Salonikios30, fue, 1900 grafts, 17-05-2016

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Γιατί ρε συ στριπαρ στεναχωριέστε που είμαι κατά του Τούρκου? Αδερφός σας είναι?
Επίσης και εσείς πικρόχολα σχόλια και πόλεμο κατά τις κλινικής η οποία ξέρετε έχει προσφέρει αρκετά αξιόλογα αποτελέσματα. Γιατί έτσι? Έγινε κάτι προσωπικό με την κλινική και δεν τον ξέρουμε?
Όπως και εσείς παθιάζεστε ο καθένας εκεί που τον συμφέρει είτε είναι dhi είτε ahc είτε λορετζο είτε Ερντογαν έτσι και εγώ θα υποστηρίξω εκεί που έκανα μεταμόσχευση και πήγε καλά το αποτέλεσμα μου και έμενα και του Νικολά και πολλών άλλων παιδιών.
Δεν κάνω κάτι παραπάνω αποτι κάνετε εσείς σαν οπαδοί.
Οπότε σε ένα καζάνι βράζουμε και θα βγάζω ότι πικρόχολο σχόλιο θέλω για τον Τούρκο.
Όσο για την φίνα δεν αντιλέγω σε αυτό που λες άλλα όταν μιλάς για ηθική και Ιπποκράτη να βάζεις και τον Ερντογαν στο ίδιο καζάνι όχι μόνο την Hdc.

John νομίζω ότι πρέπει να κατεβάσεις τους τόνους. Το θέμα της HDC το ξεκίνησαν οι ασθενείς της κάνεις άλλος. Ως εκ τούτου μίλα με επιχειρήματα και επί της ουσίας.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Τον dance τον δικαιολογώ γιατί το παιδί έχει δηλώσει ότι συνεργάζεται με τον Γεωργίου κάποιες φόρες όποτε λογικό να τον στηρίξει ένα παραπάνω. Αλλα εσείς οι υπόλοιποι δεν μπορώ να καταλάβω γιατί πάτε να ρίξετε την κλινική.
Ξεχνάτε τα 100 καλά και βλέπετε το ένα κακό?
 

koumparos

Well-Known Member
Γιαννη κανενας δεν προσπαθει να βγαλει την κλινικη σκαρτη.Αν διαβασες το πρωτο νημα του σαλονικιου η υποστηριξη της κλινικης δεν ηταν σωστη και αναφερθηκαν απο τον ιδιο τον σαλονικιο και απειλες.Δεν γινεται ομως με τις ελληνικες κλινικες να γινεται μπαχαλο να τους βγαζουμε κομπογιανιτες και εδω να σωπαμε.Νομιζω ειναι το δικαιο.Την ιδια κριτικη δεχτηκε και ο διασημος βελγος με το μετριο(επιεικως) αποτελεσμα σε αλλο νημα.Εδω με τον σαλονικιο εγινε λαθος consultation και ειχαμε θεματα και με την φυτρωση οπως και shockloss.Κανενας δεν εγγυαται 100% αποτελεσμα και ειναι κατανοητο αλλα η σταση της κλινικης στην αρχη συμφωνα με τα λεγομενα του σαλονικιου δεν ηταν σωστη.Στο τελος ανελαβαν τις ευθυνες τους το οποιο ηταν και το σωστο.
 

salonikios30

Active Member
5000+ δότρια και 350g μόνο για repair?


Sent from my iPhone using Tapatalk


NAI αυτη ηταν η εκτιμηση του γιατρου που την ψιλαθισε!το επισημανε για 5000+ δοτρια και οτι με καλυπτει για το μελλον οπως και να εχει με την προδιαθεση που εχω!οσο αναφορα τα 350 graft και εμενα μου φανηκαν λιγα,αλλα τοσα χρειαζομουν κατα τον γιατρο το οποιο επισημανε πριν κ κατα την διαρκεια της επεμβασης!Ευχομαι πλεον να εχω την ομοιογενεια που ευελπιστω γιατι ειναι κριμα τοση ταλαιπωρια!
 

