Revivogen Και αποτελεσματα!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Revivogen Και αποτελεσματα!

αν αναφερεσαι στο revivogen εχει πολι μικρες rewroth ιδιοτητες
δεν κανει για rewroth το κυριο μερος του ειναι ο περιορισμος της dht

μεσω usps σελενουν και ελλαδα το ποσο ειναι τα μεταφορικα εξαρταται απο το βαρος και τον ογκο των προιοντων

με το regaine εχεις πιο γρηγορα αποτελεσματα ως προς την αναπτυξη των υπαρχοντων τριχων
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Άκης

Administrator
Απ: Revivogen Και αποτελεσματα!

akishellas3 είπε:
Να ρωτησω κ παλι κατι εγω :D . Πες οτι το παιρνω πρεπει να βαζω σε ολο το κεφαλι η μονο στο μπροστινο μερος που εχω προβλημα (προς τους κροταφους ) ?
Βάζεις εκεί που έχεις αραίωμα και στα κοντινά (με τα αραιωμένα) μαλλιά.

akishellas3 είπε:
Ακη εσυ περνεις κ proscar + αυτο (δεν θυμαμαι γιαυτο ρωταω κ αν περνεις παει να πει οτι δεν το εμπιστευεσαι μονο του σαν dht blocker οποτε κ εγω δεν θελω να το παρω διοτι proscar εχω γραψει το λογο που δεν το παιρνω ).
Εγώ ξεκίνησα να ψάχνω, όταν είχα τρελή τριχόπτωση. Αυτό με πρίζωσε να ψαχτώ.
Βρήκα και πήρα το Revivogen, γιατι δεν είναι χάπι. Η τριχόπτωση αυξήθηκε την 3η εβδομάδα και άρχισε να μειώνεται σταθερά από τον 3 περ. μήνα.
Χρησιμοποιούσα μόνο Revivogen και Tricomin για ~12 μήνες περίπου. Η τριχόπτωση σταμάτησε σχεδόν τελείως και οι τρίχες ήταν χοντρότερες.
Αυτό που μου έκανε να μπω σε διαδικασία Proscar και Rogaine είναι επειδή στους κροτάφους μου (και σε αραιά σημεία) είδα χνούδι, το οποίο αρνούταν να "προχωρήσει" για 4-5 μήνες.
Έτσι, αποφάσισα να πάω ποιο δραστικά μπας και παρει μπροστά.

akishellas3 είπε:
1) Εκτος απο τοπικο dht blocker εχει κ regrowth απο μονο του ιδιοτητες?

2)Πρεπει αναγκαστικα να το συνδιαζεις με rogain?
1)Ναι αλλά μικρές γιατί τα regrowth συστατικά θα μπλοκάραν τα block συστατικά.
Αν άρχισε η τριχόπτωση σου 1-2 χρόνια πριν το πολύ, πιστεύω θα δεις καλά αποτελέσματα μόνο με revivogen.
2)Αν έχεις μεγάλο αραίωμα και χάνεις καιρό τα μαλλιά σου, ναι.

akishellas3 είπε:
3) Αν δεν ειναι regrowth που απο οτι διαβασα οχι k ειναι μονο dht blocker κ βλεπει καποιος οτι γινεται δουλεια τοτε αν κοψεις το rogain (κ λογικα εφοσον ειναι dht blocker ) το revivogen απο μονο του δεν θα αφησει να πεσουν τα μαλλια απο το rogain που σταματησες σωστα? Αν πεσουν τοτε δεν κανει δουλεια ,σωστα?
Αυτό είναι κάτι που φοβάται όλη η κοινότητα. Πολλοί χρησιμοποιούν proscar και δεν σταματούν το rogaine φοβούμενοι αυτό που λες και εσύ.
Δεν έχει δοκιμαστεί ή δεν έχω διαβάσει να έχει. Ποιος κάνει πειράματα άλλωστε με τα "κερδισμένα" του μαλλιά;

akishellas3 είπε:
4)Ποσοι απο εδω μεσα το χρησιμοποιειται κ ποσοι εχετε δει αποτελεσματα κ ειναι σιγουροι οτι οφειλονται στο revivogen k οχι στην μινοξυδυλη η στο fungoal η στο proscar?
Απαντησε μoυ Ακη σε αυτα διοτι απο οτι καταλαβα το μονο που κανει δουλεια ειναι η μινοξιδυλη κ τα αλλα μονο σε συνδιασμο μαζι της (κ αυτα μας δουλευουνε μου φαινεται) δηλαδη ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ ΧΛΩΜΑ .
Επισης πες πληροφοριακα,αυτοι στελνουν με usps κ ποια η χρεωση ?

Όπως ανέφερα και παραπάνω, είδα αποτέλεσμα μόνο με αυτό (καi tricomin). Απλώς ήθελα ένα μικρό boost στο μαλλί που ήταν χνούδι.
 

akishellas3

Well-Known Member
Απ: Revivogen Και αποτελεσματα!

Οκ παιδια αλλα πειτε μου εσας τα μεταφορικα ποσο σας πηγαν,πληρωσατε τελωνειο(γιαυτο θελω να μαθω με usps )?
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Revivogen Και αποτελεσματα!

δεν υπαρχουν στανταρ μεταφορικα
για να μαθεις την ακριβη τιμη των μεταφορικων ρωτας την εταιρια
καθε εταιρια αλλα εχει εξαρταται απο ποια πολιτεια της αμερικης σου στελνουν

οσο για το τελωνειο κανονικα ο νομος λεειοτι ειναι πανω απο 40 δολλαρια παρναει τελωνειο το τι θα τραβηξεις για να τα εκτελωνισεις ειναι αλλο θεμα
αλλα το ποσα θα πληρωσεις τελωνειο ειναι περιπου χονρικα το 50% της αξιας μαζι με δασμους και αλλα βεβαια υπαρχουν μερικα τρικ για να τα παρνας εγω περασα αρκετα προιοντα
αλλα και παλι υπαρχει κινδυνος να στα σταματησουν

περισοτερα θα σου πω σε λιγες μερες μιας και δεν εχω χρονο
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Revivogen Και αποτελεσματα!

συγχωνευτηκε και αυτο λογο οτι καποιος ανοιξε ιδιο θεμα με το ιδιο ονομα

παρακαλω θυμηθητε πριν ανοιξετε να κανενα μια αναζητηση στο φορουμ μηπως υπαρχει ιδιο θεμα αλλου

ευχαριστω

κρατηστε το φορουμ καθαρο !!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα