Revivogen αποτελέματα.

gazotenekes

Member
Καλησπέρα.Μετά απο καθημερινό 5λεπτο βούρτσισμα η μασάζ ενίοτε και χρήση revivogen είδα μια μικρη βελτίωση της τάξεως του 20-30%σε σχέση με πρίν, μετά απο 1,5 χρόνο χρήσης.Τίποτα το φοβερό, και σίγουρα καμία σχέση με τις φωτογραφίες του πρίν και μετά που υπάρχουν στο site της εταιρίας μετά απο 8-9 μήνες..Βέβαια η απάντηση σε αυτό είμαι σίγουρος πως είναι η κλασσική"τα αποτελέσματα διαφέρουν απο άτομο σε άτομο" οπότε δεν θα πω κάτι άλλο εκτός απο το ότι πρέπει να αποδεχτούμε την κατάσταση και τελείωσε το παραμύθι.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Th0d0ris567

New Member
Γεια σου φίλε. Εγώ προσωπικά ξεκινησα ένα χρόνο πριν το Revivogen για 4 μήνες. μου είχε σταματήσει την πολύ τριχόπτωση μετά όμως Όταν σταμάτησα Άρχισε πάλι. Τον Φεβρουάριο άρχισα πάλι με ένα μπουκαλάκι που μου είχε μείνει το οποίο είχε λήξει και με ενημέρωσαν από εκεί που το αγόρασα πως μπορούσα να το χρησιμοποιήσω αλλ πως θα έχει εξασθενήσει η δράση του. Όταν παράγγειλα καινούργιο ένα μήνα μετά είδα διαφορά και πάλι στη τριχόπτωση να την μειώνει αρκετά. Κάνω χρήση μέχρι και σήμερα και το τελευταίο 3μηνο παίρνω επίσης βιοτινη- πολυβιταμίνες γιατί και η διατροφή μου δεν είναι πολύ καλη και επίσης περνώ και το nail skin hair τους 2 μήνες και τον τελευταίο πηρα το epicrin. Συνοπτικά η διαφορά που έχω δει μεχρι τώρα είναι να μην προχωράει η τριχόπτωση η ίσως και να προχωράει τόσο αργά που δεν φαίνεται και επίσης έχω και κάποιες νέες τρίχες που βγαίνουν κι μεγαλώνουν ποκυ αργά από ξανθές λεπτές σιγά σιγά γίνονται προς κανονικές. Μην φανταστείτε για μεγάλη πύκνωση αλλά κάτι βγαίνει.
 

karampalikis

Active Member
Γεια σου φίλε. Εγώ προσωπικά ξεκινησα ένα χρόνο πριν το Revivogen για 4 μήνες. μου είχε σταματήσει την πολύ τριχόπτωση μετά όμως Όταν σταμάτησα Άρχισε πάλι. Τον Φεβρουάριο άρχισα πάλι με ένα μπουκαλάκι που μου είχε μείνει το οποίο είχε λήξει και με ενημέρωσαν από εκεί που το αγόρασα πως μπορούσα να το χρησιμοποιήσω αλλ πως θα έχει εξασθενήσει η δράση του. Όταν παράγγειλα καινούργιο ένα μήνα μετά είδα διαφορά και πάλι στη τριχόπτωση να την μειώνει αρκετά. Κάνω χρήση μέχρι και σήμερα και το τελευταίο 3μηνο παίρνω επίσης βιοτινη- πολυβιταμίνες γιατί και η διατροφή μου δεν είναι πολύ καλη και επίσης περνώ και το nail skin hair τους 2 μήνες και τον τελευταίο πηρα το epicrin. Συνοπτικά η διαφορά που έχω δει μεχρι τώρα είναι να μην προχωράει η τριχόπτωση η ίσως και να προχωράει τόσο αργά που δεν φαίνεται και επίσης έχω και κάποιες νέες τρίχες που βγαίνουν κι μεγαλώνουν ποκυ αργά από ξανθές λεπτές σιγά σιγά γίνονται προς κανονικές. Μην φανταστείτε για μεγάλη πύκνωση αλλά κάτι βγαίνει.
To epicrin πως σου φαίνεται; Σκέφτομαι να αγοράσω και εγώ αλλά είναι 20+€ το μήνα
 

