Tελικα το Revivogen σταματαει την τριχοπτωση η οχι?

vayero

Member
Αναρωτιέμαι αν όλες αυτές οι θεραπείες αξίζουν για μένα. Αφού τα λίγα μαλλιά είναι εμφυτευμενα. Οπότε αν κάνω θεραπεία θα βγουν αλλά; Μέχρι τώρα δεν έχω δει κάτι! Αντιθέτως σταδιακά φεύγουν ή αποδυναμώνουν και τα υπόλοιπα!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vayero

Member
Έχω μεγάλο κενό πολύ περισσότερο πίσω αλλά και τα υπόλοιπα είναι αραιά και η μπροστινή γραμμή διακρίνεται απο... αραιοκατοίκηση!
Ολες οι δοκιμές δεν έδειξαν θετική αλλαγή!
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού

Rocknrolla είναι η δεύτερη φορά που σου κάνω παρατήρηση, και δεν μου αρεσει να με γράφουν.
Θα σε παρακαλέσω να μιλάς καλύτερα, και μην χρησιμοποιείς τέτοιου χαρακτηρισμούς που θα μπορούσαν να προκαλέσουν μηνύσεις στο φόρουμ από τρίτους.

Αν θες να αποδείξεις κάτι έχεις την δυνατότητα, πες την εμπειρία σου με αποδείξεις και άσε τον κόσμο να κρίνει την κλινική που πήγες.
 

weznem

Well-Known Member
vayero79 είπε:
Έχω μεγάλο κενό πολύ περισσότερο πίσω αλλά και τα υπόλοιπα είναι αραιά και η μπροστινή γραμμή διακρίνεται απο... αραιοκατοίκηση!
Ολες οι δοκιμές δεν έδειξαν θετική αλλαγή!

ξεκινα κερατιν καψουλες,εισαι καλο πειραματοζωο(εννοω δυσκολη περιπτωση,που θα δουμε τι μπορει να κανει το χαπι..και δεν εχει παρενεργειες ως τωρα,οποτε μικρο ρισκο..κατε με..)εξετασεις ολικης,ελευθερης τεστοτερονης,dht-προλακτινη,και ξεκινας,σε ενα μηνα παλι εξετασεις και βλεπουμε..αποψη μου..
εσυ αποφασιζεις..μην παρεξηγηθω..
μινοξιδιλη αιρολ και μινοξιδιλη κορτιζονουχα αλοιφη εχεις χρησιμοποίηση?
 

vayero

Member
τα έχω δοκιμάσει κι αυτά τα τοπικά! πιστεύω πλέον ότι όλα αυτά αποδίδουν σε νεότερες ηλικίες και σε πρωιμα στάδια τριχοπτωσης ώστε να επιβραδυνθεί η κατάσταση. όσες τρίχες έχω, είναι απο μεταμοσχεύσεις, αν και λίγες στην πραγματικότητα παρά τα υποσχομενα αυτών. αν υπήρχαν θύλακες που μπορούσαν να δώσουν θα είχε γίνει. όλα νεκρά!
απογοητευομαι γιατί αφενός όλα απέτυχαν σε μένα και γιατί αφετέρου δεν βλέπω κάτι που να δίνει αυτά που υπόσχεται. τι να κάνω, πάλι μεταμόσχευση; να περάσω πάλι όλη αυτή την ψυχοφθόρα και οδυνηρή διαδικασία; θα το σκεφτόμουν αν κάποιος μου έδινε πραγματικές υποσχέσεις, αλλά πως καθορίζονται αυτές και ποιος τις προσφέρει; υπάρχει γιατρός; μπα!
 

weznem

Well-Known Member
vayero79 είπε:
τα έχω δοκιμάσει κι αυτά τα τοπικά! πιστεύω πλέον ότι όλα αυτά αποδίδουν σε νεότερες ηλικίες και σε πρωιμα στάδια τριχοπτωσης ώστε να επιβραδυνθεί η κατάσταση. όσες τρίχες έχω, είναι απο μεταμοσχεύσεις, αν και λίγες στην πραγματικότητα παρά τα υποσχομενα αυτών. αν υπήρχαν θύλακες που μπορούσαν να δώσουν θα είχε γίνει. όλα νεκρά!
απογοητευομαι γιατί αφενός όλα απέτυχαν σε μένα και γιατί αφετέρου δεν βλέπω κάτι που να δίνει αυτά που υπόσχεται. τι να κάνω, πάλι μεταμόσχευση; να περάσω πάλι όλη αυτή την ψυχοφθόρα και οδυνηρή διαδικασία; θα το σκεφτόμουν αν κάποιος μου έδινε πραγματικές υποσχέσεις, αλλά πως καθορίζονται αυτές και ποιος τις προσφέρει; υπάρχει γιατρός; μπα!
εχεις θρεντ δικο σου με φωτογραφιες να δω το τριχωτο σου?αν ναι παραθεσε μου ενα λινκ να δω,αν οχι φτιαξε να εχουμε εικόνα..
για μεταμοσχευσεις δεν εχω πολλες γνωσεις οπως αλλα μελη,που θα σε κατατοπισουν καλυτερα..τι δοτρια περιοχή εχεις?δεν μπορω να εκτιμησω τιποτα διχως εικονες..το κερατιν ειναι χαπι οχι τοπικο..απλα μηπως δεν το εχεις αντιληφθει..το λεω..σθγουρα αν εισαι σε αρχικο σταδιο ειναι καλυτερα..
 

