Salonikios30, fue, 1900 grafts, 17-05-2016

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Harris το σχόλιο είναι εκτός θέματος. Μην συνεχίζουμε την κουβέντα για θέματα που δεν έχουν σχέση με Salonikio και hdc


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Harris_G

Well-Known Member
Cvial, για HDC δε λεω? Απλα απαντω στο αν ο danceworld που συνεργαζεται με ανταγωνιστικη κλινικη (οχι ακριβως συνεργασια αλλα να χαμε να λεγαμε), εχει προσπαθησει να μειωσει την εν λογω κλινικη. Καταθετω σα μαρτυρας.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Επειδη ερχονται παιδια στον Μιχαλη που ειδαν και hdc η ταριφα ειναι παγια 2,5 Μαρα και 2 στην κοπελα αλλα εχουν υπαρξει και ενδιαμεσες τιμες. Οι τιμες το 2013 που εκανα ηταν μεγαλυτερες. Υπαρχει σαφη συμπιεση απο τοτε ως σημερα που θα προσπαθησω να συνεχιστει.

Παει το 2.5 Dance? Νομιζα ειναι 2 στην κοπελα και 2.5 στον Μαρα..οχι;
 

koumparos

Well-Known Member
Εγω παντως θα προτιμουσα να ειχαμε στο φορουμ ατομα απο τις κλινικες σοβαρα και καταρτισμενα σαν τον dance και θα γλιτωναμε απο αυτο το μπαχαλο και την διαπομπευση που γινεται καθε φορα.Ειμαι σιγουρος οτι θα ειχαμε καλυτερη ενημερωση,ισως καλυτερες τιμες και το κυριοτερο αμεση επαφη με την κλινικη που μας ενδιαφερει.
 

salonikios30

Active Member
Επειδη αναφερθηκατε στον DANCE .Κατ εμε αντικειμενικοτατος, γνωστης , πολυ καλο παιδι ,πραγματι υποστηριζει Γεωργιου και δεν το κρυβει,αλλωστε το αποτελεσμα του ειναι κορυφαιο, αλλα γνωμονας του τον συμφερον του υποψηφιου και οχι εκαστοτε κλινικης, δε θα διαστασει να σου αντιπροτεινει αλλη κλινικη συμφωνα με τις αξιωσεις και μπατζετ που εχει ο υποψηφιος , σαν να ειναι δικο του το κεφαλι!Ειναι ενα απο τα ατομα που χαρηκα που γνωρισα και απο κοντα!
 

Panos1982

Well-Known Member
Φιλε Σαλονικιε, απ τις φωτο που εχεις ανεβασει οντως φαινεται οτι τα θυλακια που εβαλες δεν ειναι ικανα στο να προσφερουν καποια αξιολογη βελτιωση της εικονας στους κροταφους....
απ την εμπειρια μου συμφωνω απολυτα και με το dance και με τα παιδια που ειπαν οτι χρειαζοσουν παραπανω θυλακια για να ισσοροπησει το αποτελεσμα σε αυτα τα σημεια με το υπολοιπο κεφαλι και απορω πως η κλινικη "δεν το ειδε αυτο "
θα ελεγα κι εγω εναν αριθμο κοντα σε αυτο που ειπε ο γεωργιου οτι χρειαζεσαι.
Αν επαληθευτουν τα παραπανω και πεσουμε εμεις εξω καλως....αν πεσει εξω στην εκτιμηση της η κλινικη κ τα θυλακια που εβαλε ηταν λιγοτερα απ οσα χρειαζοσουν παει να πει οτι ειδε το περιστατικο σαν "ξεπετα" και προτιμησε να σε τελειωσει στα γρηγορα να μην απασχολει προσωπικο κ τρωει χρονο τσαμπα.... γιατι προσωπικα μονο εκει παει το μυαλο μου οτι ειναι ο λογος π εβαλαν τοσα λιγα θυλακια κ το θεωρω ακρως αντιεπαγγελματικο....την στιγμη μαλιστα που ενας αλλος γιατρος ο γεωργιου ειχε υποσχεθει να το κανει δωρεαν με πιο πολλα θυλακια αν δε κανω λαθος....
Παρ ολα αυτα επιφυλασσομαι να ολοκληρωθει πρωτα το αποτελεσμα σου και να κριθει τοτε....
 

