'' toppik'' από gold hair

tasos33

Well-Known Member
Τον τελευταίο ένα μισή μηνα χρησιμοποιώ σκόνη από gold hair.

Θετικα.
.. Τιμη
.. Χρώμα, το darκ Brown είναι πολύ πιο σκούρο από το ορίτζιναλ τοπικ, σε μένα είναι ιδανικο.

Αρνητικά.
... Ειναι γυαλιστερό ενώ το τοπικ είναι ματ.
... Τελειώνει πολύ γρήγορα, εχω αρχίσει να αμφιβάλλω αν η ποσότητα είναι αυτη που αναγράφεται.
... Είναι πιο ελαφρύ και πιο χοντρό κομμένο με αποτέλεσμα να δίνει άλλη εικονα σε σχέση με το τοπικ, επισης δεν είναι τόσο αντοχής στις δύσκολες συνθήκες, δεν γίνεται τσιμέντο παρόλο που ρίχνω αρκετό σπρέι, όταν θέλω να ξανάχτενισω την χερλαιν την επόμενη μέρα με αραιη βούρτσα δυστυχώς φεύγει όλο σε αντίθεση με τοπικ ορίτζιναλ η πολωνικο.

Ξανά γυρνάω στο πολωνικο παρολο που ανέβασαν τιμές παραμένει σημαντικά φθηνότερο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Τιμή και χρώμα ιδανικό και για μένα,πριν έδινα τα τριπλάσια σχεδόν στον Α...κη για toppik.

Είναι όντως πιο γυαλιστερό ενώ το toppik ματ άλλα δεν βλέπω κάποια διαφορά όταν το βάζω.

Αν τελειώνει γρήγορα η όχι δεν το έχω καταλάβει ακόμη...αγόρασα 2 σακουλάκια τα οποία τα έβαλα σε μπουκαλάκι toppik και πιστεύω είναι εντάξει στα γραμμάρια.

Σε μένα έκατσε καλά και πιστεύω θα το συνεχίσω.
 

tasos33

Well-Known Member
Γιάννη στο κραουν κάθεται καλά γιατί οι τρίχες είναι πάνω στο δέρμα, το θέμα είναι από την μέση και μπροστά όπου το μαλλί αρχίζει να σηκωνεται και πρέπει η σκονη να σταθεί στον '' αέρα'' ουσιαστικά.

Η γυάλα αρχιζει κια φαίνεται αφού πέσει η λακ μέχρι εκείνη την στιγμή πάνω στο μάλλι δείχνει ματ.


Τιμή και χρώμα ιδανικό και για μένα,πριν έδινα τα τριπλάσια σχεδόν στον Α...κη για toppik.

Είναι όντως πιο γυαλιστερό ενώ το toppik ματ άλλα δεν βλέπω κάποια διαφορά όταν το βάζω.

Αν τελειώνει γρήγορα η όχι δεν το έχω καταλάβει ακόμη...αγόρασα 2 σακουλάκια τα οποία τα έβαλα σε μπουκαλάκι toppik και πιστεύω είναι εντάξει στα γραμμάρια.

Σε μένα έκατσε καλά και πιστεύω θα το συνεχίσω.
 
Μπλουζα