Serioxil

Βάση των αποτελεσμάτων του GOMI αν και χρησιμοποιήσε και αλλα σκεβάσματα είπα να αφιερώσω λίγο χρόνο να ψαξω το serioxil. Διάβασα σε αγλλικό καραφλοφόρουν ότι κάποια άτομα είχαν βελτίωση και regrowth έτσι εντός ημερών θα το έχω και γω!
Απλά θα ήθελα να ρωτίσω αν το χρησιμοποιήσαν και άλλοι και ποια αποτελέσματά είχαν!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

billaros

Active Member
επειδη εχω ακουσει και γω καλα λογια γιαυτο να ρωτησω επισης αν εχει γενικα sideeffects και αν περιεχει μεσα μινοξ κλπ.κανει regrowth σε κροταφους?
 

billaros

Active Member
χρηση πως κανουμε?σε στεγνα η σε βρεγμενα μαλλια?1 φορα καθε βραδυ?το μπουκαλακι αυτο ποσο καιρο κραταει περιπου?αν ξερει καποιο παιδι που το χει χρησιμοποιησει thanks!
 

dk1984

Member
χρηση πως κανουμε?σε στεγνα η σε βρεγμενα μαλλια?1 φορα καθε βραδυ?το μπουκαλακι αυτο ποσο καιρο κραταει περιπου?αν ξερει καποιο παιδι που το χει χρησιμοποιησει thanks!
εγω σε στεγνα μαλλια μετα απο ρολλερ καθε μερα ,μπορει να σου κρατησει αρκετα εξαρταται με τη περιοχη που θα θες να καλυψεις αλλα σκετο δε νομιζω να κανει πολλα ειδικά στους κροταφους ...παντως μια δοκιμη αξιζει γιατι ο καθε οργανισμος αντιδρα διαφορετικα
Για αποτελεσματα δε μπορω να πω γιατι δεν το χρησιμοποιησα ποτε μονο του ,εβαζα depakine μαζι και ρολλερ
Αυτη την εβδομαδα για πρωτη φορα το δοκιμαζω μαζι με oleuropein και εννοειται πως ακομα δεν εχω δει κατι
 

mikegad

Well-Known Member
καλά από μόνο του σίγουρα δεν πρόκειται να κάνει θαύματα ,αλλά μπορεί να βοηθάει στην συντήρηση των υπαρχόντων
 
εγω σε στεγνα μαλλια μετα απο ρολλερ καθε μερα ,μπορει να σου κρατησει αρκετα εξαρταται με τη περιοχη που θα θες να καλυψεις αλλα σκετο δε νομιζω να κανει πολλα ειδικά στους κροταφους ...παντως μια δοκιμη αξιζει γιατι ο καθε οργανισμος αντιδρα διαφορετικα
Για αποτελεσματα δε μπορω να πω γιατι δεν το χρησιμοποιησα ποτε μονο του ,εβαζα depakine μαζι και ρολλερ
Αυτη την εβδομαδα για πρωτη φορα το δοκιμαζω μαζι με oleuropein και εννοειται πως ακομα δεν εχω δει κατι
Ποσο καιρο χρησιμοποιης serioxil?
 

billaros

Active Member
παιδια το τσιμπησα σημερα 26 ευρο απο πατρα κομμοτηριο.8 σταγονες λεει να βαζω καθε βραδυ οκ?σε στεγνα μαλλια,κροταφουσ και λιγο crown
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

billaros

Active Member
το δοκιμασα πρωτη φορα και οι οδηγιες ηταν 8 σταγονες να ριξω.απλα μου φαινονται πολυ λιγο γιατι στεγνωνει αμεσως και δεν προλαβαινει να απλωθει σε μεγαλη επιφανεια.μηπως χρειαζεται αρκετα περισσοτερο?
 

dk1984

Member
το δοκιμασα πρωτη φορα και οι οδηγιες ηταν 8 σταγονες να ριξω.απλα μου φαινονται πολυ λιγο γιατι στεγνωνει αμεσως και δεν προλαβαινει να απλωθει σε μεγαλη επιφανεια.μηπως χρειαζεται αρκετα περισσοτερο?
αποψη μου μην το απλωνεις με το δαχτυλο η κανεις μασαζ γιατι ενα μερος θα απορροφιεται απο αυτο απλωνε το καλυτερα με το dropper και κανε μασαζ με αυτο
 

dk1984

Member
Ποσο καιρο χρησιμοποιης serioxil?
3 μηνες το χρησιμοποιω τοσο κραταει περιπου ενα μπουκαλακι το τριμινο αντε στους δυομησι αν βαζεις παραπανω...αλλα επιμενω οτι απο μονο του δεν θα κανει κατι σε καποιον που εχει προχωρημενο νοργουντ
 
το δοκιμασα πρωτη φορα και οι οδηγιες ηταν 8 σταγονες να ριξω.απλα μου φαινονται πολυ λιγο γιατι στεγνωνει αμεσως και δεν προλαβαινει να απλωθει σε μεγαλη επιφανεια.μηπως χρειαζεται αρκετα περισσοτερο?
Άρχισα χρήση εχτές το βράδυ.Το μόνο π μπορώ να πω είναι ότι το πρωί που πήγα να βάλω λίγο νερό στο πρόσωπο μου και πέρασα τα χέρια μου μέσα από τα μαλιά μου(όπως κάθε πρωί )όππου έβρισκα 25 30 τρύχες βρίκα μόνο 5-6....αλλά θα δούμε

στο κεφάλι μου εχτός από καστορέλαιο και δαφνελαιο και μέντα με ρόλλερ δεν έβαλα τίποτε άλλο...
 

zaxosdogkanos

Active Member
μπορει καποιος να μου εξηγησει πως δουλευει και αν γινεται να χρησιμοποιηται εναλλαξ με μινοξ?
 

billaros

Active Member
εγω πρωτη φορα χτες το χρησιμοποιησα φιλε μου και διαπιστωσα οτι οι 8 σταγονες(βαζεις καθε βραδυ κ το αφηνεις ) που προτεινει στισ οδηγειες χρησεις μου φανηκαν πολυ λιγο γιατι στεγνωνει αμεσως και δεν προλαβαινεις να το αλοιψεις σε μεγαλο μερος.το βασικο του συστατικο ειναι στεμοξιδινη .δεν εχω ακουσει για παρενεργειες καθολου.ουτε για προβλημα σε συνδυασμο με μινοξ.αλλα καλυτερα να απαντησει και καποιος αλλος πιο εμπειρος γιαυτο
 
Μπλουζα