Robot, fue, 3000 grafts, 28-29/8/14

ROBOT

Member
Μπορεί όντως να μην σου κανει αλλα οι αναλογίες ειναι αναλογίες και η στρατηγική εχει να κανει με πολλούς παράγοντες εξελιξης και μετρήςεων που δεν εχουν να κάνουν με το τι θελουμε αλλα με το τι ειναι εφικτό φυςικό αντικειμενικό και επιτεύξιμο,και αν κανεις μμ και κλήσεις κρόταφους έχοντας τάση για αραιωση ποιο πίσω μετα θα εχεις θέμα μεγάλο εκτός του οτι θα φανεί πολυ οταν εχεις κρόταφους και πας και κανεις περιφέρια συν πολλά χρήματα έξτρα!!! Εσυ ξερεις,αρκεί ο γιατρός σου να βλέπει μπροστά και να μην πας να γίνεις 15χρονος γιατι όσοι το προσπάθησαν ΕΧΑΣΑΝ!!!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
ρε φιλε δεν καταλαβαίνεις τι λέω εντάξει..δεν μίλησε κανείς ότι καποιος παει για 15 χρονων να γινει και ειδικά από εμφυτεύσεις..θα μπορούσε λέω να γίνει πολύ πιο οβάλ το σχήμα και να μην είναι όπως τώρα εντελώς τριγωνικη.αυτο λέω.δεν είπα να γίνει ευθεία γιατί και σε εμένα δεν μου αρέσει τόσο κατέβασμα βλέπε elmajiko ή του dimitris50423..αυτών των παιδιών για ΕΜΕΝΑ είναι το ένα άκρο και το άλλο άκρο είσαι εσύ..υπάρχει και το ενδιάμεσο..βέβαια όπως είπα είναι προσωπική γνώμη για το πως το βλεπω, εσένα σου αρέσει οπότε ότι λέω είναι περιτο πιστεύω..όσον αφορά τώρα την δουλειά που έγινε,απλά την θεωρώ εντυπωσιακή με τεράστια φυτρωση και φυσικότητα..από τα κορυφαία του φόρουμ το αποτέλεσμα σου
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Το αποτέλεσμα σου robot ειναι τέζα!! Έχουμε ίδιο σχεδιασμό απλά εμένα φαίνεται λιγότερο οβάλ γιατι έχει κάνει receding η hairline και έχει υποχωρήσει και το τριγωνάκι στο κέντρο ενω εσένα οχι και έτσι έχεις μεγαλύτερη μύτη. Η επιλογή σου άριστη γιατι είδατε πολύ μπροστα το πρόβλημα και την εξέλιξη του και τις μελλοντικές σου ανάγκες.
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
Ευχαριστώ πολυ Δημήτρη ελπίζω να δώσει!! Έπερνα φίνα έως 4μηνα τωρα σαμπουάν Dercos και minox αφρό μετα το λούσιμο δλδ κάθε 2ημέρες και γύρη μέλισσας κάθε πρωί απο 5μήνα!!
Φαινεται οτι εχει γινει αρκετα καλη δουλεια φιλε.Αν θες την αποψη μου την φινα κοψτην τελειως και μην την ξανασκεφτεις.Γυρη εχω ξεκινησει κ εγω στην διατροφη μου και ελπιζω περα απο ολα τα καλα που προσφερει να βοηθαει εστω κ λιγο στην αντιμετωπιση της ΑΑ.
 

poseidonas77

Well-Known Member
ρε σεις και εγω παιρνω γυρη εδω και κατι μηνες ..μου την εδωσε γιατρος ομοιοπαθητικος για το αγχος και με εχει βοηθησει παρα πολυ...λετε να βοηθαει και στην αα???

@ROBOT μην κανεις αλλη μμ...κρατα τα πολυτιμα graffs για το μελον..εισαι σουπερ συντροφε!!!!
 

midnight express

Well-Known Member
Μπραβο φιλε.Απο πυκνοτητα εισαι απιστευτος!!Ο σχεδιασμος της χερλαιν σου μου αρεσει παρα πολυ που εγινε με τοσο 'διαχρονικο' σχεδιασμο και πιστευω οτι ειναι και το κλειδι της επιτυχιας σε μια τετοια επεμβαση.Σου ευχομαι η επομενη σου μμ να ειναι πααααρα πολυ αργα η και καθολου.Συγχαρητηρια.
 
Τελευταία επεξεργασία:

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
κανει δουλεια η γυρη για ανχος ποσειδονα?Ποσο περνεις και πως την περνεις?Την βαζεις πουθενα μεσα?
 

Bouklas

Well-Known Member
Συγχαρητήρια για το αποτέλεσμα σου ROBOT φαίνεται πως έγινε καλή δουλειά.

