Tmad77, fue, 2586 grafts, 15-16/01/2014

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

danceworld_2001

Well-Known Member
RE: M*RC Μιχάλ*ς Γεωργ*ου 2000-2500 grafts fue 15-16/01/2014

Βάλε καπέλο εντελώς χαλαρό όμως και αφράτο σύμφωνα με τις οδηγίες της Άντρι αλλιώς θα σε κοιτάνε σαν ζόμπι.

tmad77 είπε:
krhtikos21 είπε:
όλα καλά θα πάνε αδερφέ!!! υπομονή τώρα!
ευχαριστω.
στα αεροπλανα πως μπαινοβγενατε? πως να αποφυγω τα αδιακριτα βλεματα? καπελο φοβαμαι να βαλω λιγο.
 

Bouklas

Well-Known Member
RE: M*RC Μιχάλ*ς Γεωργ*ου 2000-2500 grafts fue 15-16/01/2014

Καλή επιτυχία φιλε μου να σου πάνε όλα όπως τα θες. ;)
Εγώ δεν φόρεσα καπέλο στον γυρισμό, ήξερα ότι όσοι με δούνε δεν θα με ξαναδούνε οποτε στα π@π@ρι@ μου δεν με ενδιέφερε καθόλου. :D
 

ROBOT

Member
RE: M*RC Μιχάλ*ς Γεωργ*ου 2000-2500 grafts fue 15-16/01/2014

Καλή ανάρωση φίλε καλή φύτρωση και ολα να πανε οπώς ήλπιζες ο Μιχαλιός έκανε πάλι souper δουλεία!!!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
RE: M*RC Μιχάλ*ς Γεωργ*ου 2000-2500 grafts fue 15-16/01/2014

Καλη συνεχεια στη πορεια σου!!!
 

dionysis84

Member
RE: M*RC Μιχάλ*ς Γεωργ*ου 2000-2500 grafts fue 15-16/01/2014

με το καλο φιλε!!!ευχομαι να πανε ολα super!!υπομονη απο εδω κ περα!
 
RE: M*RC Μιχάλ*ς Γεωργ*ου 2000-2500 grafts fue 15-16/01/2014

tmad77 είπε:
στα αεροπλανα πως μπαινοβγενατε? πως να αποφυγω τα αδιακριτα βλεματα? καπελο φοβαμαι να βαλω λιγο.

Αρχικά να σου ευχηθώ καλά αποτελέσματα !

Επειδή λίγο πολύ όσοι ταξιδέψαμε με αεροπλάνα έχουμε κάνει τέτοιες σκέψεις θα σου πω τα εξής:
Στα αεροπλάνα και γενικότερα μπορείς να βάλεις μια μπαντάνα αν δεν θέλεις να βάλεις καπέλο που σου είπαν και τα υπόλοιπα παιδιά. Απλά να είναι χαλαρά δεμένη, αυτό είναι πανάκι ίσα ίσα που θα ακουμπάει το κεφάλι και πολυ ελαφρύ μάλιστα. Όσες φορές έκανα πτήσεις και πολύωρες μάλιστα ανά διαστήματα έβγαζα και τη μπαντάνα για να παίρνει το κεφάλι αέρα.
Τώρα όποιος σε δει το πιθανότερο (να μη πω σίγουρο) ότι δεν θα τους ξαναδείς άσε που δεν θα ασχοληθεί κανείς μαζί σου μόνο στιγμιαία μπορεί να σε κοιτάξουν. Και το καλύτερο, από την αλλαγή στην εικόνα και στη διάθεση σου δεν θα σου καίγεται καρφί ποιος κοιτάζει..
 

tmad77

Member
RE: M*RC Μιχάλ*ς Γεωργ*ου 2000-2500 grafts fue 15-16/01/2014

Ευχαριστώ πολύ όλους για τις ευχές σας. Χθες βράδυ έφτασα σπίτι και όλα καλά πήγαν (τελικά στο μισό ταξίδι δεν φόραγα τίποτα και στο υπόλοιπο έβαλα καπέλο χαλαρά).
Από σήμερα ξεκινάω και τα λουσίματα. Μακάρι να πάνε όλα καλά από τώρα και στο εξής γιατί η ταλαιπωρία ήταν αρκετή και τα χρήματα αρκετά.
 

tmad77

Member
παιδια χθες το βραδυ ειχα πολυ φαγουρα κυριως στη δοτρια. μιλαμε δεν μπορουσα να κοιμηθω. καλα κ απο πρηξιμο αρκετο εχω. ειναι λογικο? εν το μεταξυ η φαγουρα ξεκινησε λιγομετα που εβαλα την αλοιφη, στην οποια εβαλα ενα gel aloe vera απο φαρμακειο επειδη μου τελειωσε της κλινικης. λετε να φταει αυτο?
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Ολα οσα ειναι λογικα και αναμενομενα μην ανησυχεις. Αν σου τελειωσε η αλοε της κλινικης, λογικο αυτη του φαρμακειου να σε ερεθισε γιατι εχει καποιο ποσοστο αλκοολ. Την κλινικης ειναι 100% καθαρη και δυσευρετη.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tmad77

