με εκεινο το πραμα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
σε μια τυχαια αναζητηση επεσα στο τοπικ.pl δηλαδη στο επισημο πολωνικο σαιτ του τοππικ κ ειχε το giant 55 ευρω...εχω ο δικος μας θελει 99..αρε βοιδ....τσα βρεγμενη που θελουν
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Mα τι κοστος να εχει νομιζεις αυτο το μιγμα.5 ευρω το πολυ.
Και αυτο για την συσκευασια πιο πολυ.Χτυπαν και αυτοι στον πονο μας.
 
Μπλουζα