vayero

Member
δεν έχω φωτό απο ότι θυμάμαι (θρεντ)
θα προσπαθήσω να βάλω.
αυτό το χάπι έχω την εντύπωση ότι θα είναι μια απο τα ίδια χωρίς να θέλω να παρεξήγησω την πρόθεση σου να βοηθήσεις! ίσως επειδή έχω δοκιμάσει πολλά! όσο για την δοτρια περιοχή φρόντισαν οι καλοί χασαπηδες να την ...ξεκανουν! αν τα κουρεψω πολύ κοντά φαίνεται και η τομή απο την πρώτη μεταμόσχευση αλλά και κενά αφύσικα απο τις άλλες δυο που ήταν αλλου τύπου μεταμόσχευση!
το χάπι πόσο στοίχιζει και για πόσο καιρό απαιτείται η λήψη του; τι συστατικά έχει; για να μην κουράζω κι άλλους μιας και είναι εκτός θέματος μέχρι να βρω πως θα ανοίξω αυτό το θρεντ στείλετε μνμ αν θέλετε.
 

weznem

Well-Known Member
vayero79 είπε:
δεν έχω φωτό απο ότι θυμάμαι (θρεντ)
θα προσπαθήσω να βάλω.
αυτό το χάπι έχω την εντύπωση ότι θα είναι μια απο τα ίδια χωρίς να θέλω να παρεξήγησω την πρόθεση σου να βοηθήσεις! ίσως επειδή έχω δοκιμάσει πολλά! όσο για την δοτρια περιοχή φρόντισαν οι καλοί χασαπηδες να την ...ξεκανουν! αν τα κουρεψω πολύ κοντά φαίνεται και η τομή απο την πρώτη μεταμόσχευση αλλά και κενά αφύσικα απο τις άλλες δυο που ήταν αλλου τύπου μεταμόσχευση!
το χάπι πόσο στοίχιζει και για πόσο καιρό απαιτείται η λήψη του; τι συστατικά έχει; για να μην κουράζω κι άλλους μιας και είναι εκτός θέματος μέχρι να βρω πως θα ανοίξω αυτό το θρεντ στείλετε μνμ αν θέλετε.

http://www.hairlossgr.com/forum/thread-5076.html διαβασε εδω για το χαπι..μειωνει την διυδροτεστοτερονη..επικαλλουνται μηδαμινες παρενεργειες..(υποθετω επειδη δεν μειωνει οσο η φινα την dht και ισως δεν επηρεαζει την τεστοτερονη οπως και την ελευθερη τεστο..)καλο ειναι να διαβασεςι το θρεντ..το χρησιμοποιουν ειδη 2-3ατομα και δεν εχουν δει παρενεργειες..κανει κανα 50 ευρο το κουτι εχει λινκ μεσα καπου το θρεντ,εφορου ζωης αν το κοψεις θα χασεςι τα αποτελεσματα(δεν εχει βρεθει η μονιμη λυση εναντια στην φαλακρα)
σε ενα θρεντ που δεν θυμαμαθ ποιο ειναι,διαβασα για καποιον στην αγγλια νομιζω,που κανει τα μαλλια απο την δοτρια με μια πατεντα του να ξαναβγαινουν ωστοσο εχεις περιορισμο στα μοσχευματα(μικρο αριθμο)και μετα απο 9μηνες μπορεις να κανεις ξανα μ/μ.βεβαια κοστιζει..ψαχτο αν θες..
αντιλαμβανομαι οτι εχεις απογοητευθει,αλλα αν δεν εχεις αποδεχθει την καραφλα που συνεπως να τα παρατησεις ολα,πρεπει να κανεις κατι για να την αντιμετωπίσεις αφου σε ενοχλει.ειναι καλυτερα τα πραγματα και στις μεταμοσχευσεις απο τα λιγα που βλεπω καισε ελλαδα αλλα και γενικοτερα.. σε παραπέμπω να ψαξεις να μιλησεις με τον N094 μελος ετσι νομιζω λεγεται εχει κανει μ/μ στην ελλαδα και οχι μια,επιτυχημενη και εχει γνωσεις να σε βοηθησει..αρκετα με τις μ/μ πολυ καλυτερα απο εμενα.. προσπαθησε να αφησεςι το παρελθον και να δεις θετικα για το μελλον κατι καλυτερο θα μπορεις να εχεις με τα σημερινα δεδομενα πιστευω..\

think possitive... !!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα