Smp

jamtome

New Member
Καλησπερα σκεφτομαι να κανω SMP σε δοτρια(εχω κανει FUE).Υπαρχει καποιος στο forum που να εχει κανει σε Ελλαδα ή να εχει ξερει καποια πληροφορια?Ειδα μονο σε αναστασακη προς το παρον πως κανουν...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

jamtome

New Member
Φιλε μου δεν γνωριζω αλλα σιγουρα πανω απ τον μεσο ορο γτ για τα τριχοθυλακια που με εβγαλε φαινομαι θερισμενος.
 

jamtome

New Member
Μιλησα με την κλινικη του Αναστασακη και με ειπαν οτι δεν μπορουν να με δειξουν αποτελεσματα απο SMP ουτε απο φωτογραφιες online ειτε απο κοντα γιατι δεν εχουν συναίνεση οι πελατες.Δεν σας φαινεται λιγο περιεργο?
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Μιλησα με την κλινικη του Αναστασακη και με ειπαν οτι δεν μπορουν να με δειξουν αποτελεσματα απο SMP ουτε απο φωτογραφιες online ειτε απο κοντα γιατι δεν εχουν συναίνεση οι πελατες.Δεν σας φαινεται λιγο περιεργο?
Φιλε για ρωτα Βεκρή ... κ να μας ενημερώνεις γιατι εμενα προσωπικα μ ενδιαφερει να δω ενα αποτελεσμα έπιτελους στο φόρουμ μικροπεγκνεντεισον
 

jamtome

New Member
Πιστευεις δεν κανει ο κοσμος καθολου SMP σε Ελλαδα η δεν θελουν να κανουν share τα αποτελεσματα ?
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Πιστευεις δεν κανει ο κοσμος καθολου SMP σε Ελλαδα η δεν θελουν να κανουν share τα αποτελεσματα ?
Στην ελλαδα ακομα δεν εχουν εξικιωθει με την ιδεα ... προς το παρον καποιοι κανουν μονο στο σημάδι του στριπ οπως εχω κανει κ γω ....παντως αν πηγαινα το χρονο πισω κ δεν ειχα κανει καμια μμ κ ημουν γλομπος πιστευω θα το επιχειρούσα ... κ να σου πω κ κάτι; Θα ταν εκ του ασφαλούς ... με την εννοια οτι αν δεν μου αρεςε θα ξεκινούσα μετα την διαδικασια των μμ...
 

jamtome

New Member
Και εγω φιλε μου για πισω ενδιαφερομαι κυριως.Αν θες μπορεις να κανεις share την εμπειρια σου εδω η να στειλεις καποια φωτο ειτε εδω ειτε πμ οτι 8ελεις γιατι δεν εχω βρει καποιον να με βοηθησει που να εχει εμεπρια με SMP ως τωρα.Ευχαριστω
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Μα
Και εγω φιλε μου για πισω ενδιαφερομαι κυριως.Αν θες μπορεις να κανεις share την εμπειρια σου εδω η να στειλεις καποια φωτο ειτε εδω ειτε πμ οτι 8ελεις γιατι δεν εχω βρει καποιον να με βοηθησει που να εχει εμεπρια με SMP ως τωρα.Ευχαριστω
Μα εχω βαλει φωτο μου στο περσινό μου νημα ... αν ενδιαφερεσαι να καλύψεις μονο το στριπ τοτε καν το χωρις φόβο για μενα αξιζει ... εγω τι εκανα στην dhi κ ειμαι πολυ ευχαριστημενος αλλα αν ηθελα να κανω σε ολο το κεφαλι δεν νομιζω να εκανα την ιδια επιλογη .... γνκ ειμαι πολυ επιφυλακτικός γιατι δεν εχω δει ουτε εναν λαιβ για να κρινω κ επισης διακριτικά απέφυγαν να μου δείξουν φωτος αλλων ασθενών που εχουν κανει κ καΤι μου λεει αυτο ...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Jamtome κάνει και η HDC πλέον.
Άλλα επειδή δεν γνωρίζω λεπτομέρειες και αν σε συμφέρει για να πας Κύπρο να το κάνεις θα μπορούσες να επικοινωνήσετε με τον Κ.Φιουρη να σου εξηγήσει κάποια πράματα.

Όσο ήμουν Κύπρο πριν μια βδομάδα είδα από κοντά να κάνουν tricopigmentation άλλα για λίγο.
Την τεχνική την πήραν από Ιταλία.
Πήρα και ένα βιβλιαράκι στα χεριά μου από την κλινική να ρίξω ένα μάτι άλλα είναι στα Ιταλικά και Αγγλικά.
Την μέθοδο την κάνουν κάποιοι τεχνικοί από την κλινική.