Stripar

Established Member
Γιατί ρε συ στριπαρ στεναχωριέστε που είμαι κατά του Τούρκου? Αδερφός σας είναι?
Επίσης και εσείς πικρόχολα σχόλια και πόλεμο κατά τις κλινικής η οποία ξέρετε έχει προσφέρει αρκετά αξιόλογα αποτελέσματα. Γιατί έτσι? Έγινε κάτι προσωπικό με την κλινική και δεν τον ξέρουμε?
Όπως και εσείς παθιάζεστε ο καθένας εκεί που τον συμφέρει είτε είναι dhi είτε ahc είτε λορετζο είτε Ερντογαν έτσι και εγώ θα υποστηρίξω εκεί που έκανα μεταμόσχευση και πήγε καλά το αποτέλεσμα μου και έμενα και του Νικολά και πολλών άλλων παιδιών.
Δεν κάνω κάτι παραπάνω αποτι κάνετε εσείς σαν οπαδοί.
Οπότε σε ένα καζάνι βράζουμε και θα βγάζω ότι πικρόχολο σχόλιο θέλω για τον Τούρκο.
Όσο για την φίνα δεν αντιλέγω σε αυτό που λες άλλα όταν μιλάς για ηθική και Ιπποκράτη να βάζεις και τον Ερντογαν στο ίδιο καζάνι όχι μόνο την Hdc.
Η διαφορά που ΔΕΝ βλέπεις ειναι ότι «εμείς» απαντάμε τεκμηρειωμενα και “to the point” σε όλα τα κακώς κείμενα.

Ενώ εσύ προσπαθείς να βαφτίσεις το ψάρι- κρέας , το σωστο-λάθος και το κάνεις με τόσο αφελές και παιδαριώδη τρόπο που ΕΥΤΥΧΩΣ βγάζει μάτι...

Αν την εποικοδομητική κριτική την βαφτίζεις οπαδισμο,
τότε πολύ εύκολα μπορούν να κρίνουν την δίκη σου προσπάθεια, άλλοι σαν χουλιγκανισμό!!!

Νομίζω τα σχόλια σου δεν βοηθανε ούτε εσενα αλλά ούτε και την HDC,
βέβαια μπορείς να συνεχίσεις να γράφεις ότι σου κατέβει...
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
John νομίζω ότι πρέπει να κατεβάσεις τους τόνους. Το θέμα της HDC το ξεκίνησαν οι ασθενείς της κάνεις άλλος. Ως εκ τούτου μίλα με επιχειρήματα και επί της ουσίας.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Δεν θέλω να έρθω σε αντιπαράθεση ούτε με εσένα mod ούτε με κανένα από τα παιδιά τα οποία γνωρίζω προσωπικά χρόνια.
Σκοπός όμως είναι να υπάρχει αντικείμενικη αξιολόγηση και οι τόνοι να χαμηλώνουν από όλους.
Όλο αυτό φαίνεται σαν μια οργανωμένη δυσφήμιση για την κλινική και το θεωρώ άδικο σύμφωνα πάντα με την προσωπική μου εμπειρία με την κλινική αυτή.
Καληνύχτα!
 

Stripar

Established Member
Μα εδώ Γιάννη
δεν αξιολογούμε την προσωπική σου εμπειρία προ ετών(αυτό το κάναμε στο νήμα σου τότε),
αλλά την τραυματική εμπειρία του Σαλονικιου που είχε και έχει κάθε δικαίωμα
(βάση του Τί εχουμε δει και το Τί έχει γραφεί)
να είναι δυσαρεστημένος...
 

salonikios30

Active Member
δεν εγινε αναλυτικς -γραπτες μετρησεις,η επισημανση-διαβεβαιωση εγινε απο ψιλαφισμα του γιατρου,ο οποιος κακα τα ψεματα γιατρος ειναι και εχει ενα καλο ονομα!
 

salonikios30

Active Member
Δεν απαντησα ευθεως γιατι απο την μια δε θελω να γινει το νημα λογος αντιπαραθεσεων αλλα απο την αλλη ειναι ουσιωδης αυτο που ρωτας και θελω να υποθουν τα παντα οπως παντα εκανα!
 

salonikios30

Active Member
John John
Μετά λύπης μου διαπιστώνω
Ότι από τότε που γύρισες από το ταξίδι σου , απανταχού διατυπώνεις πικρόχολα σχόλια για τον erdo ενώ από την άλλη άκρως κολακευτικά για την HDC.
Ενώ είναι άκρως υπερβολικά και τα μεν και τα δε!!!

Για παράδειγμα:
Παραπάνω λες ότι ο Erdo ταίζει ΟΛΟ τον κόσμο fina, ενώ εχουμε τρία μέλη που έχουν κάνει στον συγκεκριμένο γιατρό και όχι fina δεν παίρνουν αλλά ούτε καν minox.

Συνεπώς δεν θεωρείς ότι όλο αυτό σε παρουσιάζει κάπως γραφικό?

Από την άλλη ,
Τον Σαλονικιο τον χαπάκωσε με το ζόρι
Η hdc

Γιατί άραγε?...?
Προς αποφυγη παρεξηγησεων ξεκινησα δοκιμαστηκα φινα αλλα κατ επιλογη οχι υποδειξη της κλινικης.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
δεν εγινε αναλυτικς -γραπτες μετρησεις,η επισημανση-διαβεβαιωση εγινε απο ψιλαφισμα του γιατρου,ο οποιος κακα τα ψεματα γιατρος ειναι και εχει ενα καλο ονομα!

Με αετισιο μάτι σου έκανε τη μέτρηση της δοτριας ο γιατρός της hdc δηλαδή. Όπως λέγανε κάποιοι και για άλλες κλινικές.
Ας προσπαθούσε να πει κάτι λογικό τουλάχιστον και όχι 5000+ μοσχευματα. Τόσοι ιατροι σε είδαν και είπαν ότι δεν είναι καλή η δοτρια. Ακόμη και από τις φωτογραφίες φαίνεται.
John John με τέτοια υποστήριξη στην hdc στρεφεις εναντίον σου ακόμη και άτομα που σε υποστηρίζαν.
Δεν νομίζω να κάνεις καλό στην κλινική.
Καλή επιτυχία salonikie. Και με την επέμβαση και με τη φινα.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Γιαννη φιλοι ειμαστε το ξερεις. Και καιρο τωρα. Αλλα μια σημειωση. Τι σχεση εχει ο Μιχαλης Γεωργιου εδω; Εδω δεν ειναι νημα στηριξης του Γεωργιου ουτε σταυρωμα της hdc. Ξερουμε καλα τι ειναι η hdc. Ειναι vfm επιλογη ακομη και σημερα και μπορει να παει καλυτερα ακομη αν βελτιωσει το θεμα consultations και ισως μερικες μικρες αδυναμιες. Τα κακως κειμενα ομως πρεπει να αναφερονται για να λυνονται.

Οσο για την συνεργασια μου με τον γιατρο δεν ειναι τιποτα το τρομερο να πηγαινεις εναντι αμοιβης 1 φορα καθε 8 μηνες στα ραντεβου του. Καλο ειναι και για τους πελατες να βλέπουν ζωντανο παραδειγμα. Η παρουσια μου ειναι διακριτικη και ποτε δεν λεω σε κανεναν που να παει και ισα ισα τονιζω το καλυτερο και πολλες φορες που ατομα μου ζηταγαν να πανε Μιχαλη τους ειπα οχι πηγαινε αλλου για τις απαιτησεις σου.

Επισης το οτι σημερα η τιμη της hdc επεσε στα 2 - 2,5 ειναι εξαιτιας μου γιατι ευθυγραμμιστηκαν με Γεωργιου που αφορητα πιεζω 2 χρονια τωρα να μειωνει ελεω κρισης και εχω φτιαξει πολλα μελη στις τιμες. Αυτο ειναι το δικο μου λιθαρακι εδω και μεχρι εκει. Δεν ειμαι ουτε φανατικος ουτε τιποτα. Ο χωρος αυτος ειναι τιγκα βρωμικος και 8 χρονια εδω, με τοσα ατομα που εχω δει και με τις ιστοριες που εχω μαθει ξερω απο πρωτο χερι. Εμεις σαν μελη πρέπει να στηριζουμε το σωστο και το δικαιο ακομη και αν παει κοντρα στις συμπαθειες μας.