salonikios30

Active Member
Οπως προειπα ηταν ευχαριστο κ τους τιμαει να με καλεσει η κλινικη για εκτιμηση κ αναλογως να αποφασισω εγω τι θα κανω,βαση της εκτιμησης π θα κανουν της τεχνογνωσιας και εμπειριας π εχουν.Ενω η προδιαθιεση μ ηταν η εκτιμηση μετα απο προταση της κ αφου δοθηκαν επεξηγησεις προχωρησαμε μετα απο προταση της σε μ.μ κ να μπουν τα μεγιστα π μπορουν να μπουν και να διορθωθει η κατασταση χωρις κανεναν κινδυνο με γνωμονα το καλυτερο δυνατο αποτελεσμα και η συμπεριφορα τους ηταν αψογη! Επειδη παιρνει εκταση και ειναι αδικο να ειναι μονοπλευρο απο πλευρας μου εχει το ελευθερο η κλινικη να επεμβει στο νημα μου να ξεκαθαριστει το θεμα της δοτριας κ ληπτριας ως προς τον αριθμο τοποθετησης στη ληπτρια και δυνατοτητα ληψης της δοτριας
 

tol

Well-Known Member
Φιλοι μου, διαβαζοντας ολα τα σχολια μετα τα τελευταια γεγονοτα που αφορουν τη μεταμοσχευση του Salonikiou, αναρωτιεμαι........

Αραγε ολη αυτη η περιπετεια και η ταλαιπωρια του φιλου μας εγινε για περιπου 900 ευρω (!!!!!);
Δηλαδη για 350 grafts × 2,5 ευρω!!!!!

Με αλλα λογια ολη η φασαρια εγινε για "ψυλλου πηδημα".

Απο τη μια ο Salonikios με 350 grafts θα ειναι ευχαριστημενος, θα παρει το αποτελεσμα που προσδοκουσε πριν τη μμ. Τα 350 grafts θα βελτιωσουν αρδην την εικονα του και θα ειναι απολυτα ικανοποιημενος.
Απο την αλλη η κλινικη ειναι αξια συγχαρητηριων που εκανε την οικονομικη θυσια/υπερβαση των 900 ευρω. Ειναι αξια συγχαρητηριων που με γρηγορα αντανακλαστικα (μετα την παροδο περιπου ενος ετους) αποφασισε να κανει την υπερβαση και να βαλει δωρεαν 350 ολοκληρα grafts.

Δηλαδη σε καθε μετρια/κακη μεταμοσχευση η εκαστοτε κλινικη με 300-400 grafts "ξεμπερδευει", ανακτα το κυρος της και οι πελατες φευγουν απολυτα ικανοποιημενοι απο το αποτελεσμα!!!!!
Μαλλον θα τρελαθουμε, φιλοι μου.

ΤΕΛΙΚΑ ΟΛΗ Η ΥΠΟΘΕΣΗ ΘΥΜΙΖΕΙ ΦΑΡΣΟΚΩΜΩΔΙΑ.
 

tasos33

Well-Known Member
Αν όντως αυτή η Δοτρια έχει ήδη 5000 plus τότε έχω λύσει το πρόβλημα μου, θα ξεπερνάω τα 7000

Η εκτίμηση αυτή πως προέκυψε?
Σου έκαναν αναλυτικές μετρήσεις όπως σου είχαν υποσχεθεί?

Το λέω γιατι αν εσυ Σαλονικιο έχεις ακόμα 5000grafts με όλες τις φωτογραφίες που μας έχεις ανεβάσει ,
Έχω και εγώ ελπίδες να γίνω αστροναύτης...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

salonikios30

Active Member
Αν όντως αυτή η Δοτρια έχει ήδη 5000 plus τότε έχω λύσει το πρόβλημα μου, θα ξεπερνάω τα 7000
Για αυτο κ εγω ζητησα - εδωσα την αδεια να γραψει η κλινικη τεκμηριωμενα ως προς την εκτιμηση δοτριας και ληπτριας,πρωτον για να υπερασπισει τη θεση της και δευτερον προς ενημερωση ολων μας,ποσο μαλλον υποψηφιων για μ.μ, κρινοντας απο την δικη μου περιπτωση!
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Η προφητεία μου ήταν σωστή. Πέραν της πλάκας σε μικρά nw οι απαιτήσεις σε πυκνότητα ειναι μεγάλη, και ενώ όλες οι προοπτικές ειναι υπερ του ασθενή, δυστυχώς αν κάτι δεν πάει καλά το αποτέλεσμα ειναι φτωχό επειδή οι πυκνότητες μμ και μαμά δεν συνάδουν.

Κυριολεκτικοτατα φυσικα
 

hater_of_baldness

Active Member
Φίλε Σαλονικιέ τώρα διάβασα την εξέλιξη σου και συμπάσχω. Αν θυμάμαι καλά κάναμε σχεδόν την ίδια περίοδο την επέμβαση. Ελπίζω όλα να έχουν πάει καλά μετά την ταλαιπωρία σου! Καλή χρονιά!
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Μπορει να περιμενει και αλλο βαζοντας λιγο toppik μπροστα στην τουφιτσα.
Αν ηταν πολυ περισσοτερο αραιωμενη θα τον ελεγα να προχωρισει ασυζητητί.
Η περιπτωση του δεν σηκωνει λαθη γιατι μετα η απογοητευση θα ειναι διπλη.
Κανένα καλό τοπικ για καστανόμαυρα μαλλιά που μπορώ να βρώ;
 
Μπλουζα