Εγώ θα συμφωνήσω με τον Aεράτο, θα προτιμούσα ένα μικρό γέμισμα στους κροτάφους να φαίνεται καλύτερη η hairline διότι έτσι του δίνει ένα oval σχήμα και οι κρόταφοι φαίνονται μεγαλύτεροι. Αλλά όπως είπαν και οι άλλοι γούστα είναι αυτά. Εάν κάνω λάθος διόρθωσε με ROBOT, στην τελευταία φωτογραφία που ανέβασες βλέπω ότι φέρνεις τα πλαϊνά μαλλιά και κάποια από το πάνω μέρος λίγο μπροστά σαν να θες να γεμίσεις τους κροτάφους.

Και κάτι άλλο, γενικό που βλέπω να συζητιέται, πας να κανεις πύκνωση λέμε είναι επικίνδυνο και δύσκολο. Πας να γεμίσεις λίγο κροτάφους πάλι λέμε είναι επικίνδυνο γιατί θα έχεις αραιό αποτέλεσμα ενώ από την άλλη έχουμε δει μια χαρά μεταμοσχεύσεις είτε σε πολύ αραιά κεφάλια είτε σε λιγότερα να καλύπτονται οι άδειες περιοχές και το αποτέλεσμα να είναι όμορφο. Εγώ σκέψου γέμισα κατά 5 χιλιοστά τους κροτάφους μου και αυτό έγινε μετά απο δική μου επιμονή. Και το πρόβλημα μου είχε να κάνει κατά κύριο λόγο μόνο με κροτάφους.
 

ROBOT

Member
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
Καλημέρα παίδες!! Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια,μερικές φωτο με τα το λούσιμο στεγνα και πίσω χωρίς ζελέ και μετα φτιαγμένα για τον φίλο που ζητήσει φωτο και απο επάνω!
! image.jpg image.jpg image.jpg
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Μας έχει τρελάνει!!! Κανόνισε κανένα καφέ ρε απο κοντά!! Σάββατο 14/11 που έχει ο γιατρός ραντεβού Αθήνα θα κατέβω και εγώ μαζί με 1 φίλο (άσχετο με το φόρουμ) που θέλει να κάνει μμ, αν κατέβει και κανένα άλλο παιδί απο το φόρουμ θα χαρώ να τον γνωρίσω απο κοντά.
 

geeorgee

Active Member
Που ακριβως εχεις τις ατελειες που λες και θες να ξαναεπεμβεις?απο τις φωτο
δε φαινεται κατι
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

poseidonas77

Well-Known Member
ρε συ robot εισαι τουμπανο!!
κανει δουλεια η γυρη για ανχος ποσειδονα?Ποσο περνεις και πως την περνεις?Την βαζεις πουθενα μεσα?
@ρε συ γιαννη τωρα το ειδα το μηνυμα σου
ναι μου την εδωσε ψυχιατρος ομοιοπαθητικος για αγχωτικες διαταραχες και
με εχει βοηθησει πολυ!!! βαζω μια κουταλια της σουπας σε χυμο διοτι σκετη ειναι χαλια δεν καταπινεται!!!
το κακο ειναι οτι ειναι ακριβη και δεν την παιρνω συστηματικα
 

nucky

Active Member
Από αυτό το ´πριν´ σε αυτό το ´μετά´ δεν μπορείς να πας , κατα τη γνώμη μου μόνο με μμ. Δεν υπονοώ τίποτα, μπορεί να ειναι το χτένισμα η οι φωτογραφίες η απλά να λέω βλακείες. Αλλά εμένα μου φαίνεται τουγκουνττουμπιτρου. Ελπίζω ότι κάνω λαθος
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Τον ρομποτ τον συναντησα απο κοντα τον χειμωνα, μιλαμε απο παλια ειναι πολυ καλο και ειλικρινες παιδι. Ειναι αυτο που βλεπεις στις φωτο. Τον βοηθαει σιγουρα και το χτενισμα και το μηκος τους μαλλιου στο illusion. Αλλωστε ολοι μας αυτο παμε να πετυχουμε!! Το illusion.
 

gkast

Active Member
Τον ρομποτ τον συναντησα απο κοντα τον χειμωνα, μιλαμε απο παλια ειναι πολυ καλο και ειλικρινες παιδι. Ειναι αυτο που βλεπεις στις φωτο. Τον βοηθαει σιγουρα και το χτενισμα και το μηκος τους μαλλιου στο illusion. Αλλωστε ολοι μας αυτο παμε να πετυχουμε!! Το illusion.
Dance πες του να μας δώσει λίγο μαλλί ....και σε μας
 
Μπλουζα