Th0d0ris567

New Member
Δεν ξέρω γιατί το έχω πάρει ένα μήνα μόνο και παράλληλα με Τα υπόλοιπα όποτε δεν μπορώ να ξέρω από τώρα αν κάνει κάτι. Θα συνεχίσω και αυτό το μήνα με το epicrin όμως
 

Th0d0ris567

New Member
Το μόνο που μπορώ να σου πω είναι ότι μου το έδωσε ο νονός μου που είναι φαρμακοποιός και μου είπε πως από ότι ξέρει είναι από τα καλύτερα συμπληρώματα
 

karampalikis

Active Member
Δεν ξέρω γιατί το έχω πάρει ένα μήνα μόνο και παράλληλα με Τα υπόλοιπα όποτε δεν μπορώ να ξέρω από τώρα αν κάνει κάτι. Θα συνεχίσω και αυτό το μήνα με το epicrin όμως
Αυτό που κάνεις και τα παιρνεις όλα μαζί δεν είναι σωστό...δεν ξέρεις ποια από αυτά δουλεύουν, οπότε σίγουρα για κάποια δίνεις τζάμπα €€.
 

Th0d0ris567

New Member
Δεν τα περνώ όλα μαζί αν εννοείς της solgar και το epicrin. Ξεκίνησα βιοτινη πολυβιταμίνη και σολγκαρ. Και όταν τελείωσε αυτό της σολγκαρ το άλλαξα με το epicrin που αυτό μάλλον πως θα συνεχίσω
 

karampalikis

Active Member
Δεν τα περνώ όλα μαζί αν εννοείς της solgar και το epicrin. Ξεκίνησα βιοτινη πολυβιταμίνη και σολγκαρ. Και όταν τελείωσε αυτό της σολγκαρ το άλλαξα με το epicrin που αυτό μάλλον πως θα συνεχίσω
Κανε μας μια ενημέρωση μετα πο κανα μήνα για το epicrin
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Παμπ

Member
Καλησπερα σε ολους υπαρχει καποιος να μας πει τελικα για το revivogen αν δοκιμασε σε τι κατασταση ειναι και αν κανει κατι?
Εγω το βαζω κοντα 2 μηνες τωρα και βλεπω πολυ τριχοπτωση και γενικα πολυ χαλια τα μαλλια μου δεν πιστευω οτι εκανε κατι
 

manly_Man

Well-Known Member
Καλησπερα σε ολους υπαρχει καποιος να μας πει τελικα για το revivogen αν δοκιμασε σε τι κατασταση ειναι και αν κανει κατι?
Εγω το βαζω κοντα 2 μηνες τωρα και βλεπω πολυ τριχοπτωση και γενικα πολυ χαλια τα μαλλια μου δεν πιστευω οτι εκανε κατι
εγω εβαζα μονο μινοξ 2 φορες τη μερα για 2μησι χρονια κ εχω ενα μηνα κ κατι που ξεκινησα μινοξ πρωι, βραδυ revivogen κ ειδα μειωση τριχοπτωσης με revivogen, γιατι ειχε αρχισει να χανει τη δραση της η μινοξ

η μαλακια ειναι οτι τα κανει σκατα τα μαλλια το revivogen γιαυτο ειναι για βραδυ μονο κ λουσιμο πρωι.
 

