Robot, fue, 3000 grafts, 28-29/8/14

olaff123

Member
πολυ καλος, μεγαλη διαφορα με πριν αλλοσ ανθρωποσ εγινεσ.φανταζομε νιωθεισ πολυ ωραια?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ROBOT

Member
Καλημέρα παιδιά!! Όντως φιλε olaff123 η ψυχοσύνθεση μου ειναι πολυ καλη βλέποντας τον αποτέλεσμα μου!!
Εχθές ο Μιχάλης ήταν στην
Θες/κη είχαμε ενα ραντεβού για να δει την εξέλιξη μου!!Μετα απο σκέψη και έχοντας σταματήσει fina απο το 5μηνο με είδε καλά έχοντας η εληψη της fina να δείχνει μικρά σημάδια στα μαμά μαλλακια!! Ως στρατηγική αφού δεν θα υπάρξει φαρμακευτική αγωγή Μα μονο minoxidil βλέπουμε πως πανε τα μάνα και η πτώση τους.. Όταν και αν καθαρίσει το τοπίο στις ποιο πίσω ζώνες εως crow αφού είδη είχε κανονιστεί και κλειστή και η δεύτερη της κάποιας στιγμής FUE για να λυθεί το θέμα μου γενικός, ειμαστε υπό παρακολούθηση!!
 

ROBOT

Member
Μερικές hairline με ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΡΑ ήλιο!!
 

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    329.1 KB · Προβολές: 718
  • image.jpg
    image.jpg
    171.4 KB · Προβολές: 654
  • image.jpg
    image.jpg
    243.1 KB · Προβολές: 666
  • image.jpg
    image.jpg
    326.1 KB · Προβολές: 735

tasos33

Well-Known Member
πιστευω πως και τα μαμα να φυγουν απο την μεταμοσχευμενη περιοχη η διαγορα θα ειναι αμελητεα σε σχεση με την τωρινη εικονα
 

ROBOT

Member
Καλησπέρα παιδιά συγνωμη για την αποχή μα λόγω προβλημάτων δεν μπόρεσα θα βάλω φωτο τις πορείας και της καταστασης!!
 

aeratos28

Just aeratos
παιδιά εδώ ο φίλος έχει πραγματικά τρελό αποτελέσματα...παρά πολύ καλή πυκνότητα δεν το συζητάμε..αλλά οι κροταφοι του θέλουν πολύ δουλειά..στη σελίδα 8 ή στην 9 δεν θυμάμαι καλά που έχει ανεβάσει φωτό,εμένα σε αυτές που είναι πλαγια έτσι όπως βλέπω τα κενά δεν μου αρέσει καθόλου..σαν τον κόμη Δράκουλα μου κάνει..ξαναλεω ότι εκεί που έβαλε μαλλιά όμως είναι άριστο το αποτέλεσμα!άλλο πράγμα από πυκνότητα!
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Δεν θέλουν καμια δουλειά οι κρόταφοι του, αυτό τον σχεδιασμό επέλεξε εξαρχής, αυτή ηταν η στρατηγική του, μια επιτυχημένη στρατηγική στην οποία κάνει ώριμη, οβαλ hairline ώστε να φυλάξει μοσχεύματα για το μέλλον για να δουλέψει πίσω και για πύκνωση κτλ. Αυτό έκανα και εγώ, δεν έχω επιθετική hairline ευθύγραμμη όπως ο elmajiko, αλλά οβαλ, ώριμη που ταιριάζει στην ηλικία μου. Κανείς δεν θα με πει καράφλα επειδή η hairline μου δεν ειναι σαν 15χρονου. Λίγο υπερβολικό το σχόλιο δράκουλας. Λογω της στρατηγικής του ειναι καλή η πυκνότητα και το συνολικό αποτέλεσμα. Η απληστεία κατεβάσματος hairline και τα επιθετικά κλεισίματα, πολλοί τα έχουμε μετανιώσει, εκτός αν μιλάμε για πυκνότητες όπως το καμμένο λιβάδι απο Ελληνικές κλινικές. Εκει σου κάνουν και το nw6 full coverage.


παιδιά εδώ ο φίλος έχει πραγματικά τρελό αποτελέσματα...παρά πολύ καλή πυκνότητα δεν το συζητάμε..αλλά οι κροταφοι του θέλουν πολύ δουλειά..στη σελίδα 8 ή στην 9 δεν θυμάμαι καλά που έχει ανεβάσει φωτό,εμένα σε αυτές που είναι πλαγια έτσι όπως βλέπω τα κενά δεν μου αρέσει καθόλου..σαν τον κόμη Δράκουλα μου κάνει..ξαναλεω ότι εκεί που έβαλε μαλλιά όμως είναι άριστο το αποτέλεσμα!άλλο πράγμα από πυκνότητα!
 

aeratos28

Just aeratos
Ώπα κάτσε ρε συ dance..επειδή έκανα λαθος πριν..ήθελα να πω στην σελίδα 10 την εικόνα 6462... εμένα δεν μου αρέσει αυτο που βλέπω..ασε την πυκνοτητα αυτή ειναι φοβερη..κοντεύει να φτάσει middle ο κροτάφους,τι να λέμε τώρα..θα μπορούσε να δώσει οβάλ σχημα.. τώρα έχει ένα τρέλα πυκνό Τσουλούφι..όχι hairline..δεν είπα να είναι σαν του elmajiko γιατί και εμένα δεν μου αρέσει έτσι αλλά όχι και τόσο πολύ μεγάλους κροτάφους..ρίχνει από πάνω το μαλλί και από κάτω είναι κενό τελείως..αν φυσιξει και του σηκώσει τα μαλλιά θα φαίνεται χαλιά τελείως..γούστα είναι αυτά εμένα δεν μου αρέσει..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

