Scalp Micropigmentation στην DHI

John E

Member
Απο οτι φαινεται στην Ελλαδα δεν πουλαει το smp.Η μονη κλινικη που εψαξα ειναι η D*I και το κοστος ειναι 370 η ωρα αρα ενα χιλιαρικο η ολη δουλεια σε καλη περιπτωση NW, δεν πηρα αλλου γιατι μεχρι και οι φωτο που εχουν στα site τους ειναι απελπιστικες !! εμενα προσωπικα μια τετοια δουλεια θα με εκανε να προχωρησω το θεμα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John E

Member
Επιλογες υπαρχουν πολλες αλλα πιστευω οχι να τρεχουμε και στο εξωτερικο για smp δεν αξιζει και στα χρηματα!
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Παιδια έειδη το βρισκω ενδιαφέρον και το χω ψαξει το θεμα λιγο καθώς το χω στην ακρη του μυαλού εχω την εντυπωση οτι απο ελλαδα μονο ο Βεκρής κανει κάτι ... κ το λεω εφω που εκανα την ουλή στην dhi κ δεν μπορω να πω μια χαρα εκατσε.... στο εξωτερικό εχω βρει καποια με εξαιρετικά αποτελέσματα οπως για παραδειγμα της Vinci αλλα δεν μπορεις να παντρευτεις κάτι και να τρέχεις καθε 4-5 χρονια ιταλια η Αμερική η Βέλγιο επισης που ειδα μια φοβερη για μενα κλινική.
 

sotos_pr

New Member
Σήμερα πήγα σε γνωστή κλινική και μου είπαν 1700 για 4 συνεδρίες. Εκτός του ότι είναι πολλά μου τα χρήματα, μου είπαν ότι κάθε χρόνο θα θέλει επανάληψη. Αύριο θα πάω και σε άλλη και θα ενημερώσω
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Σήμερα πήγα σε γνωστή κλινική και μου είπαν 1700 για 4 συνεδρίες. Εκτός του ότι είναι πολλά μου τα χρήματα, μου είπαν ότι κάθε χρόνο θα θέλει επανάληψη. Αύριο θα πάω και σε άλλη και θα ενημερώσω
Ωραία κρατα μας ενήμερους ....
 

sotos_pr

New Member
Αυριο θα παω σε μια αλλη, αλλα απο το τηλ περιεργα μου τα ελεγαν.. Οτι κυριως το κανουν συνδιαστικα με ΜΜ... Τελος παντων, θα ενημερωσω αμεσα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

sotos_pr

New Member
DHI 370 την ώρα και γινεται απο εξωτερικο συνεργατη ο οποιος απουσιαζει στο εξωτερικο αυτη τη στιγμη. Εστειλα φωτογραφιες για να τις δει κααι να απαντησει για ποσες ωρες και σεσιον θα χρειαστω κυριως στο crown που με απασχολει
 

sotos_pr

New Member
Λοιπον, για το θεμα του crown που με απασχολει, με ενημερωσε σημερα μια πολυ ευγενικη κυρια απο DHI σε συνεχεια της συνομιλιας που ειχαμε χθες. Θελουν 2 συνεδριες περιπου 1.30 ωρα συνολο περι τα 550 - 570 ευρω. Εστειλα αυτη τη φωτο. Παντως ειναι οι μοναδικοι που μεχρι στιγμης μου απαντησαν θετικα και αμεσα. Οι υπολοιποι μου ελεγαν οτι smp κανουν κατα κυριο λογο σε περιπτωσεις strip.
 

Συνημμένα

  • 20190422_143343.jpg
    20190422_143343.jpg
    790 KB · Προβολές: 49

crossfire

Well-Known Member
Τι ακριβώς θέλεις να πετύχεις με το smp;
Πώς θα το υποστηρίξεις στυλιστικά;
Το smp υποστηρίζεται μόνο σε ξυρισμένο κεφάλι ή σε κεφάλι με αραιό μαλλί χωρίς καραφλα σημεια έτσι ώστε να δημιουργεί μια ψευδαίσθηση ότι το μαλλί είναι πιο πλούσιο.
Όπως είσαι τώρα ξέχασε το.
Μαλλί μπροστα πίσω και στα πλάγια και απο πανω μια φόλα μαύρη, δεν υπάρχει στον πλανήτη γη.
 

sotos_pr

New Member
Τι ακριβώς θέλεις να πετύχεις με το smp;
Πώς θα το υποστηρίξεις στυλιστικά;
Το smp υποστηρίζεται μόνο σε ξυρισμένο κεφάλι ή σε κεφάλι με αραιό μαλλί χωρίς καραφλα σημεια έτσι ώστε να δημιουργεί μια ψευδαίσθηση ότι το μαλλί είναι πιο πλούσιο.
Όπως είσαι τώρα ξέχασε το.
Μαλλί μπροστα πίσω και στα πλάγια και απο πανω μια φόλα μαύρη, δεν υπάρχει στον πλανήτη γη.
Δεν εχω ξυρισει ποτε το μαλλι, αυτο που σκεφτομουν ηταν να το επαιρνα ολο εντονο buzz cut. Εννοειται πως ετσι οπως ειμαι τωρα το ξεχναω. Αν και αυτα που μου ειπαν καλυτερα ΜΜ και μετα βλεποντας και κανοντας
 

nikolaos2014

New Member
Εκανε φιλος μου προσφατα,παιδια εχει πολυ καλο αποτελεσμα,το θεμα του ειναι αν μπορει να βαζει regain,γιατι απο οτι ρωτησα και εγω το regain εχει οινοπνευμα και αλλα χημικα που χανετε πιο γρηγορα το μελανι απο το SMP.Εχουν και στην Θεσσαλονικη πλεον,ακομα θελει προστασια απο τον ηλιο,νερο με αλατι (θαλασσα),ακομα δεν θελει εντονο μασαζ.Αρα αν κανει καποιος μετα θα μπορει να βαζει regain+ proscar που επερνε κανονικα ή θα χασει και οτι ειχε σώσει απο την γνωστη μεθοδο;Παντως εχει αποτελεσμα,εχει καλυψει κενα που ειχε.
 
Μπλουζα