Παμπ

Member
Φιλε και γω μετα απο μινοξ το ξεκινησα αλλα δεν κρατησε ουτε μια τριχα παλι στα προ μινοξ ηρθα τωρα τι να κανω δεν ξερω νιωθω οτι ειναι αδυναμο εντελως
 

primax

Member
Λόγω ηλικίας ( είμαι 55) τυχαίνει να έχω δοκιμάσει και το revivogen . Το έβαζα το βράδυ ώστε να λούζομαι το πρωί, καθώς κάνει τα μαλλιά χάλια.
Μετά από ένα χρόνο το σταμάτησα καθώς δεν είδα καμιά βελτίωση. Για εξωτερική χρήση, το μόνο που σε εμένα δούλεψε, είναι η μινοξιδίλη. Τη σταμάτησα για λίγο κάποτε και άρχισα να παίρνω την κάτω βόλτα. Από τότε τη χρησιμοποιώ καθημερινά και σταθεροποιήθηκα. Πάντα λέγοντας πως αφορά τη δική μου περίπτωση.
 

Παμπ

Member
Τι να πω ρε παιδια δεν ξερω ειμαι κ γω σε απογνωση δεν μπορω να κρατησω το μπιφτεκι με τιποτα μονονη μινοξ το γεμησε και τωρ παλι τα ιδια γυρισα στα παλια και ψυχολογια στο πατωμα
 

JORJE

Active Member
Καλησπερα σε ολο το forum.Mετα απο 1.5 χρονο σε φινα( proscar 1.25 mg τη μερα) κ καθημερινη χρηση μινοξιδιλης συν κατι φιδελαια αγορασμενα ειτε απο σκρουτζ ειτε απο εξωτερικο,ενω στη αρχη το μπιφτεκι εδειχνε να κλεινει,εχω την εντυπωση τωρα με ηλιους θαλασσες κτλ.οτι εχω χασει καπως εδαφος παλι κ οι χοντρες μαυρες τριχες που ειχαν βγει εχουν γινει παλι σαν ξανθα χνουδια..Εχασαν δυναμη οι θεραπειες...Σημειωτεον 2 φορες την εβδομαδα λουζομαι κ με fungoral και ενδιαμεσα τα μεσημερια Αlpecin με καφεινη(1 χρονο αυτα)..Μηδεν εις τον πηλικον...42 ετων η ηλικια μου.Με βλεπω για μεταμοσχευση στο μπιφτεκι το χειμωνα Κυπρο.Δυστυχως οι θεραπειες που εχουμε στο οπλοστασιο μας,δεν δινουν το κατι παραπανω.Φτανουν μεχρι σε ενα σημειο κ μετα πεφτει η δυναμη τους..Δυστυχως...
 

Παμπ

Member
Καλησπερα σε ολο το forum.Mετα απο 1.5 χρονο σε φινα( proscar 1.25 mg τη μερα) κ καθημερινη χρηση μινοξιδιλης συν κατι φιδελαια αγορασμενα ειτε απο σκρουτζ ειτε απο εξωτερικο,ενω στη αρχη το μπιφτεκι εδειχνε να κλεινει,εχω την εντυπωση τωρα με ηλιους θαλασσες κτλ.οτι εχω χασει καπως εδαφος παλι κ οι χοντρες μαυρες τριχες που ειχαν βγει εχουν γινει παλι σαν ξανθα χνουδια..Εχασαν δυναμη οι θεραπειες...Σημειωτεον 2 φορες την εβδομαδα λουζομαι κ με fungoral και ενδιαμεσα τα μεσημερια Αlpecin με καφεινη(1 χρονο αυτα)..Μηδεν εις τον πηλικον...42 ετων η ηλικια μου.Με βλεπω για μεταμοσχευση στο μπιφτεκι το χειμωνα Κυπρο.Δυστυχως οι θεραπειες που εχουμε στο οπλοστασιο μας,δεν δινουν το κατι παραπανω.Φτανουν μεχρι σε ενα σημειο κ μετα πεφτει η δυναμη τους..Δυστυχως...
Εμενα με μινοξ μονο σε 5 μηνες μου το γεμησε εντελως δν φενοταν τιποτα απολυτως αλλα δυστηχως μου δημιουργησε αλεργια στο 8 μηνο και με εστειλε αδιαβαστο τωρα παλευω με οτι τοπικο βρω και ο θεος βοηθος
 
Μπλουζα