danceworld_2001

Well-Known Member
Όπως το είπες, ειναι γούστα αυτά και σεβαστά!! Πάντως αν δεις τον άνθρωπο αυτό απο κοντά, καθώς και εμένα που έχουμε παρόμοιο σχεδιασμός, όπως και να τον κοιτάξεις, καράφλα δεν θα τον πεις. Μην σε παραπλανεί η γωνία μια στατικής φωτογραφίες, στο real world ειναι αλλιώς. Αν μια μέρα πάντως κάνεις και εσύ μμ και κληθείς να πάρεις μια τέτοια επιλογή, θα βρεθείς σε δίλλημα, ειναι απόφαση στρατηγικής σημασίας η hairline. Εγώ την προτιμώ συντηρητική, πυκνή και αληθοφανής παρα ψεύτικη και αραιή. Και όσο φεύγεις απο τα μαμά μαλλιά, φλερτάρεις εντόνως με αυτό το ενδεχόμενο.

Ώπα κάτσε ρε συ dance..επειδή έκανα λαθος πριν..ήθελα να πω στην σελίδα 10 την εικόνα 6462... εμένα δεν μου αρέσει αυτο που βλέπω..ασε την πυκνοτητα αυτή ειναι φοβερη..κοντεύει να φτάσει middle ο κροτάφους,τι να λέμε τώρα..θα μπορούσε να δώσει οβάλ σχημα.. τώρα έχει ένα τρέλα πυκνό Τσουλούφι..όχι hairline..δεν είπα να είναι σαν του elmajiko γιατί και εμένα δεν μου αρέσει έτσι αλλά όχι και τόσο πολύ μεγάλους κροτάφους..ρίχνει από πάνω το μαλλί και από κάτω είναι κενό τελείως..αν φυσιξει και του σηκώσει τα μαλλιά θα φαίνεται χαλιά τελείως..γούστα είναι αυτά εμένα δεν μου αρέσει..
 

aeratos28

Just aeratos
γνώμες είναι αυτές dance.εγώ να σου δώσω να καταλάβεις,τώρα είμαι καλύτερα στους κροτάφους από τον robot..και το Τσουλούφι μου είναι πιο πλατύ από το δικό του..λέω πως θα μπορούσε να το πλατύνει να Τσουλούφι ώστε να μικρύνει το μέγεθος των κροταφων..καραφλα δεν τον λέω σε καμία περίπτωση,αλλά το πρόβλημα των κροταφών του παραμένει..
 

salonikios30

Active Member
αλλο θεμα ο σχεδιασμος, αυτο ειναι υποκειμενικο αλλα αντικειμενικα ειναι πετυχιμενη μ.μ ,γιατι τοση γκρινια?
 

ROBOT

Member
Καλησπέρα!! Η επιλογή της Hairline εχει να κανει με στρατηγική πυκνωςης οπως λεει και Dance Μα και τι υπήρχε πριν την μμ ως εικόνα !!! Αν κατέβαζα την hairline ποιο κάτω απο αυτο που είχα πάντα η τα τελ χρόνια θα φαινόταν πολυ και ψεύτικο και θα έβαζαν σε μεγάλης απώλειας τμήματα και θα έχανα τριχοθυλάκια αντί της πυκνωςης που επέλεξα,και εχω ακομη μια συνέδρια για πύκνωση εν καιρό και κάλυψη!! Ποςο μάλιστα σε περιοχές μακριά της φυσιολογικής hairline μου!!!! Οι εικονα μου μιας και ειμαι αντικειμενικός και της λεπτομεριας με αυτα ειναι normal σε σχέση με την ηλικία τον όγκο και το μέγεθος της κεφαλής και του προσώπου!! Αυτα ειναι κριτήρια μμ και στρατηγικής περαν της υπόθεσης αραίωσης στο μέλλον!!!Εγω ξέρω που υπαρχουν μικρό ατέλειες Μα θα τις διορθώσω με το ΜΙΧΑΛΗ το έχουμε οργανώσει αλλα βλέποντας και κάνοντας!!!Εβγαλα τωρα στο μπάνιο με πολύ Φώς κοντά στην λάμπα τα μαλλιά ειναι πολλα τωρα και βαριά δεν μένουν επάνω.. Θα στειλω και κουρεμένος να δείτε... ακουω.....
 

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    376.9 KB · Προβολές: 492
  • image.jpg
    image.jpg
    366.4 KB · Προβολές: 465
  • image.jpg
    image.jpg
    398 KB · Προβολές: 477
  • image.jpg
    image.jpg
    371.1 KB · Προβολές: 476
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
φοβερό αποτελεσμα robot..και θα ήθελα να ζήτησε συγγνώμη για χαρακτηρισμό που χρησιμοποίησα νωρίτερα..ήταν λάθος..παρόλα αυτά για hairline που λες Συμφωνώ,εγώ για τους κροτάφους λέω που παραμένουν πολύ ψηλά και μαλλιά υπάρχουν μόνο στο κέντρο..αριστερά δεξιά τίποτα..και κάνουν μπαμ από χιλιόμετρα..το λέω επειδή εγώ έχω θέμα στους κροτάφους μόνο και πουθενά άλλου..οπτικά δηλαδή είμαστε πάνω κάτω ίδιοι,ίσως λιγάκι πιο πυκνός εσύ πλέον,αλλά το σχήμα μπροστά μοιάζει με το δικό σου και με ενοχλεί πολύ.δεν έχω κάνει τίποτα ακόμα,αλλά όταν κάνω θα επεμβω εκεί αποκλειστικά..οπότε καταλαβαίνεις πιστεύω πως το λεω
 
Μπλουζα