Τον dance τον δικαιολογώ γιατί το παιδί έχει δηλώσει ότι συνεργάζεται με τον Γεωργίου κάποιες φόρες όποτε λογικό να τον στηρίξει ένα παραπάνω. Αλλα εσείς οι υπόλοιποι δεν μπορώ να καταλάβω γιατί πάτε να ρίξετε την κλινική.
Ξεχνάτε τα 100 καλά και βλέπετε το ένα κακό?
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
2,50 Μαρρα και 2 με Χριστίνα νομίζω.
Εαν κάνω μελλοντικά μάλλον θα κάνω με Χριστίνα λόγο τις τιμής γιατί δε σηκώνει και πολύ η τσέπη μου.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ο cvial θέλει να χαμηλώσω τους τόνους και ίσως να έχει δίκιο άλλα δεν θέλει να κατεβάσει τους τόνους σε άτομα σαν τον hijiko και αρκετά άλλα που ισοπεδώνουν την κλινική και την λασπολογούν και βρίσκουν όλα τα αποτελέσματα τις κλινικής χάλια επειδή βρήκαν ένα πάτημα του σαλονικιού.
Ας μας μιλήσει με επιχειρήματ και ο hijikos cvial πρώτα και μετά θα χαμηλώσω τόνους και εγώ.
 

aeratos28

Just aeratos
Συμφωνώ να χαμηλώσουν οι τόνοι,αλλά Γιάννη δεν είναι ένα το πάτημα.ειναι ο Σαλονικιός είναι ο παντελ,bluearmy,stathis και σίγουρα κάποιοι άλλοι που δεν θυμάμαι καν..παντού υπάρχουν πατάτες ,τα έχουμε ξαναπεί..κάθε φορά που βγαίνει πατάτα ,το ίδιο λές και εσύ ρε μαν,κοιτάτε το ένα..εμ,δεν είναι ένα..μην ξεκινήσουμε τσακωμούς,νορμάλ μιλάω εντελώς.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ο cvial θέλει να χαμηλώσω τους τόνους και ίσως να έχει δίκιο άλλα δεν θέλει να κατεβάσει τους τόνους σε άτομα σαν τον hijiko και αρκετά άλλα που ισοπεδώνουν την κλινική και την λασπολογούν και βρίσκουν όλα τα αποτελέσματα τις κλινικής χάλια επειδή βρήκαν ένα πάτημα του σαλονικιού.
Ας μας μιλήσει με επιχειρήματ και ο hijikos cvial πρώτα και μετά θα χαμηλώσω τόνους και εγώ.

Μάλλον δεν με κατάλαβες. Άλλο πράγμα είναι να κρατάς υψηλούς τόνους υπερασπιζόμενος την κλινική και άλλο να ξεκινάς επίθεση σε υψηλούς τονους στις άλλες κλινικές και να μιλάς για οπαδισμό κλπ. Αν έχεις πρόβλημα με τον Hijikos απάντησε σε αυτόν σε οποιονδήποτε τόνο θες.

Να σου θυμίσω ότι η συντριπτική πλειοψηφία έχει εκφραστεί με καλά λόγια για τα αποτελέσματα της κλινικής και κάνει έναν ήρεμο διάλογο προσπαθώντας να ηρεμήσει τον Salonikio αλλά και τον Παντελή (2 περιστατικά) οι οποίοι κατηγόρησαν ανοιχτά την κλινική και κράτησαν τους πιο υψηλούς τόνους από οποιονδήποτε άλλο.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Harris_G

Well-Known Member
Με 2,5/graft η επιλογη ειναι μια (Erdo), οποιος δεν την κανει απλα "αυτοκτονεί". Ο @danceworld_2001 ηταν απο τα πρωτα άτομα που μίλησα προσωπικά, από τα πρώτα πράγματα που μου είπε οταν τον ρωτησα τι παιζει με Κυπρο, ηταν ότι η HDC είναι καλή κλινική και ο Μαρας πολύ καλός γιατρός, μετά μου ανέλυσε κάποια πράγματα τα οποία τα διαπίστωσα ιδίοις όμμασι στο ραντεβού και δε χρειάστηκε καθόλου να στηριχτώ στα λεγόμενα του. Λίρα 100 ο Dance και πολυ αντικειμενικος, εξαιρετικος χαρακτηρας και ΑΨΟΓΟ το αποτέλεσμα της ΜΜ του.
 
Μπλουζα