Member
hater_of_baldness είπε:
Or try this http://www.pharmacydepot.gr/Product/98/Page/692/el/Optima-Organic-Aloe-Vera-Gel-Tzel-Alois-200ml/

την συγκεκριμενη εβαλα. λετε να σταματισω να βαζω απο σημερα? πριν λιγο λουστικα και εχει καλμαρει λιγο η φαγουρα αλλα με ενοχλει.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Φαγουρα και ερεθισμο θα εχεις ως και 15 μερες. Την κρεμα την σταματας μολις τελειωσουν τα υλικα της κλινικης δηλαδη συντομα. Ρωταγα και εγω τον γιατρο επιμονα. Δεν θελει κατι αλλο εχει ταχεια επουλωση μην φοβασαι.

tmad77 είπε:
hater_of_baldness είπε:
Or try this http://www.pharmacydepot.gr/Product/98/Page/692/el/Optima-Organic-Aloe-Vera-Gel-Tzel-Alois-200ml/

την συγκεκριμενη εβαλα. λετε να σταματισω να βαζω απο σημερα? πριν λιγο λουστικα και εχει καλμαρει λιγο η φαγουρα αλλα με ενοχλει.
 

tmad77

Member
danceworld ευχαριστω για την απαντηση σου. απλως αγχονομαι αν κατι δεν παει καλα. οντως εχει γρηγορη επουλωση η δοτρεια. απο την πισω πλευρα που παιρναμε την πρωτη μερα δεν φαινεται τιποτα. παντως τα μοσχευματα μεχρις στιγμης τα βλεπω ολα να ειναι στη θεση τους, καλο σημαδι πιστευω...
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Τα ιδια αγχη με σενα ειχα και εγω και τα ρωτησα πολλες φορες στην ομαδα του Μιχαλη. Οτι θες ρωτα μην φοβασαι. Τα πισω θα γινουν κομπλε αμεσα, τα πλαινα θα αργησουν λιγουλακι περισσοτερο. Γενικα θα εχεις ταχεια επουλωση παντου. Προσοχη μην σκυβεις ζοριστεις κτλ και προσοχη στα λουσιματα. Στις 5 μερες εισαι ασφαλης αναφορικα με την κρισιμη περιοδο, στις 20 μερες χορευεις!!! Ηλιο μακρια μονο 4 μηνες.
 

tmad77

Member
Ρε παιδιά μετά από πόσο καιρό από τη μμ μπορούμε να λουζόμαστε κανονικά και να χτενιζόμαστε όπως πριν?
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Σου έχω απαντήσει σε πμ μετά την ερώτηση που μου έκανες και σε πμ εσύ αλλά επειδή ρώτησες και εδώ. Με μία λέξη μετά απο 15 μέρες αλλά και πάλι απαλά, στον μήνα υπολόγισε κανονικά κανονικά.
 

tmad77

Member
Καλησπερα παιδια.
Ειμαι ενα μηνα και 20 ημερες περιπου μετα την επεμβαση.
Εχουν πεσει ενα 90% απο τα μεταμοσχευμενα μαλλια, αλλα εξακολουθουν ακομα να πεφτουν μερικα.
Το μονο που νιωθω ειναι λιγη φαγουρα δοτρια... τιποτα αλλο
Θελω να ρωτησω τους εμπειρους εδω, ειναι φυσιολογικο καποιες τριχες μεταμοσχευμενες που πεφτουν να εχουν τη μορφη γατζου?
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Καλησπέρα φίλε μου. Με την παραδοχή πως στην αρχή τα νέα μαλλιά βγαίνουν κατσαρά, ίσως γιαυτό τα βλέπεις έτσι. Πάντως εμένα όσα έπεσαν ήταν ίσια. Μήπως έχεις κατσαρό μαλλί?
 

tmad77

Member
danceworld_2001 είπε:
Καλησπέρα φίλε μου. Με την παραδοχή πως στην αρχή τα νέα μαλλιά βγαίνουν κατσαρά, ίσως γιαυτό τα βλέπεις έτσι. Πάντως εμένα όσα έπεσαν ήταν ίσια. Μήπως έχεις κατσαρό μαλλί?

danceworld εχω ελαφρυ κατσαρο μαλλι. οταν λεω σαν γατζο εννοω οτι στη μια ακρη να στριβουν 180 μοιρες (σε μικρο μερος της τριχας ομως, προς τη ριζα μαλλον). Δεν το εχω δει σε ολες τις τριχες που εχουν πεσει (περιπου σε ενα ποσοστο 20% θα ελεγα). Τι στο καλο μονο σε μενα τυχαινει αυτο??? δεν το χει παρατησησει κανεις αλλος?
 
Μπλουζα