Regain foam

dionisis19

Member
σημερα αγορασα το regain foam αλλα δεν ξερω ποτε να το βαλω πρεπει να λουστω πρωτα και μετα? η δεν υπαρχει θεμα που εχω πηλο στα μαλλια μου? ποσες ωρεςς πρεπει να μεινει πανω μου?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Να λουστεις πρωτα να ειναι καθαρο το κεφαλι. Να στεγνωσει εντελως το μαλλι και το δερμα του κεφαλιου και μετα απλωνεις τον αφρο και προσπαθεις να πηγαινει στο δερμα του κεφαλιου και οχι να μενει στα μαλλια.
 

dionisis19

Member
Να λουστεις πρωτα να ειναι καθαρο το κεφαλι. Να στεγνωσει εντελως το μαλλι και το δερμα του κεφαλιου και μετα απλωνεις τον αφρο και προσπαθεις να πηγαινει στο δερμα του κεφαλιου και οχι να μενει στα μαλλια.
ενταξει θα λουστο θα στεγνωσω καλα τα μαλλια και μετα θα το βαλω επειτα ομως ποσες ωρες πρεπει να μεινει πανω? λαδωνει τα μαλλια? μπορω να βαλω οποιδοηποτε προιον περιποιησης τζελ,πηλο,λακ, και πιστολακι ενω το εχω βαλει πχ πριν απο 5-7 ωρες? η πρεπει να λουστο ξανα για να φυγει και μετα να βαλω κατι?
 

dimitris50423

Well-Known Member
Βαζε το το βραδυ να μενει μεχρι το πρωι και το πρωι βαλε οτι θες μετα στα μαλλια σου. Ο αφρος δεν λαδωνει το μαλλι.
 
Μπλουζα