54257359_2147287268686883_1466996288116490240_n.jpg
54278968_2147288378686772_7110498261823127552_n.jpg
54435290_2147280285354248_4859225474984837120_n.jpg
 

jamtome

New Member
Ειμαι απο Ηρακλειο Κρητης οποτε η μονη αμεση μου προσβαση ειναι η Advanced Hair Clinics.Εκλεισα ενα ραντεβου για αυριο για να συζητησουμε το ενδεχομενο και να δω αν εχουν φωτο να δειξουν.
 

Adriano

Well-Known Member
Jamtome κάνει και η HDC πλέον.
Άλλα επειδή δεν γνωρίζω λεπτομέρειες και αν σε συμφέρει για να πας Κύπρο να το κάνεις θα μπορούσες να επικοινωνήσετε με τον Κ.Φιουρη να σου εξηγήσει κάποια πράματα.

Όσο ήμουν Κύπρο πριν μια βδομάδα είδα από κοντά να κάνουν tricopigmentation άλλα για λίγο.
Την τεχνική την πήραν από Ιταλία.
Πήρα και ένα βιβλιαράκι στα χεριά μου από την κλινική να ρίξω ένα μάτι άλλα είναι στα Ιταλικά και Αγγλικά.
Την μέθοδο την κάνουν κάποιοι τεχνικοί από την κλινική.

Προβολή συνημμένου 21165 Προβολή συνημμένου 21166 Προβολή συνημμένου 21167

Εάν πήραν καθοδήγηση από εκεί που νομίζω θα κάνουν πάταγο. Πάταγο. Μπράβο στην κλινική για το εύρος των υπηρεσιών.

Μπορείς να μάθεις για κόστος κτλ;

Γιάννη καλή επιτυχία στη μεταμόσχευση σου.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εάν πήραν καθοδήγηση από εκεί που νομίζω θα κάνουν πάταγο. Πάταγο. Μπράβο στην κλινική για το εύρος των υπηρεσιών.

Μπορείς να μάθεις για κόστος κτλ;

Γιάννη καλή επιτυχία στη μεταμόσχευση σου.

Πριν 2-3 μήνες είχαν πάει στην Ιταλία ο Διευθυντής της κλινικής ο Κ.Φιουρης και 2 τεχνικοί από την κλινική για να παρακολουθήσουν αλλά και να εκπαιδευτούν οι τεχνικοί-placer. Την διαδικασία πάντως δεν την κάνουν οι γιατροί τις κλινικής.
Θα μάθω λεπτομέρειες.
Ευχαριστώ για τις ευχές σου.
 

giannis1991

Well-Known Member
@Adriano απο οτι βλεπω απο εκει που φανταζεσαι ειναι...βλεπω το λογοτυπο πισω στις φωτο και γνωριζω κξαι τα κεφαλια καθως τα εχω δει στο bellicapelli forum!Και ναι εχεις δικιο αν πετυχει θα κανει παταγο!!!Η μιλενα το λεει και στο σαιτ οτι εχει υπηρεσιες εκπαιδευσης!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Και για το λόγο του αληθές κρατάω στα χεριά μου το βιβλιαράκι που πήρα από την κλινική.

54514438_2147769655305311_604401275500494848_n.jpg
 

Adriano

Well-Known Member
@Adriano απο οτι βλεπω απο εκει που φανταζεσαι ειναι...βλεπω το λογοτυπο πισω στις φωτο και γνωριζω κξαι τα κεφαλια καθως τα εχω δει στο bellicapelli forum!Και ναι εχεις δικιο αν πετυχει θα κανει παταγο!!!Η μιλενα το λεει και στο σαιτ οτι εχει υπηρεσιες εκπαιδευσης!

Ξέρεις φίλε πόσες φορές μου την έχει βαρέσει να πάω να το κάνω να μην ξαναασχοληθώ; Απλά έχω πει να το κάνω σωστά ρε γαμώτο.
 

jamtome

New Member
Παιδες μολις γυρισα απο επισκεψη σε Advanced hair clinics.Με προτειναν μια θεραπεια αρχικα καθως δεν ειμαι εντελος αδειος για να διατηρησω τις ηδη υπαρχουσες τριχες.Ενα σαμπουαν , σπρει με μινοξιδιλη 5% αν δεν κανω λαθος και ενα gel συνολο 105 euro.Τους ρωτησα για SMP και με ειπαν 8α με απαντησουν την Δευτερα για τιμες και τυχον αποτελεσματα που ηδη υπαρχουν απο προηγουμενους.Σκεφτομαι να αρχισω με την θεραπεια απλα ειμαι εντελως ασχετος για το αν θα ειναι αποτελεσματικη η οχι και αν αυτα που με δινει ειναι τιμια.
 
Μπλουζα